وبلاگ RSShttp://www.bimerasmi.com/blogوبلاگ RSShttp://www.bimerasmi.com/theme/img/logo.pngوبلاگ RSShttp://www.bimerasmi.com/blog<![CDATA[معرفی بیمه سرطان یا بیمه امید آفرین]]>سرطان یکی از شایع ترین بیماری ها می باشد که در صورت اتفاق هزینه های درمانی بالایی را برای خانواده ها دارد، بیمه های درمانی تکمیلی که از طرف شرکت های بیمه انجام می شوند معمولا در جبران هزینه های درمانی، محدودیت هایی را در پرداخت هزینه هایی بیمارستانی و درمانی و دارویی را دارند. بیمه سرطان از طرح های بیمه ایی می باشد که توسط برخی از شرکت های بیمه ای ارائه می شود. از جمله شرکت های ارائه دهنده این بیمه ، شرکت بیمه البرز می باشد.

شرایط بیمه نامه سرطان:

-براي تهيه بيمه‏ نامه سرطان در شرايط عادي نيازي به انجام معاينات و آزمايش‏هاي غربالگري نيست.

- بيمه‏ نامه سرطان را  را می توانید به صورت انفرادي ویا  خانوادگي و گروهي انجام دهید.

-تنها پس از يك سال دوره انتظار، تمام انواع خدمات درماني شامل سرپايـي، بستـري، شيمـي‏ درماني، جراحي روباتيك، آمبولانس و ساير هزينه‏ هاي اضافي تحت پوشش قرار مي‏ گيـرد.

-در صورت عدم امكان درمان در داخل كشور، هزينه درمان در خارج كشور تعهد مي‏ گردد.

-سقف پوشش بيمه‏ نامـه بر اساس تهدات بیمه نامه مي‏ باشد.

نکته : حق‏ بيمه، بیمه سرطان در طی قرارداد فقط براي يكبار دريافت مي‏گردد .

-همه افرادمی توانند تا قبل از سن ۶۰ سالگي این بیمه نامه را تهیه نمایند و از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

-حق‏ بيمه اين بيمه‏ نامه را می توانید به صورت اقساطی نیز پرداخت نمایید . تعداد اقساط این بیمه نامه را می توانید با توجه به شرایط خودتان و شرکت بیمه ای تان هماهنگ کنید.

-فرد بیمه گذار باید بیمه پایه و یا همان بیمه اولیه و دفترچه درمانی نیز داشته باشد و این بیمه نامه مازاد هزینه های درمانی شما را پوشش می دهد.

]]>
1484594265
<![CDATA[بررسی پس انداز در بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به حساب بانکی]]>قبل از این بررسی باید بدانیم با توجه به ماهیت بانک و بیمه این مقایسه نباید انجام پذیرد اما بیشتر بیمه شدگان در زمان انتخاب بیمه عمر و سرمایه گذاری تمایل به انجام آن د ارند به صورت اجمالی به این موضوع می پردازیم:

 • در بیمه عمر و سرمایه گذاری سال های بیمه به انتخاب فرد و با توجه به سن فرد می باشد ولی بانک در حساب های بلند مدت خود سال را تعریف می نماید و خارج از آن نیست.
 • در حساب بانک سود مشخصی به سپرده در ابتدای قرارداد تعیین می گردد بدین ترتیب اگر سود بالاتری دوباره تعیین گردید به این حساب تعلق نمی گیرد در حالیکه سود مشارکت به حساب بیمه عمر و سرمایه گذاری هر سال اعلام شده و برای تمامی حساب ها می باشد.
 •  بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر پس انداز با سود مشارکت در کنار آن فرد سرمایه های بیمه ایی مانند سرمایه فوت ،سرمایه فوت به علت حادثه ،سرمایه امراض خاص هم تعلق می گیرد در حالیکه حساب بانک سرمایه های بیمه ایی ندارد.
 •  بیمه عمر و سرمایه گذاری می تواند در پایان قرارداد به بیمه بازنشستگی و مستمری تبدیل شود ولی این امکان را برای حساب بانکی نداریم.
 • بیمه عمر و سرمایه گذاری امکان دریافت وام هست بدون نیاز به وثیقه و ضامن اما حساب بانکی این امکان وجود ندارد.
 • قانون انحصار وراثت در بانک وجود دارد در صورتیکه برای بیمه عمر و سرمایه گذاری فرد ابتدای قرارداد تعیین نموده است که چه کسانی نفع برنده هستند و انحصاروراثت ندارد.
 • بیمه عمر و سرمایه گزاری معاف از پرداخت مالیات است.
]]>
1484339040
<![CDATA[سوالاتی که قبل از خرید بیمه بدنه اتومبیل باید از خودمان بپرسیم]]>قبل از هر اقدامی بابت بیمه بدنه از داشتن بیمه شخص ثالث معتبر برای اتومبیل مورد نظراطمینان داشته باشید.
بیمه نامه ای که می خواهید برای اتومبیل خودتان انجام دهید بر اساس بودجه ،  نیاز های شما، مشخصات خودروی و اولویت های شما ارائه می گردد و شما باید بر اساس این معیار ها بهترین و مناسب ترین پوشش را تهیه نمایید. برخی از پوشش های بیمه بدنه اختیاری است و در صورت انتخاب شما در بیمه بدنه لحاظ می گردد برای تصمیم به انتخاب کامل ترین بیمه بدنه کنار شما هستیم.

چرا من به بیمه بدنه نیاز دارم و چطور پوشش کامل با بهترین شرایط تهیه نمایم:
یک نگاه به خودتان و ماشینتان بیاندازید و سوالات زیر را کامل جواب دهید تا تصمیم به تهیه  بیمه بدنه اتومیبل مناسب نمایید:
1-چقدر ماشینتون رو دوست دارید؟!
خب! ماشین شما یکی از اعضای خانواده شما  نیست و یا حتی یکی از افراد و دوستان نزدیک شما هم نیست، اما بین شما و ماشین شما یک رابطه  ویژه ای هست؟ اگر چنین هست ، شما می خواهید اون رو حفظ کنید یا یک ماشین شبیه این مدل داشته باشید  اگر چنین هست باید یک سری پوشش های بیمه ایی را هم بر اساس این شرایط در نظر بگیرید سپس برای صرفه جویی در حق بیمه و خرید یک بیمه نامه کامل از یک شرکت بیمه مناسب قدم بردارید .
2-شما از ماشینتون برای چه کاری استفاده میکنید؟
تفاوت دارد اگر شما فقط برای رسیدن به محل کار خود و برای کارهای معمول از اتومبیل خود استفاده میکنید یا اگر شما به عنوان راننده، یا  پیک  و جابجایی مسافر از خودروی خود استفاده می کنید .
3-چقدر رانندگی میکنید؟
آیا شما هر  روز برای رفتن به محل کارتون از ماشین خودتون استفاده میکنید؟ آیا شما در هر ماه بیش از 100 کیلومتر یا بیشتر از 1000 کیلومتر راتتدگی میکنید؟
4-با چه ماشینی رانندگی می کنید؟
اگر شما یک اتومبیل اسپورت و پر زرق و برق داشته باشید احتمال خطرات سرقت برای آن وجود دارد، به نسبت یک ماشین معمولی تر، باید برای چنین اتومبیلی، بیمه بدنه با  پوشش های مناسب را برای این خودروی خود داشته باشید.
5-شما کجا زندگی میکنید و آیا پارکینگ دارید؟                                     
اگر شما در جایی زندگی میکنید که پارکینگ شخصی در محل مورد زندگی خودتان ندارید ریسک وخطر سرقت برای اتومبیل شما بالاست و شما باید یک بیمه بدنه اتومبیل تهیه نمایید.
6--چه کسی با ماشین شما رانندگی می کند؟
بیمه بدنه  اتومبیل که شما تهیه میکنید هم به شما و هم به کسانیکه از ماشین شما استفاده میکنند پوشش میدهد، حال شما با توجه به این شرایط یک بیمه نامه مناسب انجام دهید.
7-چه تعهدات و پوشش هایی برای بیمه بدنه اتومبیل خود می خواهید؟
شما بر اساس انتظاراتی که از بیمه نامه اتومبیل دارید  و بر اساس شرایط مالی و اقتصادی خود و پوشش های مورد نظر ، تعهدات بیمه ای برای بیمه نامه شما تعریف می شود.
8-آیا ارزش اتومبیل در حق بیمه بدنه موثر هست؟
ارزش خودرو و ارزش لوازم نصب شده روی آن در بیمه بدنه مطرح است و ارتباط مستقیم با حق بیمه بدنه دارد، چرا که هر چه ماشین پر  زرق و برق تر داشته باشید خسارت و تعویض قطعات در آن گران تر و همچنین احتمال سرقت ان بالاتر است و بالعکس ماشین های با قیمت پایین به همین دلیل یاد شده ،نرخ پایین بیمه بدنه را دارند.
9- روش های معمول پرداخت حق بیمه بدنه چگونه است؟
بیمه بدنه خودرو یک تعهد مالی است که در زمان خسارت شرکت بیمه ملزم به پرداخت آن هست. بعضی از شرکت های بیمه ارائه دهنده بیمه خودرو گزینه پرداخت یکجا و سالانه را دارند ولی برخی از شرکت ها ی بیمه امکان دریافت مبلغ حق بیمه به صورت اقساط چند ماهه دارند، این نکته را مد نظر داشته باشید که پرداخت های اقساطی به دلیل طولانی بودن بازه زمانی دردسر هایی دارد مثل فراموشی پرداخت قسط به دلیل مشغله های کاری بنابراین پرداخت یکجا و نقدی بیمه بدنه بهتریت روش پرداخت حق بیمه می باشد.
10-آیا من میتوانم از تخفیفات در تهیه بیمه نامه استفاده کنم؟
روش هایی وجود دارد که شما می توانید حق بیمه کمتر  پرداخت کنید و از تخفیفات بیمه ای شرکت بیمه استفاده نمایید، اگر شما در سال بیمه ایی هیچگونه خسارتی نداشته باشید در زمان تمدید بیمه بدنه می توانید از تخفیفات بیمه بدنه  استفاده نمایید
11-در طی سال برخی از شرکت های بیمه اقدام به ارائه تخفیفات دوره ایی بر روی بیمه بدنه می نمایند.زمان مناسبی برای دریافت بیمه بدنه از آنهاست. مشاوره ما به شما جهت بررسی این شرکت ها کمک می نماید.
12-آیا میخواهید با مراجعه حضوری یا بصورت خرید انلاین بیمه نامه خود را تهیه نمایید.
هنگامیکه شما با توجه به شرایط زندگی و پوشش ها ،موارد بالا را بررسی نمودید و یا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید، برای انتخاب بهترین و کامل ترین بیمه بدنه، بهترین شرکت بیمه در پرداخت خسارت و با نرخ و شرایط مناسب و همچنین دریافت مشاوره بیمه ای می توانید از طریق تماس با ما با مشاورین ما در تماس باشید.

]]>
1484590912
<![CDATA[با تعهدات و پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری بیشتر آشنا شویم.]]>همه بیمه های عمر تعهدات و پوشش های ویژه ای را به بیمه گذاران خود ارائه می دهد که در زیربه اجمال آنها را بررسی می نماییم:
سرمایه فوت طبیعی: اگر بیمه شده به هر دلیلی فوت نماید سرمایه فوت بیمه نامه به ذینفعان بیمه عمر پرداخت می گردد.
پوشش فوت به علت حادثه: اگر بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید تا سقف 4 برابر سرمایه فوت بیمه نامه خسارت پرداخت می گردد. این پوشش در بیمه عمر و سرمایه گذاری اختیاری می باشد.
پوشش از کار افتادگی: در صورتیکه  بیمه شده شاغل و بالای سن 18 سال تمام باشد و دچار از کارافتادگی مورد تایید بیمه گر گردد (از زمان ازکارافتادگی 6 ماه گذشته باشد) از پرداخت حق بیمه سال های آتی معاف شده و شرکت بیمه تا پایان قرارداد حق بیمه او را پرداخت می نماید و شرایط و تعهدات بیمه عمر برای بیمه شده محفوظ می ماند.
پوشش امراض خاص: این سرمایه خسارتی برای بیماری هایی مانند انواع سکته ،سرطان ،پیوند اعضا و عمل قلب باز تعریف شده و بطور معمول در بیشتر شرکت های بیمه 3 ماه دوره انتظار دارد در این حالت بسته به حق بیمه(30 درصد سرمایه فوت)پوشش داده می شود.
نکته: پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری و سقف تعهدات این پوشش ها و دوره انتظار در شرکت های بیمه ایی متفاوت است.

نکته: با پرداخت یک حق بیمه در بیمه عمر مشترک دو نفر به صورت همزمان می توانند از مزایای بیمه عمر استفاده نمایند.

]]>
1484591157
<![CDATA[بیمه عمر مشترک]]>بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک  از جمله طرح های عالی بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد که توسط شرکت بیمه کارآفرین ارائه می شود. شما با خرید یک بیمه نامه و با پرداخت یک حق بیمه می توانید دو نفر را تحت پوشش بیمه قرارداده و از همه مزایای بیمه عمر استفاده نمایید. این طرح بیمه ای مناسب برای همه افرادی هست که می خواهند همراه خود ، همسرشان و فرزندشان را بیمه نمایند.
 نکته :بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک همه مزایای بیمه عمر سرمایه گذاری انفرادی مانند پوشش های امراض، پوشش سرمایه فوت طبیعی و حادثه را با انتخاب آنها برای هر دو نفر دارد.

یک بیمه عمر و سرمایه گذاری رایگان برای همسرتان؟
شما می توانید با پرداخت یک حق بیمه و خرید یک بیمه نامه، در طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک همسرتان را بطور رایگان بیمه نمایید و از مزایای بیمه او نیز بهره مند گردد.طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک در ایران توسط چند شرکت خاص ارائه می گردد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک :

بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک از طرح های عالی بیمه ای می باشد که توسط شرکت بیمه کارآفرین ارائه می گردد. پرداخت یک حق بیمه و انجام پوشش بیمه ای برای دو نفر از مهمترین ویژگی های این بیمه نامه می باشد. پوشش های بیمه ای بیمه عمر مشترک کارآفرین دقیقا برابر تمامی تعهدات بیمه عمر انفرادی می باشد یعنی حتی در صورت فوت یکی از بیمه شده ها سرمایه فوت به تمامی ذینفعان پرداخت می شود. و یا در صورت نیاز به استفاده از پوشش بیماری ها  این پوشش نیز به طور کامل به هر دونفر بیمه شده برای تمامی بیماری ها مثل تمامی سرطان ها، سکته قلبی وسکته مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی قلب بازپرداخت می شود. حال در کنار تمامی این مزایا اگر بیمه شده اول این بیمه نامه به علت فوت یا از کارافتادگی کامل و دائم دارای پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه می شود و بیمه شده دوم نیز تا پایان قرارداد نیز از پرداخت حق بیمه معاف می شود. همچنین امکان دریافت وام از حساب بیمه ای از پایان سال دوم و امکان تعریف شدن هر کدام از بیمه شدگان به عنوان ذینفع به هریک از بیمه شدگان می باشد.

حال شما می توانید با کمی مقایسه بین بیمه های عمر می توانید با داشتن بیمه عمر اشتراکی کارآفرین و با پرداخت یک حق بیمه برای خودتان و همسرتان بیمه نامه عمر با پوشش های کامل بیمه ای برای هر دونفر خود داشته باشید.

 

]]>
1495260083
<![CDATA[بیمه بازنشستگی و مستمری]]>در اکثر کشورهای جهان افراد بازنشسته، دوران بازنشستگی خود را به دور از نگرانی از تامین مایحتاج زندگی خود سپری می کنند،ولی در خیلی از کشور های در حال توسعه دوران بازنشستگی همواره از لحاظ مالی از دغدغه های همه افراد می باشد. بیمه های عمر و بیمه مستمری – بازنشستگی یکی از بهترین راهکارهایی هست  که ما می توانیم برای خودمان داشته باشیم و با داشتن این بیمه نامه دو موضوع مهم باعث آرامش می شود. 1)  یک سرمایه گذاری خوب که همواره و در مدت بیمه نامه در دسترس ما خواهد بود. 2) یک کمک مالی خوب در پایان بیمه مستمری که به صورت دریافت مستمری ماهانه مادام العمر برای ما در دوران بازنشستگی خواهد بود . از دیگر ویژگی های بیمه مستمری –بازنشستگی دریافت وام بدون ضامن،یا وثیقه، پرداخت سود روز شمار به اندوخته بیمه گذار و پوشش های بیمه ای چون پوشش های بیماری های خاص و پوشش سرمایه فوت طبیعی و حادثه و  از کار افتادگی .

 

من چرا باید بیمه بازنشستگی و مستمری داشته باشم؟

اگر شما الان شاغل بوده و یک منبع درآمدی برای تامین نیازهای زندگی خود داشته باشید ، با پس اندازهای کوچک می توانید یک بیمه نامه مستمری داشته باشید که در زمان بازنشستگی برای شما یک پشتوانه مالی و بیمه ای خوبی باشد. چراکه شما با داشتن بیمه عمر طرح بیمه مستمری برای زمان میانسالی و برای زمانی که شاید بیشترین نیاز شما به این بیمه نامه باشد مخصوصا در قسمت پوشش بیماری ها، چراکه پوشش بیماری هایی که برای امراضی چون هم سرطان ها ، سکته قلبی ، سکته مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن و عمل باز قلب باشد یک امنیت بیمه ای خوب برای شما خواهد بود. در کنار این موارد ، بیمه عمر و مستمری برای شما یک اندوخته عالی خواهد بود که همیشه در دسترس شما بوده و هر زمان که شما به این مبلغ نیاز داشتید می توانید وام بدون نیاز به ضامن دریافت نمایید. پوشش های از کارافتادگی و پوشش های سرمایه فوت و از کارافتادگی دائم و هزینه های پزشکی حادثی نیز از پوشش های دیگر می باشد که شما می توانید از این پوشش ها هم برخوردار باشید.

 

]]>
1495535431
<![CDATA[بیمه مستمری زنان خانه دار]]>بیمه مستمری زنان خانه دار با توجه به نیاز  این قشر از جامعه ، از جمله مواردی بوده که همه شرکت های بیمه ای همواره در تلاش بوده اند که یک طرح بیمه ای برای حمایت ارائه دهند . بیمه مستمری  زنان خانه دار از زیر مجموعه های بیمه های مستمری آیین‌نامه شماره 68 بیمه مرکزی می باشد که در حال انجام می باشد، بیمه مستمری زنان خانه دار از سن 18 تا 60 سالگی  انجام می شود که مدت و مبلغ بیمه مستمری زنان خانه دار کاملا اختیاری بوده و با توجه به درخواست هر فرد انجام می پذیرد . در کنار بحث مستمری، این بیمه نامه سایر مزایای بیمه های عمر را نیز دارا می باشد و پوشش های بیمه ای به درخواست خود فرد انتخاب می شود و می تواند یک پشتوانه عالی سرمایه ایی بیمه ایی و مالی برای زنان خانه دار ما باشد.

اهمیت بیمه مستمری زنان خانه دار:

بیمه برای زنان خانه دار از بحث ها و چالش های مهم بیمه ای می باشد ، چراکه داشتن پوشش خوب بیمه ای برای زنان خانه دار از خواسته های همه خانواده ها برای همه مادران و دختران می باشد. همه زنان خانه دار می توانند با پس انداز های اندک روزانه این بیمه نامه را داشته باشند. شرکت بیمه پاسارگاد و شرکت بیمه ملت این بیمه نامه را ارائه میکنند ، شاید داشتن انواع مختلف حساب و پس انداز های بانکی یک تشکیل سرمایه و پس انداز  برای افراد باشند ولی بیمه مستمری زنان خانه دار در کنار سرمایه گذاری بلند مدت و یک پشتوانه مالی برای اینده ، یک پوشش کامل بیمه ای هم برای انها منظور می شود،

مزایا ی بیمه ای بیمه مستمری زنان خانه دار:

-دریافت سرمایه فوت برای بیمه شده بر اساس حق بیمه پرداختی
-پوشش بیماری ها برای 5 نوع بیماری شامل سکته مغزی، سکته قلبی ، جراحی عروق باز قلب، همه سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن
-هزینه های درمانی و پزشکی حادثه
-دریافت وام از محل اندوخته
-امکان افزایش و یا کاهش حق بیمه در هر سال بیمه ای
-امکان تبدیل اندوخته به مستمری ماهانه و مادام العمر
 

نحوه پرداخت حق بیمه مستمری زنان خانه دار باتوجه به انتخاب شرکت بیمه ای تعیین می شود و سالانه و یا ماهانه تعریف می شود.

 

 

]]>
1495879981
<![CDATA[بیمه مسافرتی زیارتی]]>معمولا بیمه های مسافرتی را برای مسافرت های خارج از کشور چه برای مسافرت های کاری یا تفریحی و یا هر مسافرتی که انجام می دهند که برای داشتن سفری امن و با خیال راحت حتما باید بیمه مسافرتی را انجام داد . که تمام هزینه های پزشکی و هزینه هایی بابت تاخیر پرواز و گم شدن چمدان و موارد از این قبیل را می توان با داشتن بیمه مسافرتی تحت پوشش قرار داد.

حال برای سفر به عتبات عالیات و سفر های زیارتی و با توجه به شرایط منطقه ای کشور مقصد، بیمه های مسافرتی فقط برای سفرهای زیارتی  با توجه به نیاز ها  و پوشش های زائرین انجام می شود. مخصوصا برای سفر هایی که برای کشور های عراق و سوریه انجام میگیرد نیز تحت پوشش قرار می دهد، بیمه مسافرتی زیارتی توسط چند شرکت محدود بیمه ای از جمله بیمه سامان و بیمه دانا صورت می پذیرد. حتما قبل از خرید بیمه مسافرتی مقایسه لازم در پوشش ها و قیمت های ارائه شده را انجام دهید و بیمه نامه مناسب با شرایط سفرتان را انتخاب نمایید.

برای دریافت آنلاین قیمت بیمه مسافرتی حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید

]]>
1496226435
<![CDATA[بیمه عمر وتامین آتیه فرزندان]]>شاید وقتی حرف از بیمه عمر میشود ما انتظار یک بیمه نامه عمر معمولی  را داشته باشیم ، بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان می تواند یک پس انداز عالی برای آینده فرزندانتان باشد، شما با تهیه بیمه عمر وتامین آتیه فرزندان یک حمایت مالی عالی برای آینده  آنها ایجاد کرده اید، هر پدر و مادر همه تلاشش در جهت موفقیت و پیروزی فرزندانشان هست، و در این راه از هیچ تلاشی کم نمی گذارد، هزینه های تحصیلی، هزینه های ازدواج و جهیزیه فرزندانتان ازجمله مواردی می باشد که همواره از دغدغه های  فکری آنها می باشد. حال شما با تهیه یک بیمه عمر برای فرزندتان یک پشتوانه مالی هم برای خودتان و هم برای تحقق آرزو های فرزندانتان باشد.

چطور برای فرزندانمان با بیمه عمر پس انداز کنیم؟
برای داشتن یک پس انداز ارزنده انتخاب درست بیمه نامه هم بسیار مهم است. شروع این پس انداز می تواند با مبالغ اندک باشد و تبدیل این مبالغ اندک به یک پس انداز بزرگ گردد. به همه حق بیمه ها سود روز شمار و تضمینی پرداخت می شود که مبالغ پس انداز  را شکل می دهند.

مزایای بیمه عمر فرزندان به پس انداز بانکی:
-پس اندازی که برای شما شکل گرفته همیشه دردسترس شما بوده و می توانید هر زمان خواستید از اندوخته خود برداشتن نمایید.
-پوشش های عالی بیمه ای که کنار این بیمه نامه برای شما منظور می شود .
-اگر به مبلغ اندوخته نیاز داشته باشید می توانید 90 درصد از اندوخته خود رابدون نیاز به ضامن وام دریافت نمایید.
-سود روز شماری که به حق بیمه های عمر پرداخت می شود
 

بیمه عمر و تامین اتیه فرزندان که توسط شرکت های بیمه ای ارائه می شود که یکی از طرح های برتر بیمه ای برای فرزندان شما می تواند باشد.

]]>
1496488557
<![CDATA[بیمه عمر طرح خود پرداخت]]>بیمه عمر طرح خود پرداخت یکی از جدیدترین طرح های بیمه عمر است و مناسب افرادی است که می خواهند با پرداخت یک حق بیمه با سرمایه بالا و به صورت یکجا از همه مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر استفاده نمایند.در حال حاضر تنها این طرح توسط شرکت بیمه کارآفرین ارائه می گردد. شما در بیمه عمر طرح خود پرداخت پوشش سرمایه فوت چهار میلیارد ریال برای هر بیمه شده  را می توانید داشته باشید. حداکثر مبلغ حق بیمه، بیمه عمر و سرمایه گذاری تا دویست و چهل میلیون ریال است ولی شما با داشتن بیمه عمر طرح خودپرداخت می توانید مبالغ حق بیمه بالاتری را به صورت یکجا برای خود تهیه نمایید.
نکته:این طرح معمولا برای کسانی مناسب است که تمایل دارند حق بیمه سال های آتی خود را یکجا و در ابتدای بیمه نامه پرداخت نمایند مناسب است. در بیمه طرح خود پرداخت همه پوشش ها و مزایای بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری را نیز خواهید داشت.برای بررسی بیشتر مزایای بیمه ایی طرح می توانید پوشش های طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری را از بیمه عمر و سرمایه گذاری مطالعه نمایید.

مزایای بیمه عمرو سرمایه گذاری طرح خود پرداخت:
-امکان انتخاب بیمه نامه به صورت انفرادی یا مشترک
- سرمایه فوت
-پوشش سرمایه حادثه
-پوشش سرمایه امراض خاص
-امکان تعدیل حق بیمه و سرمایه های بیمه ایی جهت مقابله با تورم و بهره مندی از سرمایه فوت مناسب باافزایش سن بیمه شده
-پرداخت سود مرکب و سود مشارکت به اندوخته بیمه عمر
-دسترسی به اندوخته بیمه عمرو برداشت از اندوخته در صورت لزوم
-دریافت وام بدون نیاز به ضامن تا 90 درصد اندوخته
-معاف از مالیات
-معاف از انحصار ورثه

بیمه عمر طرح خودپرداخت:
بیمه عمر طرح خودپرداخت یکی از جدیدترین شیوه های پرداخت حق بیمه می باشد. در این طرح بیمه ای بیمه گذاران می توانند یکجا حق بیمه خود را پرداخت نمایند و دیگر نیازی به پرداخت اقساط سالانه بیمه نامه ندارند چراکه شاید فراموشی سررسید بیمه نامه ها به علت مشغله های کاری و زندگی مشکلاتی برای بیمه نامه شما ایجاد نماید . امکان پرداخت بیمه نامه در طرح خود پرداخت همه پوشش های بیمه نامه عمر را برای شما فراهم می اورد و نیز در کنار تمامی این موارد سود دهی این طرح بیمه ای است  ، در این بیمه نامه به علت واریز یکجای حق بیمه و پرداخت سود روز شمار ومرکب به اندوخته و حق بیمه یک اندوخته خوب و پس انداز خوبی را ایجاد می نماید. بیمه عمر طرح خود پرداخت از طرح های بیمه عمر شرکت بیمه کارآفرین می باشد.

بیمه نامه طرح خود پرداخت تمامی پوشش ها و مزایای بیمه های عمر را دارند، مثل پوشش های بیماری ها ، سرمایه فوت و دریافت وام و تمامی تعهدات بیمه نامه عمر را خواهید داشت.

 

]]>
1497090651
<![CDATA[چند گام هوشمند درخرید بیمه عمر]]>برای خرید یک بیمه عمر که مطابق با نیاز و بودجه شما باشد که هم از لحاظ بیمه ای یک پوشش خوب داشته و نیز ثبات مالی خودتان وخانواده تان را فراهم کنید و نیز از لحط مالی مشکلی برای پرداخت حق بیمه نداشته باشید.

چند نکته ساده را باید مدنظر داشته باشید:

1-آیا کسانی هستند که از لحاظ مالی به شما وابستگی داشته باشند، آیا شما دارای املاک شخصی و ثروت شخصی خوبی هستید؟

2-برای محاسبه این که شما بیمه عمر وبا چه سرمایه ایی نیاز دارید؟ با دوسوال مهم به جواب این سوال برسیم:

الف)چه منابع مالی پس ازفوت شما در اختیار بازماندگان خواهد بود؟ برای سادگی بیمه تامین اجتماعی(آیا کفاف دارد؟) یا دارای مزایای مربوط به بازنشستگی ، بیمه عمر گروهی و یا دیگر دارایی ها و منابع هستید؟ و آیا قدرت نقد شوندگی این منابع را می دانید؟

ب)هزینه های جاری زندگی، بدهی ها و یا نیاز های درآمدیو تنوع پس انداز و سرمایه گذاری و ریسک این سرمایه گذاری

3-شاید شما اهداف دیگریعلاوه بر مزایای ذکر شده برای بیمه نامه عمر خود داشته باشید.
4-تعیین اینکه شما از چهنوع بیمه عمر برای خود می خواهید داشته باشید؟ بیمه عمر به شرط حیات ، بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر به شرط فوت، بیمه مستمری و بازنشستگی و ...
5-در خرید بیمه نامه های خود میخواهید بیمه های خریداری شده خود را به صورت سالانه و یکجا پرداخت نمایید
6- در تعیین بیمه نامه خود تصمیم گیری کنید که چه کسانی را ذینفع بیمه نامه خود قرار دهید.
7-خدمات بیمه عمر کدام شرکت مناسب است.
8- کدام شرکت بیمه ایی علاوه بر تعهدات بهینه می تواند به پرداخت تعهدات خود در مدت بیمه نامه پای بند باشد.
9-سطح توانگری شرکت بیمه ایی مورد نظر را بررسی نمایید.

]]>
1497262323
<![CDATA[بیمه عمر چیست؟]]>بیمه عمر یکی از بیمه نامه هایی می باشد که هر ساله به تعداد افرادی که این بیمه نامه را دارند افزوده می شود. بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه های اشخاص می باشد که هر فردی به راحتی می تواند این بیمه نامه را خریداری نماید.

برای انتخاب بهترین بیمه عمر باید از مزایای بیمه عمر آگاهی کامل داشته باشیم. بررسی بعضی از مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری :

- معاف بودن بیمه نامه عمر از پرداخت مالیات

- امکان تبدیل اندوخته ریاضی بیمه نامه به مستمری مادام العمر

-داشتن پوشش برای برخی از بیماری ها مانند سکته قلبی و مغزی ، انواع سرطان ، پیوند اعضای اصلی بدن ، جراحی باز قلب می باشد که هرفردی در طول داشتن بیمه عمر به هریک از این بیماری ها مبتلا شود می تواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده نماید.

-انجام یک سرمایه گذاری مطمئن برای همه اعضای خانواده با داشتن بیمه عمر
-پرداخت سود مشارکت به حق بیمه های پرداختی به صورت روز شمار و مرکب
-دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه برابر اندوخته بیمه نامه
-عدم نیاز به انحصار وراثت
-امکان برداشت از اندوخته در طول قرارداد

این موارد تنها برخی از مزایای بیمه عمر می باشد که در ادامه به طور کامل به آن ها خواهیم پرداخت. هدف از داشتن بیمه عمر هم سرمایه گذاری است و هم پوشش بیمه ای. چراکه با پرداخت سود روز شمار به حق بیمه ها و اندوخته های بیمه نامه ها اندوخته ای ارزشمند برای بیمه نامه شما شکل میگیرد. تمامی شرایط این بیمه نامه منعطف بوده و در هر مرحله از بیمه نامه قابل تغییر می باشد حتی ذینفعان و مقدار حق بیمه ها.

برای همه ما که تمامی دارای های ارزشمندمان را بیمه می کنیم و نگران خسارات وارد شده به آنها هستیم برای خودمان و وجودمان چرا به فکر بیمه نباشیم؟


 

 

]]>
1497433835
<![CDATA[بیمه بدنه چیست]]>بیمه بدنه یکی بیمه نامه هایی می باشد که خیلی از دارندگان این بیمه نامه از شرایط و پوشش های آن  آگاهی کاملی ندارند و در زمان خرید بیمه بدنه شاید تصمیم گیری درستی در این رابطه نداشته باشیم.  

خطرات اصلی که در بیمه بدنه تحت پوشش قرار می گیرند به شرح زیر است:

برخورد با جسم ثابت یا متحرک
واژگونی و یا سقوط خودرو
آتش‌سوزی، رعد و برق یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی اصلی همراه آن
سرقت خودرو (خسارت ناشی از سرقت خودرو یا خسارت ناشی از وارد آسیب دیدن وسایل اصلی یا وسایل اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه

پوشش هایی که می توان به اختیار و  به انتخاب خود بیمه گذار بر رو ی بیمه نامه اعمال کرد :

1-پوشش سرقت قطعات وسايل نقليه
2. پوشش هزينه اياب و ذهاب برای خودرو هاي سواري
3. پوشش هزينه توقف جهت خودرو هاي باركش و اتوكار
5- پوشش بلاياي طبيعي 
6- پوشش ناشي از اسيد پاشي و مواد شيميائي
7- پوشش حذف استهلاك 
8. حذف فرانشيز
9. پوشش شكست شيشه به تنهائي

البته در بیمه بدنه بحث فرانشیز نیز مطرح می شود . فرانشیز  بخشی از خسارت  است که پرداخت آن بر عهده بیمه گذار خواهد بود. این میزان در شرایط خصوصی بیمه نامه تعیین شده است . 

خسارت‌هایی که نمی‌توانند با خرید بیمه بدنه پوشش داده شوند

خسارت‌هایی که به موجب جنگ، شورش، حمله یا اعتصاب به خودرو وارد شود.
خساراتی که به صورت عمدی توسط خود بیمه گذار به خودرو وارد شود
خساراتی که در اثر فرار از پلیس اتفاق افتاده باشد
خساراتی که در اثر تشعشعات و انجار هسته ای اتفاق بیافتد
خساررتی که اگر راننده به علت استفاده از مشروبات الکی و یا مواد مخدر اتفاق بیافتد
اگر راننده ای که خسارت دیده  بدون گواهینامه رانندگی باشد

اگر در اثر هر یک از این موارد خسارت وارد آید هیچ شرکت بیمه ای خسارتی را به بیمه گذار پرداخت نمی شود.

پس با آگاهی کامل اقدام به خرید بیمه بدنه بکنیم که درزمان خسارت به مشکل نخوریم.

]]>
1497695127
<![CDATA[پوشش های بیمه بدنه]]>در انواع بیمه اتومبیل بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از بیمه نامه هایی می باشد که همه دارندگان وسایل نقلیه سعی در داشتن این نوع بیمه نامه ها دارند. در بیمه بدنه یک سری پوشش ها پوشش های اصلی بیمه نامه هستند که روی بیمه نامه منظور می شودو بر اساس قانون بیمه بدنه این خطرات اصلی را تحت پوشش قرار می دهد:

-برخورد با یک جسم ثایت و یا متحرک
-سقوط و یا واژگونی خودرو
-آتش سوزی ، انفجار و صاعقه
-سرقت خودرو که باعث وارد شدن خسارت به وسایل اصلی ذکر شده در بیمه نامه می باشد.
همچنین اگر در جریان انتقال و جابجایی وسیله نیز خسارتی وارد آید تحت پوشش قرار می گیرد. خسارتی که به باتری لاستیک های وسیله هم تا 50 درصد ارزش نو آن قابل پوشش می باشد.

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه:
حوادث طبیعی(سیل زلزله آتشفشان): خسارت‌هایی که در اثر وقوع سیل، فوران آتشفشان یا وقوع زلزله یا همان بلایای طبیعی به خودرو وارد شود.

اسید پاشی یا مواد شیمیائی : خسارت‌هایی که در اثر پاشیده شدن رنگ، مواد شیمیایی یا اسید روی بدنه خودرو به بار می‌آیند نیز توسط بیمه بدنه خودرو پوشش داده نمی‌شوند؛ و فرد می تواند با اضافه کردن این پوشش ریسک بیمه اش را کم نماید.

نوسانات قیمت اتومبیل: در این پوشش حتی علت کاهش قیمت به دلیل خطراتی باشد که در تعهد بیمه گر می باشد ، بیمه تعهد می کند که این خسارت را جبران  نماید.

سرقت جزیی(لاستیک ، ضبط صوت، آینه ها):خسارات ناشی در اثر سرقت لوازم و قطعات خودرو که به عنوان سرقت جزئی در نظر گرفته می‌شود

.​غرامت ایام تعمیرات (هزینه ایاب وذهاب):  با داشتن این پوشش اگر در اثر خطرات  تحت پوشش خسارتی به وجود بیاید و بیمه گذار امکان استفاده از وسیله نقلیه خود را نداشته باشد  با خرید این پوشش می تواند بخشی از هزینه های رفت و آمدی خود را جبران نماید.


---شکست شیشه : شکسته شدن شیشه در اثر تغییر دما باشد تحت پوشش خسارات اصلی نمی باشد ولی با خرید این پوشش  خسارت ناشی از این پوشش تحت پوشش می باشد

میخ کشی یا خط کشی : اگر بر اثر کشیده شدن میخ و یا اجسام تیز خسارتی وارد شود با داشتن این پوشش می تواند خسارت آن را جبران نماید

هم در بیمه شخص ثالث و هم در بیمه بدنه همه خسارات با توجه به شرکت انتخابی و با خرید پوشش های اضافی می تواند یک بیمه نامه کامل داشته باشد.

 

]]>
1497866834
<![CDATA[انواع بیمه عمر]]>بیمه های عمری مزایای عالی بیمه ای دارد. بیمه های عمر از دو بخش بیمه ای و سرمایه گذاری تشکیل شده است. بخش سرمایه گذاری به صورت پرداخت سود تضمینی و مشارکت به حق بییمه های پرداختی ، دریافت وام بدون ضامن  و تشکیل سرمایه به شکل اندوخته می باشد.از پوشش های بیمه ای این بیمه نامه می توان به پوشش هزینه بیماریها ، پوشش فوت، فوت حادثی و طبیعی می باشد . همه افراد می توانند بیمه عمر داشته باشند. برای همین منظور طرح های مختلف بیمهای به شرح زیر از طرف شرکت های مختلف بیمه ای ارائه می شود:

بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر و پس انداز
بیمه عمر و تشکیل سرمایه
بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی
بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک
بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
بیمه عمر و مستمری زنان خانه دار
بیمه عمر طرح خانواده
بیمه عمر طرح ازدواج
بیمه عمر طرح خودپرداخت
بیمه عمر و بازنشستگی

همه طرح های بیمه عمر دارای موارد مشترک و دارای مزیت های مخصوص به خود می باشند. بیمه عمر هرفردی منحصرا بر اساس ویژگی های آن فرد تعریف می شود  که  بر اساس شرایط سنی و مالی و شرایط جسمانی آن فرد می باشد. چراکه از لحاظ بیمه ای هر فردی با هر شرایط بیمه ای دارای ریسک بیمه ای مرتبطی می باشد به عنوان مثال ساده ترین مورد سن فرد بیمه شده است که هر چه در سنین پایین انجام شود ریسک بیمه ای کمتر و بازده سرمایه گذاری بالاتری خواهد داشت برای همین مورد است که همواره توصیه می شود در سنین پایین و در کودکی  برای فرزندانمان بیمه عمر تهیه نماییم.  که هم پوشش بیمه ای داشته باشند و هم سرمایه گذاری پرسود.

برای خرید بهترین بیمه عمر از برترین شرکت بیمه ای حتما توصیه می شود که با مشاوران مجرب در این زمینه در ارتباط باشند .

]]>
1498040938
<![CDATA[معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری]]>چرا بیمه عمر نیاز دارید؟ بیمه عمر در واقع همان بیمه زندگی است که هر فردی برای داشتن بهترین ها و آرامش خاطر به بیمه عمر نیاز دارد. معمولا همه افراد که آینده خودشان یا فرزندشان برای آنها بسیار مهم است بیمه عمر را به عنوان تامین آینده و پشتیبان مالی کنار آنها باشدانتخاب می کنند.

بیمه عمر و تشکیل سرمایه چیست؟ همانطور که از اسم این بیمه نامه مشخص است از دو بخش بیمه عمر و بخش سرمایه گذاری تشکیل شده است. بخش بیمه ای که پوشش های کامل بیمه ای را برای دارنده این بیمه نامه می باشد و بخش سرمایه گذاری هم از حق بیمه های پرداخت شما و پرداخت سود های تضمینی شکل می گیرد.

نحوه پرداخت حق بیمه عمر: شما می توانید با پرداخت مبلغ اندک  و با یک پس انداز منظم این سرمایه گذاری را برای خودتان انجام دهید.  

هم چنین پوشش سرمایه فوت و ازکارافتادگی و یا بیماری های خاص می تواند در کنار این سرمایه گذاری داشته باشد.

معمولا شرکت های بیمه به همه حق بیمه های عمر سود تضمینی پرداخت می کند . این سود پرداخته در اندوخته بیمه نامه ها انباشته می شود. که با گذشت سال های بیمه ای این اندوخته بیشتر و بیشتر می شود.

برخی از مزایای بیمه عمر:

پرداخت وام بدون نیاز به ضامن
پرداخت سود تضمینی
معافیت مالیاتی
بیمه امراض خاص
ازکارافتادگی
بازنشستگی زودهنگام
سرمایه فوت طبیعی و حادثی
بازخریدی در هر مرحله از بیمه نامه


 

]]>
1498301582
<![CDATA[معرفی کامل بیمه مسافرت خارج از کشور]]>بیمه مسافرتی برای همه افرادیست که قصد سفر به خارج از کشور دارند و بیمه مسافرتی برای تمامی کشورهای جهان می باشد. در بیمه مسافرتی تحت پوشش خدمات درمانی خارج از کشور قرار می گیرد. تمامی پوشش های ارائه شده در بیمه مسافرتی از طریق شرکت کمک رسان ارائه می شود که از طریق اپراتورهای فارسی این خدمات ارائه می گردد.

با توجه به تعهدات منظور شده در خساراتی که در قرارداد بیمه مسافرتی خسارات درمانی و هزینه های پزشکی و صدمات بدنی و غیره را تحت پوشش قرار می گیرد.  

چرا باید بیمه مسافرتی بخرم؟

برای داشتن بیمه مسافرتی باید این شرایط را در نظر بگیرید ...

-چمدان خود را گم بکنید
-به علت های مختلف بیمار شوید
-مدارک شناسایی و یا پول خود را گم کرده اید
-به علت فوت یکی از نزدیکان قصد برگشت به کشور مبدا را دارید
یا همه خطراتی را که در سفر با آنها مواجه هستید همه مواردی هستند که با آن مواجه هستند.
برای بیمه مسافرتی فرقی نمی کند که چند روز می خواهید به مسافرت بروید برای پوشش تمامی این موارد باید بیمه مسافرتی داشته باشید.

هم اکنون شما می توانید با ارائه کپی گذرنامه و مدت اقامت و مقصد سفری خود می توانید به راحتی بیمه مسافرتی را داشته باشید سفری ایمن و آرام با داشتن بیمه مسافرتی داشته باشید.

]]>
1498646862
<![CDATA[بیمه شخص ثالث چیست؟]]>در این مقاله قصد داریم به زبان ساده بیمه شخص ثالث را توضیح دهیم. بر اساس قانون هر فردی مسئولیت خساراتی را که به اشخاص دیگر وارد می کند را  باید جبران کند. داشتن بیمه شخص ثالث برای همه دارندگان وسایل نقلیه اجباری است . و شما سوار هر وسیله نقلیه دیگری هم می شوید از اعتبار بیمه شخص ثالث آن وسیله مطمئن شوید.

چرا باید بیمه شخص ثالث داشته باشیم ؟ برای جبران همه خساراتی است که اگر شما در حین رانندگی دچار حادثه شوید و مقصر این حادثه باشید برای جبران خسارات مالی و یا جانی داشتن بیمه شخص ثالث اجباری می باشد. و هر کس که مالک آن وسیله نقلیه است باید بیمه شخص ثالث را تهیه نماید .
 

شخص ثالث به چه کسانی گفته میشود ؟ به هرکس و یا کسانی که در حادثه  دچار زیان مالی و یا بدنی شوند به جز خود راننده مقصر حادثه شخص ثالث گفته می شوند.

پوشش های بیمه شخص ثالث بر سه دسته تقسیم بندی می شود.
خسارت مالی: این پوشش تمامی خسارات وارده به اموال منقول  و غیر منقول شخص ثالث را جبران می نماید.

خسارت جانی: این پوشش خساراتی را که  مربوط به آسیب جانی و صدمات وارده به جسم آدمی است نه موجودات دیگر بلکه فقط انسان را تحت پوشش قرار می دهد. خسارت جانی شامل: دیه جرح + دیه فوت + دیه نقص عضو + هزینه درمان می باشد.

خسارت سرنشین: بیمه نامه سرنشین مخصوص افرادی می باشد که در موقع حادثه در اتومبیل می باشند.

]]>
1498905552
<![CDATA[بیمه آتش سوزی چیست؟]]>بیمه آتش سوزی تمامی خساراتی را که در اثر وقوع آتش سوزی به اموال و دارایی های بیمه شده را جبران می نماید. در بیمه های آتش سوزی فقط اموال و دارائی تحت پوشش قرار می گیرد و خسارات جانی و بدنی که در اثر آتش سوزی به افراد وارد می شود را تحت پوشش قرار نمی دهد.پوشش های بیمه آتش سوزی به دو دسته پوشش های اصلی و پوشش های تکمیلی طبقه بندی می شود:
خطرات اصلی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی می باشد به صورت آصا معرفی می شود . یعنی آتش سوزی ، صاعقه و انفجار.

آتش سوزی: به این صورت تعریف می شود که ترکیب هر ماده با اکسیژن به شرط آنکه با دما همراه باشد می باشد.
انفجار: در بیمه آتش سوزی انفجار به معنی هرگونه آزاد شدن ناگهانی انرژی حاصل از انبساط گاز یا بخار است. البته هر انفجاری در بیمه‌نامه آتش‌سوزی قابل بیمه شدن نیست از جمله انفجارهای هسته‌ای ، مواد منفجره و … 
صاعقهدر بیمه آتش‌سوزی صاعقه عبارت است از تخلیه بار الکتریکی دو ابر یا بین ابرو زمین که بر اثر القای دو بار مخالف بوجود می‌آید. منظور از خطر صاعقه تنها خسارت وارد شده در اثر آتش‌سوزی ناشی از صاعقه نیست و خسارات صاعقه سرد هم تحت پوشش قرار میگسرد مانند ترکیدن، سوختن از رو و ....

خطرات اضافی که در بیمه آتش سوزی تحت پوشش قرار می گیرد:

طوفان و گردباد و تند باد: در این پوشش خساراتی را که در اثر طوفان  وتند باد و گرد باد ایجاد شود را تحت پوشش قرار می دهد.

زلزله و آتشفشان: در این پوشش همه خسارات شده به اماکن مسکونی و غیر مسکونی را و صنعتی و لوازم موجود در آنها را تحت پوشش قرار می دهد.
 

ترکیدن لوله آب و فاضلاب: در این بیمه خسارت‌های وارده به مورد بیمه (ساختمان، ابنیه و …) و اموال و اثاثه موجود در آن که ناشی از ترکیدن لوله آب و فاضلاب باشد تحت پوشش قرار می‌گیرد

سقوط هواپیما و هلی‌کوپترخسارت‌های ناشی از سقوط هواپیما و هلی‌کوپتر یا اشیای ساقط شده از آنها (به استثنای بمب و یا مواد منفجره و سایر جنگ افزارها) حداکثر تا کل مبلغ بیمه شده تحت پوشش قرار می‌گیرد.
 

شکست شیشهخسارت‌های ناشی از شکست شیشه‌های منصوب در ساختمان مورد بیمه در اثر حادثه و برخورد شی خارجی تحت پوشش قرار می‌گیرد. اصولاً شیشه به دو صورت میان تهی و مسطح ساخته می‌شود شیشه‌های میان تهی به شرط آنکه منصوب باشند تحت پوشش قرار می‌گیرند.

 بیمه دزدی با شکست حرزشرکت بیمه خسارت ناشی از فقدان یا خرابی اموال بیمه شده را که در نتیجه دزدی با شکست حرز روی دهد حداکثر تا مبلغ بیمه شده جبران می‌نماید.

سیل و طغیان آبجریان ناگهانی و غیرقابل کنترل آبهای سطحی خارج از مسیر طبیعی که بعلت ریزش باران، برف و طغیان آب رودخانه و یا شکستن سدها ایجاد می‌شود را سیل گویند و خسارات ناشی از این مورد تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می گیرد.


هزینه پاکسازی اگر در اثر یکی از خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی ، خسارت وارد آید و برای پاکسازی ضایعات هزینه  ای متحمل بیمه گذار می شود . با داشتن این پوشش این هزینه هم جبران می شود.


ضایعات ناشی از ذوب برف وآب باراندراین پوشش خسارات مستقیم ناشی ازذوب برف وآب باران به مورد بیمه که در نتیجه آب و یا ذوب شدن برف در محل مورد بیمه مشروط بر اینکه آب از طریق بام و یا گرفتگی لوله‌ها، لبریز شدن آبروها و یا ناودانها به محل بیمه شده بینفوذ کرده باشد تحت پوشش قرار دارد


ترکیدن لوله آب و فاضلاب: در این بیمه خسارت‌های وارده به مورد بیمه (ساختمان، ابنیه و …) و اموال و اثاثه موجود در آن که ناشی از ترکیدن لوله آب و فاضلاب باشد تحت پوشش قرار می‌گیرد.
 

انواع بیمه آتش‌سوزی
بطور کلی اماکن و مراکزی که در بیمه آتش‌سوزی تحت پوشش قرار می‌گیرند به ۳ بخش تقسیم می‌شوند:
– 
واحدهای مسکونی
– واحدهای صنعتی
– واحدهای غیرصنعتی و انبارها و اصناف و کسبه

 

]]>
1499079183
<![CDATA[پوشش های بیمه مسافرتی]]>همان طور که در معرفی بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور آورده شد بیمه های مسافرتی دارای پوشش های مختلفی می باشد که این پوشش ها در شرکت های مختلف بیمه ای متفاوت می باشد که در زیر به طور کامل پوشش های بیمه عمر را معرفی می کنیم.
-پرداخت هزینه های پزشکی و درمان
اگر در طول سفر  بیمار شوید و نیاز به درمان ویا جراحی و یا ... داشته باشد بر اساس سقف مورد تعهد روی بیمه نامه این خسارت و هزینه پرداخت می شود.

-بازگرداندن بیمه گذار به کشور در زمان بروز حادثه
اگر در طول سفر اتفاقی بیافتد و نیاز باشد که بیمه گذار به کشورش بازگردد و نیاز به انتقال مصدوم به کشور باشد بر اساس بیمه مسافرتی بیمه همه هزینه های و مسئولیت های انتقال بیمه گذار را متقبل می شود. البته اگرشرایط بیمه گذار به صورتی باشد که مداوا در آن کشور انجام می شود  ولی در صورت حاد بودن موضوع با مشورت پزشک معالج به کشور مبداء انتقال می یابد.
-انتقال اعضای درجه یک بیمه گذار به کشور
اگر بیمه گذار در سفر فوت نماید یا بستری شود شرکت کمک رسان و یا سایر شرکت هایی که بیمه مسافرتی را انجام می دهند موظف هستند هزینه رفت و آمد یکی از اعضای درجه یک بیمه گذار را پرداخت نماید.

-پرداخت هزینه های دندانپزشکی
اگر بیمه مسافرتی دارید و در سفر  عفونت دندان ، دندان درد  و یا کشیدن دندان داشته باشید شرکت بیمه هزینه درمان  را بر اساس سقف تعهدات مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می کند .

-انتقال جسد بیمه گذار به کشور
اگر بیمه گذار در طی سفر فوت نماید ، بر اساس بیمه مسافرتی انتقال جسد به کشور محل  اقامتش را دارد . البته هزینه های خاکسپاری و یا مراسم ترحیم را این پوشش را شامل نمی شود. که البته سفارت ایران پیگیری می کند که متوفی بیمه مسافرتی دارد یا نه.

-پرداخت هزینه های دارو

در صورت نبودن داروی اضطراری بیمه گذار در محل اقامت وی حتی اگر پیش از سفر توسط پزشک معالج تجویز شده باشد، هزینه های اضطراری ارسال دارو تقبل و پرداخت خواهد شد.

-حمایت مسائل حقوقی
اگر در طی سفر حادثه ای پیش آید مانند حوادث رانندگی این حمایت برای بیمه گذاران دارندگان بیمه مسافرتی انجام می شود.

-فقدان شناسنامه ، گواهینامه و یا مدارک شناسایی
اگر در سفر مدارک شناسایی بیمه گذار گم شود و یا در صورت فقدان این مدارک با حمایت سفارت خانه هزینه های لازم برای صدور بر اساس بیمه نامه مسافرتی پرداخت می شود.

-حواله وجه نقد
اگر در طی سفر وجه نقد بیمه گذار گم شده و یا به سرقت برود فرد می تواند با ارائه مدارکی چون شکایت نامه ، رسید ، تائیدیه می تواند معادل مبلغ گم شده را در کشور مبدا از شرکت بیمه دریافت نماید.

 

-پوشش های مربوط به بار مسافر مانند یافتن و ارسال بار ، جبران خسارت تاخیری باری که همراه مسافر می

حداقل زمان لازم برای مفقود دانستن دائم بار همراه مسافر , توسط شرکت حامل تعیین می شود و از 21 روز کمتر نمی باشد. برای این مورد باید مسافر ریز اقلام موجود در بار خود را به شرکت بیمه اعلام نماید . پول نقد، جواهرات و کارت های اعتباری از استثنائات می باشد.

-یافتن و ارسال بار:  اگر در طی سفر  بار و ملزومات شخصی مسافر گم شده و یا به سرقت برود ، شرکت بیمه راهنمایی های لازم را در جهت نحوه گزارش برای یافتن را ارائه م یکند. و اگر ملزومات گم شده پیدا شود شرکت حمل کننده انتقال آن را عهده دار می شود و بیمه شده باید خسارتی را که از بیمه بایت فقدان بار دریافت کرده بود را عودت می دهد.

-جبران خسارت تاخیر باری که همراه مسافر است. در صورتی که باری که همراه مسافر ثبت شده باشد هزینه تاخیر در ورود بار همراه وی را به شرط اینکه  شرکت هواپیمایی مربوطه وابسته به یاتا باشد پس از گذشت حداقل 6 ساعت تاخیر و حداکثر تا سقف 100 یورو پوشش می دهد. در همه موارد ، همه اسناد وقوع حادثه که به تائید شرکت هواپیمایی مربوطه رسیده باشد، می بایست منضم به درخواست خسارت بیمه شده باشد.

-پوشش تاخیر در حرکت : اگر وسیله نقلیه بیمه گذار بیش از 6 ساعت تاخیر داشته باشد شرکت هزینه هایی مانند اقامت و خوراک و ... را تا سقف مشخصی پرداخت می کند که بر اساس ساعات تاخیر نتفاوت می باشد.

-ارسال پیام ها و اطلاعات مورد نیاز درماني در مواقع اضطراري
شرکت بیمه موظف است که همه اطلاعات ضروری از قبیل ادر و تلفن تماس بیمارستان ها و مراکز پزشکی و ... را در اختیا ربیمه گذار قراردهد تا در زمان نیاز بتواند استفاده نماید.

-یافتن و ارسال بار بیمه‌گزار

این صورت بیمه‌گزار باید هزینه‌ای را که شرکت بیمه بابت فقدان بار به وی پرداخته است، استرداد کند.

-بازگرداندن کودک بی‌سرپرست به کشورش
اگر بیمه گزاردر سفر فوت نماید یا بیمار شود و نتواند از فرزند خود مراقبت نماید بیمه هزینه بازگرداندن کودک وی را پرداخت می نماید البته سن کودک بستگی به شرایط بیمه نامه دارد چراکه برخی از شرکت های بیمه این پوشش را ارئه میدهند.

- تفاوت شرکت های بیمه در پوشش های بیمه مسافرتی
با همه توضیحات داده شده این که چرا تفاوت هایی در قیمت بیمه های مسافرتی وجود دارد؟ برخی از این تفاوت در سقف تعهدات در حداکثر تعهدات تحت پوشش می باشد.  و بخش دیگر تفاوت در خود پوشش ها میباشدکه برخی از شرکت های بیمه پوشش های خاصی را ارائه می کنند.


]]>
1499250465
<![CDATA[بیمه مسافرتی شینگن]]>همانطور که در مقالات قبل بیمه مسافرتی  را معرفی نمودیم . بیمه مسافرتی دارای پوشش های مختلف در همه کشورهای جهان می باشد. یکی از منطقه های تحت پوشش در این بیمه نامه منطقه شینگن است. بیمه مسافرتی شینگن طرفداران زیادی برای مسافران این منطقه دارد که برای داشتن پوشش های عالی این بیمه نامه را خریداری می کنند.

بر اساس قراردادی که در سال 1985 بین 5 کشور اروپایی انجام شد منطقه شینگن مشخص شد که طبق این قرارداد ورود و خروج ساکنین این کشور ها بدون نیاز به ویزا می باشد . برای ورود به این کشور ها حتما ویزای شینگن باید صادر شود و با این ویزا بدون محدودیت به کشورهای عضو شینگن مسافرت کنید.

برای دریافت ویزا برای این کشور ها نیاز به داشتن بیمه مسافرتی می باشد. شاید این سوال برایتان پیش آمد هاست که چه بیمه های مسافرتی در سفارت ها مورد قبول می باشد  مانند بیمه مسافرتی مورد قبول سفارت آلمان . از جمله بیمه های معتبر بیمه مسافرتی سامان ، بیمه مسافرتی پارسیان ، بیمه مسافرت یملت ، بیمه مسافرتی کارآفرین می باشند. دقت نمایید که بیمه های مسافرتی برخی از شرکت های بیمه در تحریم می باشند.

مزاياي بيمه نامه مسافرت به خارج از كشور :

- پرداخت هزينه هاي درماني ، جراحي ، داروخانه و بيمارستان بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه
- پرداخت هزينه هاي فوريتهاي دندانپزشكي مانند پر کردن و یا کشیدن و عفونت دندان
- پذيرش و انتقال پزشكي به نزديكترين بيمارستان و يا بازگرداندن بيمار به ايران تحت نظارت پزشكي
- پرداخت هزينه هاي دعاوي حقوقي
- كمك رساني و راهنمایی در صورت سرقت يا مفقود شدن مدارك مسافرتي
- بازگرداندن كودكان به ايران در صورت فوت يا بستري شدن بيمه شده
- بازگرداندن جسد به ايران در صورت فوت بيمه شده در طول مسافرت
- پرداخت هزينه هاي عزيمت همراه به بالين بيمه شده بستري در بيمارستان
بازگشت پيش بيني نشده به دليل مسائل پزشكي يا بيماري بستگان بيمه شده در صورتيكه نتواند از بليط اوليه جهت بازگشت استفاده نمايد .
-
ارسال دارو از كشور مبدا به كشوري كه بيمه شده در آن بستري است .
-
استرداد بار مسافر در صورت فقدان يا اشتباه مسير بار
- تاخیر در تحویل بار همراه مسافر
- ارائه اطلاعات و کمک در صورت مفقود شدن يا به سرقت رفتن مدارك مهم مسافرتي از قبيل گذرنامه ، ويزا و..
 

]]>
1499509030
<![CDATA[بهترین بیمه بدنه خودرو]]> 

در سال های اخیر و گسترش فرهنگ بیمه ، خرید انواع بیمه نامه ها در بین مردم افزایش یافته است.  البته نقش قاتون در بیمه شخص ثالث را هم نباید نادیده بگیریم. در این میان بیمه بدنه و بیمه عمر نیز از طرف مردم مورد استقبال قرار گرفته است. شاید در میان همه شرکت های بیمه ای که بیمه بدنه را ارائه می کنند شاید برای خریداران بیمه بدنه نتوانند انتخاب درست را داشته باشند ، بیمه بدنه ایران ؟ بیمه بدنه آسیا ، بیمه بدنه البرز ... کدام بهتر است؟

برای خرید بیمه بدنه حتما استعلام بیمه بدنه را از شرکت های مختلف بیمه ای دریافت نمایید و در شرایط مساوی همه پوشش ها و خدمات و فرانشیز  را با هم مقایسه کنید.  داشتن بهترین بیمه بدنه هم کار سخت و هم کار راحتیه. اگر همه پوشش ها ی لازمه برای ماشینتان را از شرکت توانگر بیمه ای خریداری کرده باشید و قیمت بیمه بدنه تان هم ارزان شده بدانید که توانسته اید به این هدف برسید.
در انتخاب شرکت بیمه بدنه این نکته را هم در نظر داشته باشید که در زمان خسارت همراهتان باشد. حتما میزان پرداخت ، تعداد شعب پرداخت خسارت و زمان رسیدگی به شکایات  را مد نظر داشته باشید .

نکته مهم دیگر پوشش های تکمیلی بیمه بدنه است که این پوشش ها در همه شرکت های بیمه یکسان نمی باشند به عنوان مثال بیمه بدنه ایران تنها بیمه ای است که پوشش میخ کشی را در بیمه بدنه ارائه می کند و یا قیمت بیمه  بدنه خودروی صفر  هم در شرکت های مختلف متفاوت می باشد

نکته آخر این است که حتما بدانید که انتخاب ارزانترین بیمه بدنه انتخاب درستی نباشد و حتما در خرید بیمه بدنه با یک مشاور مجرب استفاده نمایید.

 

]]>
1499749143
<![CDATA[بیمه مسافرتی سامان]]>هر ساله افراد زیادی مسافرت خارج از کشور می روند و از مزایای این بیمه نامه استفاده می کنند. بیمه نامه مسافرتی هزینه بالایی را برای مسافر ندارد ولی پوشش های عالی را در زمان سفر ارائه می کند. از جمله خدمات شرکت های بیمه ، بیمه مسافرتی می باشد از جمله  بیمه مسافرتی پاسارگاد ، بیمه مسافرتی پارسیان ، بیمه مسافرتی ملت و... . یکی از این شرکت ها بیمه سامان است که بیمه مسافرتی سامان را ارائه می دهد.

معرفی بیمه مسافرتی سامان:

یکی از خدماتی که شرکت بیمه سامان ارائه می دهد صدور بیمه مسافرتی است . شرکت های بیمه برای ارائه خدمات بیمه های مسافرتی با شرکت های بین المللی همکاری دارند ، شرکت بیمه سامان هم برای ارائه خدمات بیمه مسافرتی با شرکت Mideast Assistance  International S.A.L  همکاری می کند.  در زمان حادثه می توانید با شماره های روی بیمه نامه مسافرتی خود تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

پوشش های بیمه مسافرتی سامان
بیمه مسافرتی سامان همانند سایر بیمه های مسافرتی پوشش های کاملی را برای بیمه گذاران ارائه می کند.


برخی از پوشش های بیمه مسافرتی سامان:

-پرداخت هزینه‌های پزشکی و دارویی حین سفر

- پرداخت هزینه درمان دندانپزشکی

- پرداخت هزینه‌های تأخیر در رسیدن چمدان‌ها

- جابجایی یا انتقال بیمار به کشور خود در صورت بروز بیماری یا حادثه

- سفر اضطراری یکی از اعضای درجه‌یک خانواده به علت بستری شدن بیمه‌گزار

- بازگرداندن جسد بیمه شده  به ایران در صورت فوت در طول مسافرت

-پرداخت هزینه‌‌های پیگیری و ارائه مشاوره حقوقی در صورت بروز حادثه

- قبول مسئولیت ازجمله پرداخت هزینه لازم و ارائه اطلاعات لازم در صورت سرقت یا مفقود شدن مدارک مسافرتی

کشورهای تحت پوشش در بیمه مسافرتی:

- آمریکا و کانادا

- تمام کشورهای جهان به‌جز آمریکا و کانادا

- عربستان
- منطقه خاورمیانه، آفریقا 
-کشورهای عضو شنگن
- کشورهای حوزه خلیج‌فارس
-عراق و سوریه
- ترکیه

 

طرح های زیارتی بیمه سامان

در یک طرح ویژه بیمه سامان برای سفر های زیارتی بیمه مسافرتی را ارائه می کند که همه زائران می توانند از پوشش های این بیمه نامه برا یسفر به سوریه ، کربلا و عربستان استفاده نمایند.

 

خرید بیمه مسافرتی سامان

خرید این بیمه با مراجعه به کارگزاری های بیمه و نمایندگی های بیمه سامان امکان پذیر است همچنین خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان امکان پذیر است. شعب بیمه مسافرتی سامان در سراسر کشور وجود دارد . بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور را می توانید با مقایسه بیمه  نامه های مسافرتی انتخاب کنید و سفری با آرامش داشته باشید.

دریافت خسارت در بیمه مسافرتی سامان
اگر در سفر دچار حادثه شدید می توانید با شرکت کمک رسان تماس گرفته و با ارائه شماره بیمه نامه می توانید از اپراتور فارسی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. که با بررسی حادثه و تعیین میزان خسارت ، هزینه به حساب بیمارستان ، دادگاه و یا هر سازمان درگیر پرداخت می شود.

 

سؤالی که در اینجا ذهن ما را درگیر می‌کند این است که چه شرکت‌هایی بیمه مسافرتی ارائه می‌دهند؟ آیا بیمه مسافرتی سامان بهترین بیمه مسافرتی است؟ ارزان‌ترین است؟

]]>
1500118207
<![CDATA[تخفیفات بیمه بدنه]]>تخفیفات در هر بیمه نامه ای باعث کاهش قیمت در ارزش خرید آن بیمه نامه می شود . در بیمه بدنه هم تخفیفاتی روی بیمه نامه اعمال می شود . خساراتی که در بیمه بدنه تحت پوشش می باشند شامل حادثه ، سرقت کلی و جزئی آ آتش سوزی ، پاشیدگی مواد شیمیای و رنگ ، شکست شیشه و ... می باشد. در محاسبه بیمه بدنه مهمترین عامل ارزش خودرو است  ، بیمه بدنه پراید شاید به نظرتان بیمه گرانی باشد ولی چنین نیست و با مبلغ بسیار جزئی می توانید این بیمه نامه را داشته باشید. قیمت بیمه بدنه از بیمه شخص ثالث در برخی از موار حتی کمتر هم می باشد .
مورد دیگر داشتن تخفیف بر رو ی بیمه نامه بدنه می باشد .  بیمه نامه بدنه تخفیف ها یمتعددی را برای خریداران این بیمه نامه ارائه می کند تا تشویقی باشد تا اینکه بیمه بدنه را در کناربیمه شخص ثالث اجباری داشته باشند. شرکت های بیمه می توانند تخفیف های متعددی را بر روی بیمه بدنه برای بیمه گذاران خود داشته باشند. حتی برای بیمه بدنه خودروی صفر هم تخفیف بیمه بدنه وجود دارد و باعث کاهش قیمت این بیمه نامه می شود.
تخفیف بیمه شخص ثالث در تمامی شرکت های بیمه 2.5 درصد است ولی برای تخفیف بیمه بدنه محدودیتی در شرکت های بیمه وجود ندارد.
تخفیف بیمه بدنه
تخفیف کلی که در همه شرکت های بیمه بر روی بیمه نامه ها اعمال می شود.
تخفیف بیمه بدنه ای که نمایندگان بر روی بیمه بدنه خود انجام می دهند و در واقع این نوع تخفیفی بیمه بدنه  علاوه بر تخفیف اصلی بیمه بدنه می باشد و بر روی بیمه نامه اعمال می شود .
تخفیفات گروهی که برای برخی از سازمان ها  که با مجوز از طرف شرکت بیمه  انجام می شود.
تخفیف بیمه بدنه خودروی صفر  که روی بیمه نامه های بیمه بدنه اعمال می شود.
تخفیفاتی که بر اساس سابقه بیمه بدنه قبلی وجود داشته نیز به بیمه بدنه خودروی جدید شما منتقل می شود

]]>
1500291058
<![CDATA[بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا]]>بسیاری از مسافران خارج از کشور برای دریافت ویزا لازم است که ابتدا بیمه نامه مسافرتی را خریداری نمایند . این کشورها برای اینکه ویزای ورود به آن کشور را صادر نمایند ابتدا مدارکی را درخواست می کنند که یکی از این مدارک بیمه مسافرتی می باشد . بیمه مسافرتی می تواند کمک زیادی  برای شما در سفر باشد و با خیال آسوده سفری امن را تجربه کنند.
پوشش های بیمه مسافرتی اجباری اخذ ویزا
-پوشش های بخش پزشکی و درمانی و حقوقی که بر روی همه بیمه های مسافرتی وجود دارد  و با توجه به کشورهای مبدا و مقصد مسافر این پوشش ها روی بیمه نامه لحاظ می شود. و می توانید با داشتن این پوشش ها اگر در هر یک از این زمینه ها دچار مشکل شدید از مزایای بیمه مسافرتی استفاده نمایید.
-بیمه مسافرتی از زمانی که مهر خروج بر روی بیمه نامه بخورد دارای اعتبار است و در واقع اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور آغاز می شود.
-با داشتن بیمه مسافرتی اگر در طول سفر اتفاقی برایتان افتاد این بیمه نامه به شما در پرداخت هزینه های خسارت به صورت مستقیم و یا با باز پرداخت هزینه ها در مبدا به بیمه گذار بیمه مسافرتی کمک شایانی می کند. برخی از بیمه های مسافرتی که توسط تورها انجام می شود به صورت گروهی می باشند .

سایر پوشش های بیمه مسافرتی

پرداخت هزینه های درمانی و بستری در بیمارستان های خارج از کشور
جابجایی مسافر در طی سفر به کشور چناچه در طی سفر دچار حادثه ای چون فوت یا بیماری گردید.
پرداخت کردن هزینه های دندانپزشکی
کمک حقوقی در مسائل پیش آمده برای مسافر
بازگرداندن اعضای اصلی خانواده همراه مسافر بیمه شده به کشور
ارسال اطلاعات و موقعیت مکانی بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش بیمه کشور مقصد
سرقت یا گم شدن گذرنامه، شناسنامه، گواهینامه رانندگی در طی سفر
کمک در هزینه های بخش دارویی فرد بیمه شده

 

]]>
1500461377
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان]]>بیمه مسئولیت کارفرمایان برای جبران خسارات وارده به کارکنان و کارگران (تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه – اعم از کارگران ایرانی و غیرایرانی) که ناشی از حوادث حین کار باشد و منجر به صدمات جسمانی و جانی شودرا تحت پوشش قرار می دهد. کلیه کارفرمایانی که مشمول قانون کار و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی،از جمله شرکتها، سازمانها، ‌کارخانجات و کارگاه‌هایی که در امور تولید، تعمیرات و خدمات فعال هستند و همچنین مجریان تمامی پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وسازهای بناهای مسکونی و تجاری که در مقابل کارکنان خود برای خسارات بدنی ناشی از سهل‌انگاری و قصور در نظارت و استفاده از وسایل بی‌حفاظ و معیوب در حین کار و ضعف اقدامات ایمنی مسئول هستند و بهبیمه مسئولیت کارفرما نیاز مبرم دارند.

پوشش های اصلی بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان(کلوز های اجباری)

 • پوشش فوت
 • پوشش نقص عضو
 • پوشش های فرعی بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان  (کلوزهای اختیاری)
  • داشتن پوشش تعدد دیات
  • ماموریت‌های خارج از کارگاه برای حوادثی که خارج از کارگاه باشد
  • داشتن پوشش برای اماکن وابسته به کارگاه
  • مجریان ذیصلاح
  • حوادث نقلیه موتوری به طور کامل
  • مسئولیت پیمانکاران فرعی
  • مسئولیت مهندسین ناظر یا مشاور
  • پرداخت خسارت بدون رای دادگاه
  • پرداخت خسارت پزشکی بدون اعمال تعرفه
  • مطالبات سازمان تامین اجتماعی برای هر کارگر
  • شخص کارفرما. پیمانکار و
  • خسارت جانی اشخاص ثالث
  • مابه‌التفاوت افزایش دیه هر سال علاوه بر میزان تعهدات خریداری شده در بیمه‌نامه حداکثر تا ۱ تا 3 سال
  • صدمات جسمی کارکنان بر اثر حوادث نامرتبط به فعالیت بیمه‌شده

 

با اضافه شدن هریک از کلوزهای بالا در بیمه نامه مبلغی به بیمه نامه اضافه شده ولی با این حق بیمه پوشش های کامل در بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان برای اینکه  بیمه نامه بر اساس نیاز واقعی شما ارائه گردد تا در زمان خسارت های احتمالی کارفرما بتواند با اطمینان خاطر جبران خسارت را از بیمه نامه دریافت نمایید . داشتن مشاور بیمه ای مجرب مخصوصا در بیمه نامه های مسئولیت بسیار مهم است .

 

]]>
1500720812
<![CDATA[بیمه باربری]]>یکی از قدیمی ترین رشته های بیمه ای بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه باربری است . در بیمه باربری خساراتی که در اثر حمل به کالا وارد می شود جبران می گردد. شرکت بیمه ای در مقابل حق بیمه ای که پرداخت می شود پوشش هایی را برای جبران خساراتی که  در جریان حمل  ونقل  به کالای بیمه شده وارد می شود را  ارائه می دهد.  بیمه های باربری برای حمل و نقل  کالا به صورت حمل و نقل داخلی ، صادراتی  وارداتی و ترانزیت می باشد که به صورت زمینی ، دریایی ، هوایی و یا  ترکیبی از همه موارد می باشد بر اساس کلوزهای مختلف بیمه ای با پوشش های متفاوت ارائه می شود.
خطراتی که در بیمه باربری تحت پوشش هستند به دو دسته اصلی خطرات اصلی و خطرات اضافی تقسیم می شود ، خطرات اصلی شامل آتش‌سوزی و حادثه وسیله نقلیه شامل: تصادف، تصادم، واژگونی و سقوط وسیله ، خطرات اضافی هم بر اساس توافق بیمه گذار و بیمه شده برای خسارات اضافی مانند بارگیری، تخلیه، سرقت کل محموله به همراه وسیله نقلیه، آب دیدگی و سقوط کالای مورد بیمه از روی وسیله حمل.

در بیمه باربری برای پوشش های ارائه شده کلوزهای مشخصی تعریف شده است ، در کلوزهای ( A,B,C, Total Loos ) شرکت بیمه بر حسب انتخاب بیمه گذار پوشش مخصوص آن کلوز را ارائه می کند ، کامل ترین پوشش برای کلوز A  می باشد. در بیمه باربری موارد گوناگونی را باید رعایت کرد از جمله پر کردن فرم پیشنهاد توسط خود بیمه گذار که خود این مورد هم باید اصولی را رعایت کند . موارد مهم که در فرم پیشنهاد باید به آن دقت کرد نوع بار ، نحوه بسته بندی ، وزن کالای بیمه شده ، نحوه انتقال کالا ، وسایل حمل ، ارزی که کالا خریداری شده و مبدا و مقصدی که کالا منتقل می شود همه جز مواردی می باشند که شرکت های بیمه در صدور بیمه باربری به آن توجه می کنند. حتما در بیمه نامه های باربری تمامی موارد به صورت کامل بررسی شود تا  درزمان خسارت به درد سر نیافتید.

]]>
1500893714
<![CDATA[بیمه حوادث]]>موضوع بیمه حوادث سانحه و حادثه ای است که منجربه فوت ، ازکارافتادگی و نقص عضو دائمی و یا موقت شود . خطرات اصلی که در بیمه حوادث تحت پوشش می باشد خطر فوت و نقص عضو می باشد و خطرات تبعی این بیمه نامه از کارافتادگی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه‌های پزشکی ناشی از صدمات و جراحات می باشند . معمولا پوشش های بیمه حوادث به صورت پوشش های 24 ساعته و شبانه روزی هستند و در طی این مدت در هر مکان و هر زمان تحت پوشش هستید.

بیمه حوادث به صورت انفرادی و گروهی و خانوادگی انجام می شود و خطرات مختلف را تحت پوشش قرار می دهد. بیمه حوادث گروهی برای تعداد بیشتر از 10 نفر صادر می شود انواع بیمه های گروهی شامل بیمه حوادث شغلی ، بیمه حوادث تحصیلی ، ورزشی و ماموریت و یا حتی مسافرتی و توریستی می باشد . )

 برخی از تعریفاتی که باید در بیمه حوادث بدانیم به شرح زیر است:

حادثه : عبارت است از هر اتفاق پیش بینی نشده ای که توسط یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه رخ دهد و منجر به جرح، نقص عضو، از کارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.
نقص عضو و از کارافتادگی دائم منظور از نقص عضو یا از کارافتادگی دائم (کلی یا جزئی) قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن است که ناشی از حادثه بوده و حداکثر تا دو سال بعد از وقوع حادثه بروز نماید و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.

-ریسک های تحت پوشش در بیمه حوادث: در صورتی که بیمه شده بر اثر یکی از خطرهای تحت پوشش در بیمه نامه  فوت کند بیمه گر متعهد پرداخت سرمایه بر اساس سقف بیمه نامه است .

-نقص عضو و ازکارافتادگی دائم و کلی : در این پوشش صد در صد سرمایه بیمه پرداخت می شود ، اگر فرد در حادثه ای عضوی را از دست دهد و با این نقص عضو قادر به انجام کارهای روزمره خود نباشد ، از کارافتاده دائم می شود البته نظر  وتوجه کارشناس و پزشک معتمد نیز لازم است .

-ازکارافتادگی موقت: در صورتی که فرد بیمه شده در اثر اتفاقی که افتاده برای مدتی قادر به انجام کار خود نباشد و درآمد نداشته باشد ، بعد از نظر کارشناس و پزشک معتمد مبلغ غرامت روزانه یا هفتگی بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه به مصدوم پرداخت می شود.

-جبران هزینه های پزشکی : همانطور که گفته شد یکی از مواردی که در بیمه حوادث تحت پوشش قرار می گیرد جبران هزینه های پزشکی و جراحی و دارویی و بستری شدن در بیمارستان تا سقف مبلغی که در بیمه نامه منقعد شده است.

  همه موارد گفته شده یک نگاه کلی برای بیمه حوادث است ، در ادامه به توضیحات تکمیلی در این باره پرداخته ایم.


 

]]>
1501065168
<![CDATA[بیمه حوادث گروهی]]>زندگی پر است از حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده که همه افراد در معرض این اتفاقات هستند، برای جبران این خسارات هزینه هایی را پرداخت می کنند . بیمه حوادث برای زمان جبران خسارت است. معمولا بیمه های حوادث به صورت بیمه عمر و حادثه تعریف می شوند.
همانطور که پیشتر گفته شد بیمه های حوادث به صورت بیمه حوادث انفرادی و گروهی می باشند . به بیمه حوادث انفرادی پرداختیم د رادامه نیز به بیمه حوادث گروهی خواهیم پرداخت.
انواع بیمه های حوادث گروهی:
-بیمه حوادث ورزشی
-بیمه حوادث دانش آموزی و دانشجویی
-بیمه حوادث کارکنان دولت
-بیمه حوادث خانواده
پوشش های بیمه حوادث گروهی:
وضوع این بیمه نامه نیز عبارت است از پوشش فوت و نقض عضو، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه بیمه شده، با شرایط زیر:
-حداکثر سن در بیمه حوادث گروهی 75سال است .
-پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه به صورت الحاقیه صادر میگردد و تعداد بیمه شدگان این الحاقیه می بایست مساوی تعداد بیمه شدگان پوشش فوت و نقض عضو و ازکار افتادگی باشد.
-امکان تقسیط حق بیمه سالانه وجود دارد.
-سرمایه هزینه پزشکی معادل 10درصد سرمایه فوت است.
- نرخ حق بیمه بر اساس فعالیت شغلی بیمه گذار تعیین میشود.
شرايط مشترک در بیمه حوادث انفرادی و گروهی:
- سرمایه بیمه می تواند به صورت مبلغی ثابت و یا ضریبی از حقوق ماهانه بیمه شده تعیین گردد.
- جهت افراد از کار افتاده کامل و دائم بیمه نامه عمر و حوادث گروهی صادر نخواهد شد.
- حداقل تعداد بیمه نامه های عمر و حوادث گروهی 20نفر می باشد.
- در این نوع بیمه نامه می بایست حداقل 75درصد کل کارکنان بیمه گذار تحت پوشش قرار گیرند.

]]>
1501325775
<![CDATA[بیمه درمان خانواده]]>بیمه های درمان از نیاز های همه خانواده ها برای جبران هزینه های سنگین درمان می باشد.فقط برخی از شرکت های بیمه طرح بیمه درمان خانواده را ارائه می کنند ، از جمله شرکت هایی که این بیمه نامه را ارائه می کنند ، شرکت کمک رسان  ایران می باشد. شرکت کمک رسان ایران اولین و تنها ترین شرکت کمک رسان است که خدمات بیمه های درمان را برای خانواده ها ارائه می کند.
چند نکته در خرید بیمه های درمان: در شروع قرارداد بیمه نامه های درمان باید همه اعضای خانواده در سلامت کامل باشند. و اگر بیماری مزمنی دارید یا اگر برنامه عمل جراحی پیش رو دارید نمی توانید این بیمه نامه را تهیه نمایید .
 مزایای بیمه درمان
- داشتن دسترسی شبانه روزی به همه خدمات بیمه نامه
-تامین هزینه های درمان در بیمارستان تا سقف مشخص
-پوشش های هزینه زایمان و سزارین
- دادن پوشش هزینه های پاراکلینیکی تا سقف معین
-پوشش برا یهزینه های شیمی درمانی
-تامین هزینه اورژانس تا سقف معین
-بیمه حادثه  تا سقف تعیین شده در بیمه نامه
-تهیه و ارسال داروهای نایاب
-پوشش هزینه های درمان در خارج از کشور
- کمک هزینه های لیزر درمانی و فیزیوتراپی
-پوشش غرامت بستری برای هر شب بستری
-تمامی هزینه های درمان ، تشخیص از طریق بیمه گر کمک رسان تامین می شود
- سقف تمامی تعهدات اعلام شده از تاریخ شروع  بیمه نامه درمان و یا تمدید عضویت بیمه نامه آغاز می شود
-کلیه خدمات شبانه روزی می باشد.
-شما آزاد به انتخاب پزشک معالج و بیمارستان و اتاق خصوصی خود هستید.
-فرانشیز برای بیمارستان های درجه یک 15 درصد و برای سایر بیمارستان ها 10 درصد می باشد.

برای استفاده از برخی از پوشش ها باید دوره انتظار را مد نظر داشته باشید و عضویت  تمامی اعضای خانواده برای استفاده ازاین بیمه نامه الزامی می باشد.

 

]]>
1501499664
<![CDATA[بیمه درمان انفرادی]]>در جبران هزینه های پزشکی ، بیمه های تکمیلی همواره کمکی بوده برای همه افراد و خانواده ها ، همه افراد می توانند برای هر فرد زیر  55 سال ، بیمه درمان تکمیلی را خریداری نماید. هر فردی که می خواهد بیمه درمان انفرادی داشته باشد باید در سلامت کامل باشد ، و در آینده نزدیک عمل جراحی نداشته باشد .سقفی که برای جبران هزینه های درمانی بیمارستانی و پاراکلینیکی انجام می شود بر اساس طرحی است که بر روی بیمه نامه درمانی شما منظور شده است. اگر بخواهید که بیمه درمان تکمیلی را برای همه اعضای خانواده داشته باشید باید برای هر فرد یک بیمه درمان جداگانه صادر شود ، برای اطلاع از طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی می توانید از کارگزاری های بیمه طرح های مختلف را دریافت نمایید.
در کنار بیمه های انفرادی که انجام می شود ، برخی از شرکت های مختلف بیمه ای برای برخی از سازمان ها و شرکت ها ارائه می شود که تعهدات بیمه های درمان گروهی متفاوت می باشد و هر شرکتی و سازمان ب راساس نیاز های کارکنان خود از طرح های بیمه ای خود انتخاب می نماید.
نکته: اگر تمایل دارید برای خانوادتان بیمه درمان داشته باشید ما  بیمه درمان خانواده SOS  را به شما معرفی می کنیم. برای داشتن پوشش دندانپزشکی در بیمه های درمان باید حتما در خرید بیمه طرح درمان باید داشتن این پوشش رادر بیمه نامه های خود چک نمایید و بیمه نامه درمان کامل را انتخاب نماییید تا یک طرح مناسب با نیاز های درمانی خود داشته باشید.
-دقت نمایید که برای سفر های خارج از کشوری که انجام می دهید ، برای جبران خسارت های هزینه های درمان باید بیمه مسافرتی تهیه نمایید. در بیمه عمر پوشش بیماری ها وجود دارد که با داشتن بیمه عمر می توانید از این پوشش ها استفاده نمایید. برای برخی از هزینه های درمان دیگر هم می توانید بیمه نامه های تکمیلی مانند بیمه سرطان یا بیمه ناباروری را داشته باشید و از پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.

 

 

]]>
1501665040
<![CDATA[بیمه مهندسی تمام خطر نصب]]>این بیمه نامه معمولا برای همه پروژه های بزرگ مانند برج ها ،کارخانجات ، پالایشگاه ها ، پتروشیمی ها و ... که ارزش وسایل راه اندازی پروژه  از مصالح ساخت و ساز ارزش بیشتری دارد برای انجام پوشش های لازم برای ادامه روند پروژه باید انجام شود.  
مدت بیمه نامه در بیمه های مهندسی تمام خطر از مواردی است که از زمان شروع به کار فعالیت پروژه شروع شده و در زمان پایان کار پروژه به اتمام می رسد. با شروع  راه اندازی پروژه تا 4 هفته بعد از پایان پروژه این بیمه نامه برقرار است. ‌‌‌‌‌اگر در پروژه از وسایل دست دوم استفاده شده ، تعهد بیمه گر در لحظه شروع آزمایش به اتمام می رسد. مدت اعتبار بیمه نامه بر روی مشخصات بیمه نامه درج می شود  و تا آن زمان تعهد بیمه گر بر روی پروژه برقراراست.  

در صورت حادثه باید مراتی زیر طی شود:
-حادثه را به شرکت بیمه اطلاع دهید
-برای جلوگیری از گسترش اسیب ها ی دیگر اقدامات لازم را انجام دهید.
-همه مدارک مورد نیاز را به شرکت بیمه ارائه دهید
-در صورت سرقت و شرکت حرز حتما مراتب را به نیروی انتظامی اطلاع دهید.
-کارشناسان برای بررسی خسارات وارده به محل اعزام می شوند.
-در صورت اینکه خسارت بوجود آمده در تعهدات بیمه نامه باشد ، این خسارات جبران می شود.
-اگر خسارات بوجود آمده خارج از تعهدات باشد هیچ مبلغی پرداخت نمی شود.
 خسارات تحت پوشش بیمه مهندسی :
خسارات مالی و خسارات ثالث هستند، که همه این خسارات با انتخاب کلوز های مناسب بیمه نامه می توان پوشش ها مناسب برای بیمه مهندسی را داشت.   


 

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

]]>
1502106391
<![CDATA[بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران ساختمانی]]>بیمه مسئولیت از بیمه نامه هایی می باشد که برای هر شغلی که هستید می توانید انجام دهید، معمولا برای کارگران هر پروژه ساختمانی حوادث و صدمات جانی و بدنی د رحین کار اجتناب ناپذیر است. علی رغم داشتن بیمه تامین اجتماعی باز هم غراماتی هستند که کارفرمایان برای جبران این خسارات باید حتما بیمه مسئولیت کارفرما د رقبال کارگران را حتما داشته باشند. مخصوصا هزینه های سنگین دیه که سالانه از طرف قوه قضاییه اعلام می شود ، برای هر پروژه داشتن بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارگران ساختمانی یک بیمه نامه لازم واجرایی است.


در بیمه نامه مسئولیت همه کارکنان شاغل ( رسمی ، پیمانی ، قراردادی ) که به صورت تمام وقت یا پاره وقت فعالیت دارند را تحت پوشش قرار می دهد. ‌‌‌‌در بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بدون ذکر اسامی و با ذکر آدرس کامل محدوده مکانی مورد بیمه میسر است. معمولا بیمه مسئولیت کارفرما بدون نام صادر می شود و باید حتما موضوع کار و محدوده محل کار در بیمه نامه مشخص گردد.
خسارات تحت پوشش در بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران :
پوشش خسارت بدنی : بر اساس این پوشش آسیب های جسمی که در حین کار به کارکنان وارد می شود و منجربه جرح و فوت ویا نقص عضو می شود تحت پوشش قرار می گیرند.
-نقص عضو: اگر آسیب وارده به کارکنان منجربه فوت نشود و فقط دیه و یا ارش داشته باشد خسارت نقص عضو پرداخت می شود.
-پرداخت دیه برای فرد فوت شده ، که میزان دیه هر ساله توسط مقام قوه قضاییه تعریف می شود ،

سقف جبران همه خسارات وارده بر اساس انتخاب بیمه گذار در بیمه نامه می باشد.

پوشش های بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارگران ساختمانی:
-پوشش بیمه مسئولیت برای ماموریت های خارج از کارگاه کارکنان: که شرکت بیمه حتما بر اساس فرم پیشنهادی که بیمه گذار درخواست بیمه نامه را می نماید با انتخاب کلوز مورد نظر  برای جبران خسارات بدنی که در ماموریت های خارج از کارگاه به شرط وجود ماموریت ها و شرح های کاری منظور می شود. در پوشش خارج از کارگاه حتما اسامی آنها به طور کتبی ضمیمه بیمه نامه باشد .  
 پوشش بیمه مسئولیت کارفرما برای وسایل نقلیه موتوری د رداخل محیط کارگاه :
این پوشش نیز با انتخاب این کلوز و به درخواست بیمه گذار ارائه می شود که همه خسارات وسایل نقلیه که در محیط کارگاه باشد را تحت پوشش قرار می دهد. حتی اگر وسیله نقلیه دارای بیمه شخص ثالث باشد ، این پوشش به عنوان یک پوشش مازاد بر روی بیمه نامه منظور می شود.
-پوشش بیمه ای برای خسارات جانی برای افراد ثالث:
برای جبران خساراتی که افرادی که هیچ ارتباطی با پروژه ندارند و در پروژه دچار خسارت شده اند باید این پوشش بر روی بیمه نامه منظور می شود و حداکثر میزان خسارت پرداختی بر اساس دیه آن سال در ماه حرام می باشد .  

‌‌پوشش بیمه مسئولیت در قبال بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی:
یکی از پوشش هایی که د ربیمه نامه مسئولیت توسط کارفرمایان برای کارکنان خود انتخاب می کند این مورد می باشد که مطالبات سازمان تامین اجتماعی یا سازمان خدمات درمانی را جبران می نماید.
-پوشش برا بیمه گذار یا همان کارفرما: با درخواست این پوشش اگر در محل کارگاه و در اثر کار  خسارتی به بیمه گذار وارد شود تحت پوشش قرار می گیرد.
-پوشش بیمه مسئولیت برای مهندسین ناظر ، مشاوران و پیمانکاران فرعی: همه مشاورین  ومهندسین و پیمانکاران ناظر در بیمه نامه با انتخاب این پوشش در قبال خسارات بدنی که در محیط کار برایشان اتفاق افتد تحت پوشش هستند.
-پوشش افزایش تعداد کارکنان:  امکان افزایش تعداد کارکنان حداکثر تا درصد نسبت به نیروی کار اعلام شده در زمان صدور بیمه نامه وجود دارد و با داشتن این کلوز بیمه ای تحت پوشش قرار میگیرد.
-پوشش افزایش دیات برای سال های آتی تا یکسال : با انتخاب این پوشش افزایش دیه تا یک تا دو سال پس از انقضا بیمه نامه تحت  پوشش قرار می گیرد .
-پوشش حوادث بیمه مسئولیت در قبال کارکنان برای حوادث غیر مرتبط با فعالیت اصلی بیمه شده: با رعایت همه  شرایط بیمه نامه و با احراز مسئولیت مدنی بیمه گذار برای  حوادثی که در رابطه با موضوع بیمه نامه نباشد منظور می شود.  
-پوشش بیمه بدون رای دادگاه : با درخواست بیمه گذار این پوشش روی بیمه نامه منظور می شود و خسارات را بدون رای دادگاه پرداخت می شود.
-پوشش پرداخت هزینه های پزشکی بدون اعمال تعرفه : با داشتن این پوشش و با ارائه مدارک پزشکی معتبر و بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه همه هزینه های پزشکی پرداخت می شود.
-پوشش بیمه مسئولیت بر اساس مازاد بر دیه اول: اگر خسارت بیمه گذار به نحوی باشد که بالاتر از میزان دیه باشد با داشتن این پوشش امکان پذیر است.
-پوشش بیمه مسئولیت برای جبران خسارت جانی اتباع خارجی: اگر چنانچه د رمحیط کار از کارگرانی استفاده می کنید که تابع خارج از کشور هستند می توانید با این کلوز خسارات وارده را تحت پوشش قرار بگیرند. البته این کلوز فقط توسط برخی از شرکت های بیمه ارائه می شوند.
 

]]>
1502275642
<![CDATA[بیمه مهندسی پیمانکاران]]>برای همه پروژه هایی که اقلام و وسایل مورد استفاده در پروژه ارزش ریالی بالایی دارند مانند پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی ، برای جبران همه خسارات جانی و مالی به اشخاص ثالث، باید بیمه نامه مهندسی صادر می شود.

خسارات تحت پوشش در بیمه مهندسی:
خسارات مالی : در این پوشش برای خسارات مالی و ارزش ریالی اقلام به کار رفته در پروژه می باشد که بر اساس سقف تعهدات تعیین شده در بیمه نامه پرداخت می شود . حتی برای هزینه برداشت ضایعات اگر مورد توافق دو طرف باشد تا سقف مورد نظر پرداخت می گردد.

خسارت در قبال اشخاص ثالث: اگر حادثه ای اتفاق بیافتد که منجربه خسارت جانی و یا مالی برای اشخاص ثالث گردد هزینه های پزشکی و دیه و هزینه های مالی بر اساس سقف تعهدات پرداخت می شود.

شرایط عمومی بیمه مهندسی پیمانکاران :

-هرگونه پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه بر اساس کلوزهایی که در فرم پیشنهاد بیمه نامه انتخاب شده انجام می گیرد.
-برای داشتن یک بیمه نامه کامل مهندسی حتما با کمک مشاوران مجرب پوشش های مناسب را انتخاب نمایید.
در صورت خسارت باید حتما مراتب زیر در بیمه نامه منظور شود.
-بلافاصله مراتب و گزارش حادثه را به شرکت بیمه اطلاع دهید.
-قسمت های آسیب دیده را به کارشناس بیمه اطلاع دهید.
-بیمه شده باید تا 14 روز پس از وقوع حادثه  باید حادثه را به شرکت بیمه اطلاع دهد.
-همه مشخصات بیمه نامه باید دقیقا براساس مشخصات پروژه باید باشد مخصوصا بخش آدرس و سایر مشخصات پروژه.
-اگر اقلام خسارت دیده به موقع تعمیر نشود شرکت بیمه تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.
-میزان خسارات وارده بر اساس نظر کارشناس محاسبه  پرداخت می شود.
-مدت بیمه نامه در بیمه نامه های مهندسی بسیار مهم می باشد ، اعتبار بیمه نامه حداکثر تا تاریخ مندرج در جدول بیمه نامه می باشد و تمدید مدت آن تنها با موافقت قبلی و کتبی شرکت بیمه و بیمه گذار امکان پذیر است.
-در زمان خسارت در پروژه اگر پروژه دو بیمه نامه داشته باشد بیمه گر نسبت به سهم خود مسئول جبران خسارت موضوع بیمه می باشد.
-بیمه گذار برای اینکه در زمان خسارت به مشکل نخورد باید قوانین و مقررات و توصیه های کارخانه سازنده را در حین کار رعایت نماید.

موارد خارج از پوشش بیمه مهندسی پیمانکاران:
-جنگ و شورش و تشعشعات اتمی و رادیو اکتیو و...
-هرگونه بالای طبیعی مگر توافقات بیمه گر
-هرگونه عمد و یا تقلب از طرف بیمه گذار
-توقف پروژه یا قسمتی از آن

 

]]>
1502537287
<![CDATA[بیمه مسئولیت ثالث ساختمانی]]>بیمه مسئولیت مدنی برای جبران هزینه های خسارت جانی و مالی در وظایف ساختمانی یا همان ثالث ساختمانی می باشد. با داشتن این پوشش کارفرما ها در جبران خسارت راحت می باشند.

 پوشش های بیمه مسئولیت ثالث ساختمانی
-جبران خسارات مالی
-جبران غرامات نقص عضو
-جبران خسارت فوت
 

در بیمه مسئولیت مدنی ثالث ساختمانی حتما باید همانند سایر بیمه های مسئولیت تمامی پوشش ها و کلوز ها در فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت توسط کارفرما انتخاب شده و خریداری شود. برای داشتن یک بیمه نامه مسئولیت که تمامی پوشش های مورد نیاز را برای پروژه شما داشته باشد باید حتما از کمک یک مشاور بیمه ای مجرب در زمینه بیمه مسئولیت کمک بگیرید.

استثنائات بیمه مسئولیت:

-خسارات قبل از تاریخ صدور پروانه ساختمانی
-مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان
-مسئولیت ناشی از پیمانکاران فرعی


 

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

 

]]>
1502709352
<![CDATA[بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری]]>بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری از بیمه های مهندسی می باشد که تمامی ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری که در محل کار در زمان تعطیلی و یا حتی نگهداری را در مقابل خسارات وارده تحت پوشش قرار می دهد.

بر اساس شرایط عمومی بیمه نامه اگر در محدوده جغرافیایی هر گونه خسارتی به اقلام بیمه شده در بیمه نامه وارد آید ، بیمه همه خسارات تعمیر و تعویض را بر اساس تعهدات بیمه نامه پرداخت می نماید.
استثنائات بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری به شرح زیر است.
-خسارت و آسیبی که در اثر کار مستمر بوجود آید
-هرگونه آسیب و خسارتی که در اثر حمل و نقل ایجاد گردد.
-خسارت و  آسیب بابات منفجر شدن دیگ یا مخزن
-‌‌ فرانشیز تعیین شده در بیمه نامه
-آسیب یا تلف شدن قطعات قابل تعویض
- تلف شدن یا آسیب به دلیل از کارافتادن وسایل برقی یا مکانیکی ،نقص روغن­ کاری، شکست ،عیب و نقص و …اگر در نتیجه چنین مواردی حادثه رخ دهد خسارت قابل جبران نیست


‌‌‌شرایط بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری
-نماینده شرکت بیمه می تواند در هر بازه زمانی اقلام مورد نیاز را بازدید نماید
-بیمه گذار هر گونه تغییر د راقلام را باید به شرکت بیمه ازاطلاع  دهد

-اگر سرقت  ویا دزدی اتفاق بیافتد حتما به مقامات انتظامی اطلاع دهید
-تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شرکت بیمه قرار دهید
 

]]>
1502882346
<![CDATA[بیمه مسئو لیت پزشکان]]>یکی از پر مخاطره ترین شغل ها ، شغل پزشکی است که هر پزشک و دندانپزشکی در هر مرحله از تشخیص تا معالجه و اعمال جراحیاگر دچار اشتباه و قصور شود ، با داشتن بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان تحت پوش قرار می گیرد.
تعهدات و شرایط این بیمه نامه تمامی آسیب روانی و یا جسمانی و یا فوت بیماران در اثر امور پزشکی اشتباه که به تایید مراجع قضایی برسد می تواند تحت پوشش این بیمه نامه قرار گیرد.
استثنائات بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان :
-به عمد خود بیمه گذار باشد .
-هر گونه خسارتی که ناشی از مواد رادیو اکتیو و انرژی هسته ای باشد.
-امور پزشکی که بر اساس قوانیتن و مقررات نیاز به تشخیص مراجع ذیصلاح دارند.
-  هر گونه انجام امور مداوا و معالجه خارج از تخصص بیمه گذار باشد درصورتیکه مشخص شود که بیمار نیاز به فوریت پزشکی داشته و متخصص مربوط در دسترس نباشد.
-بیمه مسئولیت پزشکان فقط برای محدوده جغرافیایی داخل کشور ایران معتبر است و برای خارج از کشور اعتبار بیمه ای ندارد
-تاریخ اعتبار بیمه نامه یک سال شمسی است که در بیمه نامه آورده شده است. مگر در مواقعی که جز این مورد در بیمه نامه آورده شده باشد
-نکته این که  در  زمان خرید بیمه مسئولیت حتما در تکمیل فرم  پیشنهاد ، همه موارد بر اساس مشخصات کامل خود پزشک و بر اساس مشخصات شخصی وی تکمیل گردد.


  

]]>
1503143368
<![CDATA[بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان]]>این بیمه نامه برای جبران همه اشتباهات و قصور پیراپزشکان که منجربه صدمات جسمانی و روانی و جانی به اشخاص و بیماران وارد می گردد می باشد. برای همین موضوع همه پیراپزشکان در صورت احراز مسئولیت وی تا سقف مشخص شده بر روی بیمه نامهتحت پوشش خواهند بود.
اینکه چه مشاغلی تحت پوشش بیمه مسئولیت حرفه های پیرا پزشکان هستند به شرح ذیل می باشد. پرستاران، ‌بهياران، تكنسين‌هاي بيهوشي و اتاق عمل، تكنسين‌هاي راديولوژي، سي‌تي‌اسكن وM.R.I و نيز كارشناسان و تكنسين‌هاي آزمايشگاه، نوارنگاري وC.S.R ، از جمله مشاغل پیراپزشکی می باشند.

تعهدات بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان:
هرگونه خسارت تعیین شده توسط مراجع قضایی تا سقف سرمایه مندرج د ربیمه نامه برای پوشش آسیب های جسمی یا روانی و یا فوت بیماران ناشی از امور پیرا پزشکی ، تحتح پوشش این بیمه نامه است.
‌‌‌
برخی از خسارتهای خارج از تعهدات بیمه گر در بیمه مسئولیت حرفه ایی پیراپزشکان:

هر گونه انجام امور معالجه خارج از تخصص بیمه گذار باشد درصورتیکه مشخص شود که بیمار نیاز به فوریت پزشکی داشته و متخصص مربوط در دسترس نباشد.
-
بیمه گذار تمرکز و هوشیاری لازم را به علت مصرف مواد الکی و مخدر را نداشته باشد.
-
امور پزشکی و درمانی که به تشخیص مراجع ذیصلاح خلاف قوانین و مقررات جاری باشد.
هر نوع خسارتی که منشاء آن مواد  رادیو اکتیو و انرژی هسته ای باشد مگر آنکه استفاده از آنها برای معالجه بیمار ضروری باشد.
-
عمد بیمه گذار مشخص باشد.
-
جرایم و جزای نقدی مربوط به انجام   بیمه گذار.

]]>
1503313085
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدنی مهندسین ناظر]]>بر اساس تعریف بیمه مسئولیت مهندسین ناظر ، اگر مهندسین ناظر بر پروژه چنانچه از لحاظ محاسبه ، طراحی و نظارت در محل پروژه در حال اجرا خسارت بدنی مانند فوت یا نقص عضو و هزینه پزشکی و خسارت مالی را به مالکان و کارکنان و اشخاص ثالث  وارد آید را بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهد.

پوشش های بیمه مسئولیت مهندسین ناظر:
در این بیمه نامه پوشش های هزینه پزشکی ، غرامت نقص عضو ، غرامت فوت و خسارات مالی را تحت پوشش قرار می دهد. كليه مهندسين طراح، محاسب و ناظر ساختمان كه در عضويت سازمان‌هاي نظام مهندسي استان‌ها، داراي پروانه اشتغال از وزارت مسكن و شهرسازي و شماره امضاء شهرسازي از شهرداري مي‌باشند به اين بيمه نامه نياز دارند

‌‌‌استثنائات بیمه مسئولیت مهندسین ناظر:

بیمه نامه مسئولیت مهندسی در انجام برخی از پوشش های خود استثنائاتی را قائل است که به شرح زیر می باشد.
-حوادث ناشی از جنگ و تعطیلی کار و ...
-خسارات مستقیم و یا غیر مستقیم ناشی از تشعشات رادیو اکتیو
- خسارات مالی و جانی ناشی از مسئولیتهای صاحبکار و پیمانکار
- خسارت ناشی از حوادث و بلایای طبیعی
- کلیه حوادثی که طبق نظر مراجع ذیصلاح بیمه گذار مسئول آن شناخته نمی شود
- نزاع و زد و خورد و حوادث ناشی از مسکرات و استعمال مواد مخدر
- خسارتهای ناشی از عمد و تقلب بیمه گذار و کارکنان وی در ایجاد حادثه موضوع بیمه با تشخیص مراجع ذیصلاح در طول مدت اعتبار بیمه نامه

]]>
1503486235
<![CDATA[بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه]]>-معرفی بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه
در هر شغلی که هستید داشتن بیمه مسئولیت برای جبران هزینه خسارت یا آسیب هایی که به دیگران و اموالشان وارد شده است لازم و الزامی است. در واقع بیمه مسئولیت همه خسارت هایی که ممکن است شما را در حین انجام کار تهدید کند پوشش می دهد. بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه هم از شما و کسب و کارتان در مقابل حوادث غیر عمدی مسئولین فنی که باعث آسیب به افراد و اموال آنها می شود حمایت می کند.

-پوشش های بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه
در بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه ، هر حادثه ای اتفاق بیافتد که خسارت بدنی برای بیماران یا اشخاص ثالث رخ دهد بیمه گذار ملزم به پرداخت خسارت می شود ، شرح وظایف همه مسئولین فنی بیمارستان ها و درمانگاه ها و کلینیک ها از سوی وزارت بهداشت تعیین گردیده است.
‌‌‌‌در صورتی که خسارات شامل فوت و نقص عضو باشد، بیمه مسئولیت درمانگاه و بیمارستان این پوشش را برای وی فراهم می کند.

-استثنائات بیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاه
در بیمه مسئولیت بیمارستان و درمانگاه همچون سایر بیمه نامه ها برخی از موارد می باشد که خارج از تعهدات بیمه نامه می باشد که به شرح زیر می باشد.
‌‌‌خسارات ناشی از جنگ و تشعشعات اتمی و
-
خسارات ناشی از عمد و تقلب بیمه گذار.
-
خسارات تحت پوشش در بیمه مسئولیت حرفه ایی پزشکان.
-
خسارات مربوط به مسئولیت مدنی از قراردادهائیکه بیمه گذار با دیگران منعقد نموده است.
-
مسئولیت خسارتهایی که به بیمارستان وارد می شود مانند خسارت وارده به تاسیسات ،ساختمان و وسائط نقلیه
-مسئولیت زیانهای مالی وارده به بیمارستان مانند از دست دادن درآمد بیمارستان.
-
عمد و تقلب بیمه گذار
‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

‌‌

]]>
1503744557
<![CDATA[بیمه حوادث انفرادی]]>در زندگی روزمره همگی ما حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده ای وجود دارد که ممکن است برای همه ما اتفاق بیافتد ، که خسارات جانی و مالی را برای ما داشته باشد که بیمه حوادث انفرادی می تواند راهکار برای جبران خسارت های ممکنه باشد. خسارات جانی که در بیمه حوادث مطرح هستند و تحت پوشش قرار می گیرند به شرح زیر می باشند : هزینه فوت ، هزینه پزشکی ، هزینه نقص عضو می باشد . که با داشتن بیمه عمر می توانید به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی تحت پوشش باشید.

انواع بیمه حوادث:
-بیمه حوادث انفرادی
-بیمه حوادث گروهی برای ادارات و شرکت ها
-بیمه حوادث ناشی از کار برای بیمه مسئولیت کارفرما
-بیمه حوادث ورزشی
-بیمه حوادث توریستس و مسافرتی
-بیمه حوادث خانواده
-بیمه حوادث تحصیلی
 همه این موارد برخی از انواع بیمه حوادث می باشند که بر اساس نوع فعالیت و نیاز های بیمه گذار می تواند مشخص شود.

چند نکته مهمی که باید در بیمه حوادث مد نظر داشته باشیم این است که در بیمه حوادث انفرادی طبقه بندی مشاغل مطرح است  که با توجه به ضریب خطر  شغل مورد نظر این دسته بندی انجام می شود.
طبقه اول برای افراد کم خطر و برای افرادی است که کار اداری انجام می دهند
-طبقه دوم برا یافرادی است که با ماشین آلات کار می کنند و بر اساس ایمنی ماشین و نوع تجربه کاری فرد می باشد
-طبقه سوم برای افرادی است که با ماشین آلات و ادوات صنعتی کار می کنند و بدون حفاظ می باشند
-طبقه چهارم : پر خطر ترین طبقه شغلی است که برای کارگران معدن در زیر زمین و تولید کنندگان محصولات آتش زا همچون رنگ و ... می باشد.

پوشش های بیمه حوادث انفرادی:
هزینه فوت در اثر حادثه
هزینه نقص عضو دائمی و یا موقت در اثر حادثه
غرامت روزانه به علت از کارافتادگی موقت در اثر حادثه
هزینه های پزشکی در اثر حادثه

برخی از پوشش های اضافی بیمه حوادث انفرادی

این پوشش ها می تواند علاوه بر پوشش های بیمه نامه با دریافت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار بگیرند:

 شکار
-اسکی، فوتبال، سوارکاری
قایقرانی
-ورزشهای معمول بجز موارد فوق
-هدایت موتورسیکلت دنده ای
-هدایت یا سرنشینی اتومبیل مسابقه
-هدایت یا سرنشین هواپیماهای آموزشی به استثنای هواپیماهای نظامی و اکتشافی و غیر تجاری
-غواصی، هدایت یا سرنشینی هلیکوپتر به استثتنای هلیکوپترهای نظامی
-پرش با چترنجات (بجزسقوط آزاد)، هدایت کایت ویا هواپیماوسایروسائط پروازبدون موتور
-شورش، اعتصاب، انقلاب، بلوا
-زمین لرزه، آتشفشان
افراد خانواده بیمه گذار 

]]>
1503919793
<![CDATA[بیمه مهندسی سازه های تکمیل شده]]>معمولا از این بیمه برای جبران خسارت هایی که انواع سازه ها ی احداث شده مانند ساختمان مسکونی ، اداری و تجاری ، برج ها و فرودگاه ها ، کانال های آبیاری ، پل ها و  تونل ها ، سد ها و همه سازه های تکمیل شده را تحت پوشش قرار می دهد.

باید بدانیم که فقط داشتن بیمه آتش سوزی برای تمامی سازه های گفته شده در زمان خسارت کافی نیست و داشتن بیمه مهندسی سازه های تکمیل شده  می تواند پوشش کامل بیمه ای را فراهم آورد. همه صاحبان و یا حتی مدیران پروژه های مهندسی همواره به دنبال یک بیمه نامه کامل هستند تا در زمان خسارت پاسخ گوی نیاز بیمه ای آنها باشد که این بیمه نامه می تواند کمک بزرگی برایشان باشد.

پوشش های بیمه مهندسی سازه های تکمیل شده:
-تمامی خطرات مانند سیل ، زلزله ، طوفان و خطرات ناشی از وضعیت زمین و خطرات مرتبط با عملیات تحت پوشش قرار می گیرد.
-ارزش سازه برای جبران هزینه های ارزش ساخت مجدد مورد بیمه شده با محاسبه حقوق و عوارض گمرکی و هزینه های حمل
-برداشت ضایعات که برای پاکسازی محل بیمه شده که 2 تا 10 درصد ارزش سازه می باشد.

عوامل موثر در محاسبه قیمت بیمه مهندسی سازه های تکمیل شده:

-نوع و مقدار تاسیسات ، نوع ساخت، کیفیت مصالح عواملی هستند که بر روی قیمت بیمه نامه موثرند.
-برای جبران هزینه های وارده به اموال مجاور و یا حتی خسارت های جانی و مالی وارده به اشخاص ثالث را با پرداخت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار دهد.

-با توجه به افزایش قیمت مصالح و دستمزد، بیمه‌گذار میتواند سازه خود را با احتساب تورم سالیانه بیمه نماید.

]]>
1504090908
<![CDATA[بیمه مسئولیت آسانسور]]>بیمه مسئولیت  آسانسور همه خسارت های جانی و مالی ناشی از غفلت و یا عدم توجه به در نصب و نگهداری ، آسانسور های نصب شده اتفاق بیافتد ، با این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد. آسانسورها در ساختمان های تجاری و مسکونی جز تاسیسات ساختمان محسوب می شود .مسئولیت تعمیر و نگهداری دوره ای آسانسورها از طرف مالکین ساختمان ها باید انجام شود، و هر گونه حادثه ناشی از آسانسور ها با این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گرفت.

پوشش های بیمه مسئولیت آسانسور: بر اساس شرایط بیمه مسئولیت آسانسور ، همه هزینه های پزشکی ، جبران غرامات فوت و نقص عضو ، جبران خسارات مالی را تحت پوشش قرار می دهد.
استثنائات بیمه مسئولیت آسانسور:
موارد زیر از تعهدات بیمه مسئولست آسانسور خارج است:
-خساراتی که در اثر جنگ اتفاق بیافتد
-خساراتی که به علت تقلب بیمه گذار و یا بر اساس خسارت عمدی وارد آید
-خساراتی که در اثر تخلف از شرایط بیمه نامه باشد

]]>
1504352167
<![CDATA[بیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی]]>بیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی

این بیمه نامه همه خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث را جبران می کند.
پوشش های این بیمه نامه : شامل شکستگی ، سقوط و حوادث رانندگی مازاد بر بیمه شخص ثالث
و بر اساس شرایط بیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی را تحت پوشش قرار می دهد.

مراحل خرید بیمه نامه
در تمامی بیمه نامه های مسئولیت باید فرم پیشنهادی توسط خود فرد تکمیل گردد .  معمولا شرکت های نصاب  و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی در قبال اشخاص ثالث را باید بطور کامل تکمیل شود.  حتما پرسشنامه بایستی د ردفتر ثبت و شماره و تاریخ ورود بر روی آن درج شود .

نسبت به تعیین حدود پوششهای بیمه ای مورد درخواست ( توسط متقاضی) اقدام گردد.
پرسشنامه نهایتا با قید تاریخ و نام و نام خانوادگی متقاضی و امضا وی تکمیل گردد.( پرسشنامه های مربوط به اشخاص حقوقی باید به مهر و امضا مسئولین برسد.)
پس از اعلام نرخ و شرایط به متقاضی و در صورت تایید بیمه گذار و در صورت نیاز بازدید از محل اقدام به صدور بیمه نامه در سیستم نموده و پس از اخذ حق بیمه چاپ بیمه نامه و رسید حق بیمه تحویل داده می شود.
بایگانی صدور شامل رونوشت بیمه نامه،رسید حق بیمه و فرم پیشنهاد و در صورت وجود بیمه نامه سال قبل 

]]>
1504524267
<![CDATA[بیمه مسئولیت مهد کودک]]>تمامی مدیران مهد کودک ها در برابر همه اتفاقاتی که که برای کودکان در مهد کودک می افتد مسئول هستند. برای جبران چنین خساراتی بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران مهد کودک ها از طرف همه شرکت های بیمه انجام می شود. می توان گفت تمامی مدیران مهد کودک ها به این بیمه نامه نیاز دارند .
پوشش های بیمه مسئولیت مدیران مهد کودک ها : بر اساس شرایط بیمه نامه مهد کودک ها تمامی خسارات همچون فوت و نقص عضو و خسارات مالیو هزینه های پزشکی در این بیمه نامه تحت پوشش می باشند.
مواردی که تحت پوشش نمی باشد (استثنائات بیمه نامه ) :

- اگر خسارتی به عمد و تقلب توسط بیمه گذار ویا کارمندان او اتفاق بیافتد
-خساراتی که به علت عدم حضور مدیر مهد کودک د رمحل مهد کودک اتفاق بیافتد
-اگر مهد کودک بدون مجوز معتبر فعالیت مهد کودک در حال فعالیت باشد
-حوادث طبیعی مانند زلزله ، سیل و نشست زمین اتفاق بیافتد.

مراحل خرید و صدور بیمه نامه مسئولیت مدیران مهد کودک ها:
- ابتدا فرم پیشنهاد بیمه نامه توسز مدیر مهد کودک به طور کامل تکمیل گردد.
-پوشش های مورد درخوایت بیمه گذار به صورت کامل در بیمه نامه مشخص شود و تکمیل گردد.
-تمامی اطلاعات فرم پیشنهاد باید به صورت دقیق و بر اساس اطلاعات بیمه گذار و محل بیمه شده وارد شود.

بعد از اتمام تمامی موارد شرکت بیمه گر می تواند بر اساس درخواست فرد بیمه گذار این بیمه نامه را از هر شرکت بیمه ای مورد درخواست صادر نماید . نکته اینکه حتما دقت نمایید تا همه پوشش های لازم را در بیمه نامه مسئولیت مهد کودک آورده شود.

]]>
1504698465
<![CDATA[بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی]]>پیش آمدن اتفاق و حادثه در اماکن ورزشی امری است امکان پذیر،بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی برای جبران غرامات و حوادث پیش بینی نشده در همه مجموعه های ورزشی از جمله استخرها، سالن‌هاي‌ ورزشي‌ و بدنسازي می باشد که همه هزینه های مربوط به فوت و نقص عضو و هزینه های پزشکی با داشتن این بیمه نامه جبران می شود . به همه مدیران و صاحبان این اماکن پیشنهاد می شود که حتما این بیمه نامه راداشته باشند.

 

استثنائات بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی:
تمامی موارد زیر در این بیمه نامه تحت پوشش نبوده و از استثنائات این بیمه نامه می باشد.
-خساراتی که به صورت عمد و یا بر اساس تقلب بیمه گذار اتفاق بیافتد.
-خساراتی که در اثر جنگ و تشعشات اتمی اتفاق بیافتد.
-همه خساراتی که به اموال امانت وارد آید

 

‌‌‌‌‌

 

]]>
1504963905
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدیران واحد های اقامتی]]>همه مدیران واحد های اقامتی همچون هتل ها ، مهمانسراها و متل ها برای جبران همه خسارات بدنی و مالی وارده به مسافران که در اثر اشتباه حرفه ای بیمه گذار ، خطا و اشتباه و یا قصور بیمه گذار اتفاق بیافتد ، با این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد.

پوشش های بیمه نامه مسئولیت مدیران هتل ها:

اگر خسارات بدنی و مالی وارده به مسافران که مسئولیت واحد اقامتی محرز شود بر اساس شرایط زیر تحت پوشش قرار می گیرد.
-جبران هزینه های پزشکی وارده
-جبران هزینه های فوت
-جبران خسارت های مالی
-جبران هزینه نقص عضو

استثنائات این بیمه نامه :
بر اساس شرایط بیمه نامه موارد زیر تحت پوشش قرار نمی گیرد:
-خساراتی که ناشی از انفجار هسته ای و تشعشعات رادیواکتیو باشد
-خساراتی که به عمد بیمه گذار و یا بر اساس تقلب بیمه گذار اتفاق بیافتد
-خسارات ناشی از جنگ و انقلاب و شورش و عوامل دیگر باشد
-خساراتی که در اثر تخلف قوانین و نظامات دولتی باشد

برای صدور این بیمه نامه حتما باید فرم پیشنهاد توسط مدیر آن واحد تکمیل گردد و تمامی اطلاعات به صورت کامل و دقیق تکمیل و تایید شود .

]]>
1505126077
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدیران شهربازی]]>در بیمه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی ، اگر خسارتی در استفاده از دستگاه ها اتفاق بیافند و مسئولیت بیمه گذار احراز شود با این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد.

خسارات تحت پوشش در بیمه مسئولیت شهربازی:
خسارات بدنی وارد به استفاده کنندگان از شهربازی  با این بیمه نامه تحت پوشش می باشند.
خسارات بدنی:
-نقص عضو
-فوت
-هزینه پزشکی
 

میزان تعهدات این بیمه نامه بر اساس شرایط این بیمه نامه می باشد و مدت زمان بیمه نامه هم بر اساس توافق بیمه گذار و بیمه شده می باشد و معمولا به مدت یک سال شمسی است.

استثنائات بیمه مسئولیت شهربازی:
-خسارات ناشی از تشعشعات هسته ای و رادیواکتیو و انفجارات اتمی
-دعوا و نزاع
-به صورت عمدی و توسط خود بیمه گذار و یا ذینفع بیمه نامه خسارت وارد شود.
-خسارات ناشی از جنگ داخلی و خارجی و یا کودتا و اعتراضات اتفاق بیافتد.
-خسارات ناشی از عملیات تروریستی

برای صدور بیمه نامه مسئولیت مدیران شهربازی حتما فرم پیشنهاد بیمه نامه توسط بیمه گذار تکمیل و دقیقا بر اساس مشخصات محل بیمه شده تکمیل گردد.

]]>
1505295996
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدیران تعمیرگاه]]>بر اساس شرایط بیمه مسئولیت مدیران تعمیرگاه همه خسارات جانی و مالی که در محل تعمیرگاه اتفاق بیافتد ، یعنی اگر خسارات جانی به افراد و خسارات مالی که به خودروهایی که جهت تعمیر وارد تعمیرگاه شوند با این بیمه نامه تحت پوشش می باشد .

تعهدات و پوشش های بیمه مسئولیت مدیران تعمیرگاه:
-جبران هزینه های فوت
-جبران هزینه های خسارات مالی
-جبران هزینه های پزشکی
-جبران هزینه های پزشکی
پوشش های فرعی و اختیاری:
-خسارات ناشی از سرقت کلی
-خسارات ناشی از آتش سوزی، انفجار و صاعقه
-خسارت ناشی از بی احتیاطی در نصب
-خسارت ناشی از سقوط خودروی وسایل بالابرنده
 

استثنائات بیمه مسئولیت:
-خسارت هایی که ناشی از عمد و تقلب فرد باشد.
-خسارات ناشی از انفجار هسته ای و تشعشعات رادیو اکتیو
-خساراتی که در اثر جنگ و انقلاب و شورش و اعتصاب باشد.
-خسارات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و رانش زمین

از آنجاییکه محل کار تعمیرگاه پر ریسک است باید کلیه صاحبان تعمیرگاه ها برای داشتن ایمنی بیشتر در محل کار می توانند این بیمه نامه را داشته باشند ،

]]>
1505728512
<![CDATA[بیمه مسئولیت حرفه ای پارکینگ]]>در این بیمه نامه همه خسارات جانی و مالی که در داخل محیط پارکینگ ها اتفاق می افتد و مسئول همه اتفاقات مدیر آن پارکینگ بوده را تحت پوشش قرار می دهد. یعنی هر خسارت جانی و مالی که به اشخاص ثالث که همان استفاده کنندگان پارکینگ می باشد و خودرو های متعلق به آنها با این بیمه تحت پوشش می باشند.

موارد تحت پوشش در بیمه مسئولیت پارکینگ:‌‌‌‌‌
‌‌‌
-جبران همه هزینه های پزشکی
-جبران غرامات فوت و نقص عضو
-جبران خسارات مالی

‌‌‌
استثنائات بیمه نامه مسئولیت پارکینگ:

خسارت های زیر در بیمه نامه مسئولیت پارکینگ تحت پوشش نمی باشد:
-خساراتی که به عمد توسط خود بیمه گذار و یا کارکنان وی اتفاق بیافتند
-خسارات وارد به وسایل داخل اتومبیل
-خسارت مالی که در اثر تصادم در داخل پارکینگ اتفاق بیافتد
-خسارت های ناشی از جنگ و انقلاب و پوشش
-خسارات مالی که در اثر سقوط اجسام و یا برخورد موارد شیمیایی و یا شکست شیشه اتفاق بیافتد

]]>
1505904837
<![CDATA[بیمه مسئولیت جرثقیل]]>یکی از انواع بیمه مسئولیت ، بیمه مسئولیت برای دارندگان جرثقیل در قبال اشخاص ثالث می باشد که چنانچه د رطول مدت این بیمه نامه هر گونه خسارت جانی و مالی به افراد ثالث وارد آید با داشتن این بیمه نامه جبران می شود.
 

پوشش های بیمه مسدولیت جرثقیل:
نکته این که این بیمه نامه صرفا برای محدوده کارگاه انجام می شود.
همه خسارت های مالی و جانی که به اشخاص ثالث در این محدوده وارد می شود بر اساس تعهدات بیمه نامه تحت پوشش قرار میگیرد.
-جبران همه خسارت های مالی
-جبران هزینه های پزشکی
-جبران هزینه های نقص عضو
-جبران هزینه های غرامات فوتی

مراحل صدور بیمه مسئولیت جرثقیل:
-تکمیل فرم پیشنهاد توسط مدیر کارگاه
-پوشش های بیمه نامه حتما توسط خود فرد تکمیل گردد تا بر اساس شرایط مورد نیاز وی تنظیم گردد.
-حتما فرم پیشنهاد توسط مدیریت مهر و امضا شود.

استثنائات بیمه مسئولیت جرثقیل:
-هر گونه آسیب که در اثر زد وخورد باشد
-اسیب هایی که به عمد توسط خود بیمه گذار وارد شود
-اسیب هایی که مستقیم یا غیر مستقیم در جنگ داخلی و خارجی وارد شود
-خسارت هایی که بر اثر انفجارات اتمی و تشعشعات هسته ای وارد شود
-خساراتی که تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می گیرند.
 

 

 

 

]]>
1507549085
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدیران سینما]]>همه مدیرانی که مدیریت سالن های سینما، کنسرت و اجلاس را بر عهده دارند برای مقابله با خطرات پیش بینی نشده باید بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران سالن های سینما ، کنسرت و اجلاس صادر می شود. باید مدیران تمامی این مدارک این بیمه نامه را داشته باشند.

تعهدات و خسارات تحت پوشش در بیمه مسئولیت مدیران سینما
خسارت های بدنی که در سالن های سینما و یا سایر سالن ها مانند محل برگزاری سینما و کنسرت و اجلاس به افراد حاضر در آنجا وارد آید را با این بیمه نامه جبران می­شود:
خسارت های بدنی تحت پوشش این بیمه نامه عبارتند از:
-هزینه های پزشکی
-نقص عضو
-هزینه فوت
 

مراحل خرید بیمه مسئولیت مدیران سینما
پر کردن فرم پیشنهاد توسط فرد بیمه گذار ( همه اطلاعات فرم پیشنهاد باید به صورت کامل و دقیق تکمیل گردد).
 تعهدات این بیمه نامه بر اساس شرایط عمومی است که در بیمه نامه منظور شده است،
 

در زمان خسارت بیمه گذار باید در زمان وقوع حادثه هر گونه خسارت را به شرکت بیمه اطلاع دهند، برای پیگیری در جهت گرفتن  خسارت هم باید از شرکت بیمه پیگیر موارد خسارتشان باشد. و مدارک لازم را نیز برای دریافت خسارت برای شرکت بیمه ارسال نمایند.

]]>
1508154302
<![CDATA[بیمه مسئولیت ناجیان غریق]]>
در همه استخر های شنا ، خطراتی شناگران را تهدید می کند، این صدمات می توانند شامل :
-صدمات جسمانی که به علت نقص تاسیسات و امکانات استخر بوجود آید
(مانند برق گرفتگی، نشت گاز، مناسب بودن سطوح استخر و غیره باشد)
-غرق شدن فرد شناگر به علت عدم توجه به شنای افراد
اگر هر حادثه ناگواری در استخر برای افراد اتفاق بیافتد، همه مسئولیت این اتفاق بر عهده ناجی غریق و مدیر استخر است، بریا برای جبران همه خسارات پیش بینی نشده می توان همه این خسارات را جبران کرد.
 

خسارات و تعهدات تحت پوشش بیمه مسئولیت ناجیان غریق:
در بیمه مسئولیت ناجیان غریق اگر در اثر خطا ، قصور، غفلت و یا اشتباهی خسازات بدنی به استفاده کنندگان استخر اتفاق بیافتد ، همه مسئولیت بر عهده شرکت بیمه بوده و شرکت بیمه خسارات پیش آمده را جبران می کند. خسارت هایی که در بیمه نامه های مسئولیت تحت پوشش هستند عبارتند از:
-پوشش هزینه های پزشکی
-پوشش غرامت نقص عضو
-پوشش غرامت فوت
سه نوع خسارت  تحت پوشش می باشد.

استثنائات بیمه مسئولیت ناجیان غریق
همه خسارت های زیر اگر خود بیمه گذار هم  مسئول این حادثه باشد باز هم بیمه خسارتی را پرداخت نمی کند:
-خسارات ناشی از عدم حضور ناجی غریق
-خساراتی که بر اثر تقلب و یا به صورت عمد توسط بیمه گذار و یا کارکنان انجام شوند
-اگر اعتبار اجازه فعالیت ناجیان از فدراسیون نجات غریق جمهوری اسلامی ایران نباشد یا از اعتبار سالانه ان گذشته باشد.
-حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و نشست زمین و ...
-خساراتی که مربوط به قرارداد هایی باشد که بیمه گذار با دیگران منعقد کرده است باشد.

مراحل خرید بیمه مسئولیت ناجیان غریق:
-برای خرید بیمه مسئولیت حتما فرم پیشنهاد این بیمهنامه توسط بیمه گذار به صورت کامل تکمیل شده و همه اطلاعات به صورت دقیق در فرم پیشنهاد آورده شود.
-میزان تعهدات این بیمه نامه بر اساس درخواست خود فرد بیمه گذار می باشد
-نرخ اعلام شده برای بیمه مسئولیت ناجیان غریق بر اساس مساحت و نوع استخر می باشد که میزان ارزیابی ریسک محاسبه و در حق بیمه آورده می شود.

تخفیفاتی که به بیمه های مسئولیت ناجیان غریق داده می شود:

اگر استخری دارای امکانات زیر باشد تخفیفات ذیل هم برای این بیمه نامه منظور می شود:
-داشتن سیستم تصفیه شنی:5 درصد تخفیف
-رنگ آمیزی سالیانه استخذ: 5 درصد تخفیف
-وجود سرامیک آج دار اطراف استخر : 5 درصد تخفیف
-وجود پروژکتور در کف استخر : 5درصد تخفیف
-امکانات دستگاه اکسیژن و اطاق های کمک های اولیه: 10درصد تخفیف
-در صورتیکه استفاده کنندگان از سالن و استخر فقط بانوان باشند: 20درصد تخفیف
-اگر بیمه نامه سالیانه خریداری شده باشد: 20درصد تخفیف
-داشتن عدم خسارت برای سال اول 10 درصد و برای سال های بعد تا 20 درصد تخفیف
اضافه نرخ هایی که روی بیمه نامه مسئولیت ناجیان غریق منظور می شود:
اگر تعداد نوبت های استفاده از استخر یش از 4 درصد باشد، برای نوبیت های بعدی 10 درصد به حق بیمه ها اضافه می شود.

اگرهم امکانات زیر در استخر باشد باز اضافه نرخ هایی روی بیمه نامه آورده می شوند:
-داشتن جکوزی 5 درصد اضافه نرخ
-داشتن سونا 5 درصد اضافه نرخ
-داشتن سالن بدنسازی 10 درصد اضافه نرخ
 

 

]]>
1508758917
<![CDATA[بیمه مسئولیت وکلا]]>یکی از شغل های پر ریک و دردسر شغل وکالت است، جالب است که بدانید برای  این شغل شرکت های بیمه ، بیمه مسئولیت وکلا را انجام  می دهند. در بیمه مسئولیت دو دسته مهم از پوشش های بیمه ای به بیمه گذار ارائه می شود. دسته اول مربوط به اشتباه و قصور حرفه ای بیمه گذار به صورت غیر عمد در زمان انجام وظایف رخ داده و باعث وارد شدن خسارت مالی به وکلین شود و بیمه گذار مسئول جبران آن باشد، د رصورتی که رای مراجع قانونی نسبت به جبران خسارت اقدام کند، می تواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده کند.
-قسمت بعدی پوشش بیمه مسئولیت وکلا، برای مسئولیت پرداخت حق الزحمه مربوط به فوت و یا نقص عضو بیمه گذار شود، و اجرای تعهدات وی در قرارداد وکالت میسر نباشد، شرکت بیمه مبلغ حق بیمه پرداختی بیمه گذار را پرداخت می کند.

پوشش های بیمه مسئولیت وکلا:
این بیمه نامه همه خسارات مالی که به موکلین در جریان اجرای وظایف وکالت اتفاق بیافتد را جبران می کند.
استثنائات بیمه مسئولیت وکلا:
-خساراتی که به صورت عمدی و یا با تقلب بیمه گذار و یا کارکنان و نمایندگان و شرکای وی اتفاق بیافتند
-همه خساراتی که ناشی از انفجار اتمی و تشعشعات رادیو اکتیو و عوامل دیگر باشد
- خسارتهای ناشی از جنگ ، انقلاب ، شورش ، اعتصاب و عوامل دیگرباشد.
-خسارتهای مربوط به مسئولیت مدنی ناشی از قراردادهایی که بیمه گذار با دیگران ( غیر از موکلین) منعقد نموده اس

برای خرید بیمه مسئولیت وکلا کافی است که فرم پیشنهاد این بیمه نامه را به صورت کامل ، خود بیمه گذار تکمیل شده و به شرکت بیمه تحویل داده شود. حتما همه پوشش های لازم و مورد نیاز فرد رو یفرم پیشنهاد به صورت کامل آورده شود.
نکته این که اگر این بیمه نامه به صورت گروهی انجام شود ، برخی از شرکت های بیمه تخفیفاتی را در نظر می گیرند کخه می تواند مبالغ این بیمه نامه را کاهش دهد.

]]>
1509364795
<![CDATA[بیمه مسئولیت مدیران رستوران]]>این بیمه نامه، تمامی خسارات جانی که به استفاده کنندگان رستوران و یا اقامتگاه ساحلی، وارد می شود را جبران می کند. این پوشش همه خساراتی را که همچون فوت و نقص عضو و هزینه های پزشکی را تحت پوشش قرار می دهد. کلیه مدیران رستوران ها و استراحت گاه های ساحلی در قبال خطرات احتمالی افراد استفاده کننده از فضا و تجهیزات آن ها به این بیمه نامه نیاز دارد.

پوشش های  بیمه مسئولیت مدیران رستوران
این بیمه نامه برای جبران خسارات بدنی که به افراد استفاده کننده از رستوران ها و استراحتگاه های ساحلی می باشد. شرکت بیمه همه خسارات وارده را تا سقف تعهدات روی بیمه نامه را تحت پوشش قرار می دهد.این خسارات شامل:
-جبران هزینه های پزشکی
جبران غرامات فوت
-جبران غرامات نقص عضو
استثنائات بیمه مسئولیت مدیران رستوران ها
تمامی خساراتی که در اثر عوامل زیر اتفاق بیافتد تحت پوشش بیمه مسئولیت مدیران قرار نمی گیرد.

-همه خسارات مستقیم و غیر مستقیمی که ناشی از انفجارات اتمی و تشعشعات هسته ای باشد
-هر گونه خسارتی که به عمر توسط بیمه گذار وارد شود
-خساراتی که در اثر نزاع و زدو خورد وارد شود
-خسارت هایی که در اثر جنگ داخلی و خارجی ، شورش و اغتشاش، کودتا، حکومت نظامی و سایر شرایط مشابه اتفاق بیافتند.
خسارتهای وارده به اموال متعلق به پیمانکار یا پیمانکاران یا صاحب کار یا هر موسسه دیگری که در انجام کار دخالت دارند یا کارکنان یا کارگران این اشخاص و موسسات، همچنین خسارت وارد به اموالی که در اختیار یا در امانت یا تحت مراقبت آنان باشد.

مراحل خرید بیمه مسئولیت مدیران رستوران:
برای خرید این بیمه نامه کافی است که فرم پیشنهاد بیمه نامه به صورت کامل توسط مدیریت تکمیل شده و  همه کلوزهای مورد درخواست بیمه نامه در فرم پیشنهاد آورده شود.
 تخفیفات این بیمه نامه:
اگر  ظرفیت استفاده کنندگان بیش از 50 نفر باشد، تخفیفات زیر روی بیمه نامه اعمال می شود.

 

از تعداد 50 تا 60 مشتری

10% تخفیف

از تعداد 60 تا 70 مشتری

20% تخفیف

از تعداد 70 تا 80 مشتری

30% تخفیف

75 مشتری به بالا

40%  تخفیف

 

 

 

 

 

 

 

اضافه نرخ هایی که روی بیمه نامه منظور می شود:
-اگر در سالن و یا حتی تالار پذیرایی از آسانسور و یا پله برقی اسنفاده شود 10% حق بیمه اضافی بر روی بیمه نامه اضافه می شود.
-اگر بیمه گذار درخواست داشتن پوشش بیمه ای غرامت فوت و یا نقص عضو در طول مدت بیمه نامه ، بیشتر از یک دیه باشد ، 30درصد اضافه نرخ به ازای هر دیه روی بیمه نامه اضافه می شود.
 

 

]]>
1510035966
<![CDATA[بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل]]>معمولا همه شرکت هایی که در زمینه باربری و حمل و نقل فعالیت می کنند، معمولا در جابجایی محمولات از بیمه نامه های باربری استفاده می کنند. البته برخی از خطرات هستند که در پوشش بیمه نامه های باربری یا بیمه ثالث نیستند، در صورت وقوع هر کدام از خطرات، از بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل می توانید استفاده نمایید.
با بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی، همه شرکت های حمل و نقل می توانند با خیال آسوده حمل و نقل کالا را انجام دهید، بیمه مسئولیت حمل و نقل، معمولا به صورت سالیانه انجام می گیرد و نرخ بیمه آن هم کمتر می شود.
بارنامه :
بارنامه سندی است که توسط حمل کننده یا نماینده او امضا می شود، و تمامی کالاهایی که حمل می شوند بر اساس نوع، کمیت و شرایط بار ، توسط حمل کننده یا نماینده شرکت امضا می شود. و همه بیمه گذار به عنوان متصدی حمل ونقل مسئول جبران خسارات می باشند. بار نامه توسط دولت چاپ و بر اساس مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اختیار شرکت ها و موسسات حمل و نقل قرار می گیرد. همه بارنامه های داخلی دارای شش نسخه می باشد.
-یک نسخه مخصوص گیرنده کالا است که نسخه تمبر دار است
-یک نسخه مخصوص سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
-یک نسخه مخصوص راننده
-یک نسخه مخصوص فرستنده کالا
-یک نسخه مخصوص شرکت حمل و نقل
-یک نسخه برای مشارکت در منافع
اگر یک سال بیمه ای پایان یابد و مجموع خسارت های پرداختی و معوق به حق بیمه دریافتی هر قرار داد کمتر از پنجاه درصد با شد شرکت بیمه می تواند معادل 10 درصد از حق بیمه را به عنوان مشارکت در منافع به شرکت بیمه گذار پرداخت نماید.
تعهدات و خسارات تحت پوشش
بر اساس شرایط بیمه نامه مسئولیت متصدیان حمل و نقل، خسارات زیر را تحت پوشش قرار می دهد:
-هر گونه تصادف و واژگونی وسیله نقلیه و یا برخورد کالا یا شی ثابت
-همه خسارت هایی که به کالا ها در اثر پرتاپ شدن از روی وسیله نقلیه  وارد شود
-خسارت هایی که در اثر آتش سوزی، صاعقه و انفجار وسیله نقلیه به کالا وارد شود
-سرقت کل بار به همراه وسیله نقلیه

البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که بر اساس شرایط زیر ، تعهدات زیر جبران می شود:
-هزینه هایی که برای نجات کالا و حتی  برای جلوگیری از توسعه خسارت پس از وقوع حوادثی که جبران زیان آن باید بر اسا هزینه های لازم و متعارف باشد.
-هزینه های دادرسی و دفاع از بیمه گذار که به صورت متعارف بر اساس خطراتی که درد بیمه نامه آمده و در مرتجع قضایی ثبت شده باشد.
 

شرایط خرید بیمه نامه مسئولیت متصدیان حمل و نقل
- تکمیل فرم پیشنهاد بر اساس مشخصات فرد بیمه گذار
-تنظیم قرار داد و ثبت در سیستم
- امضای قرار داد توسط بیمه گذار و شرکت بیمه
-نصب برنامه بیمه (ایپاد) در سیستم صدور بارنامه شرکت حمل و نقل
-چاپ رسید حق بیمه و صدور الحاقیه در سیستم صدور
-پرداخت سود مشارکت در منافع اگر ضریب خسارت کمتر از 50 درصد باشد.
 

البته نکات زیر نیز در تمامی بیمه نامه های مسئولیت متصدیان حمل و نقل باید تنظیم گردد.
--محمولاتی که ارزش ریالی آنه ا بالای 500 میلیون ریال بوده تا سقف 1 میلیارد ریال حتما باید بعد از بارگیری و قبل از حرکت توسط کارشناس بیمه بازدید شده و تمامی گزارش به صورت کامل به شرکت بیمه ارسال می گردد.
- محمولاتی که ارزش ریالی آنها بالای 1 میلیارد ریال می باشد این کارشناسی بعد از بارگیری و قبل از حرکت انجام گیرد.
-برای محمولاتی که ارزش ریالی آنها بالای 4 میلیارد ریال هستند، شرکت حمل و نقل 24 ساعت قبل از حرکت فرم مربوطه را تکمیل و به شرکت بیمه ارسال می کنیم و پس از دریافت پوشش های لازمه و نظر کارشناسان پروسه حمل شروع می شود.

]]>
1510567289
<![CDATA[بیمه مسئولیت پیمانکاران]]>این بیمه نامه را برای جبران تمامی خسارات فیزیکی که غیر قابل پیش بینی بوده می باشد. همه کارفرمایان و پیمانکاران برای جبران صدمات بدنی که به اشخاص  ثالث و خسارات مالی آنان در زمان انجام عملیات در محل اجرای پروژه باید این بمیه نامه را برای همه پروژه هایی از قبیل ساختمان های مسکونی و تجاریو اداری، کارخانجات، سیلوها، راه­ها، فرودگاه ها، سد ها، پروژه های آبیاری ، پل ها، لوله کشیی فاضلاب، موج شکن ها و ... را تحت پوشش قرار می دهد.

پوشش های بیمه مسئولیت پیمانکاران:
در این بیمه نامه همه خسارات بدنی و مالی که به اشخاص ثالث در محل پروژه که ناشی از انجام عملیات کار مورد بیمه است را پوشش می دهد:
-جبران همه هزینه های غرامات نقص عضو
-جبران هزینههای پزشکی
-جبران غرامت فوت
-جبران خسارات مالی

پیشنهاد ما این است که همه سازندگان ساختمان مسکونی و تجاری و ... و احداث کنندگان سوله بر اساس متراژ آن مشخص باشد و درارای پرونده ساختمانی باشد و برای همه تخریبکاران ساختمان برای هر پروژه تکمیل گردد.

استثنائات این بیمه نامه:
-همه خساراتی که در اثر جنگ و انقلاب و شورش باشد...
-خسارت هایی که در اثر حوادث طبیعی از جمله سیل و زلزله اتفاق بیافتد
-خسارت هایی که ناشی از تخلف قوانین باشد
-زیان هایی که به افراد ثالث وارد شده و وقفه در تولید و خدمات اتفاق بیافتد.
-همه خساراتی که ناشی از نزاع و زد و خورد باشد
-خسارات ناشی از تشعشعات هسته ای و انفجار هسته ای و ...
-خسارات وارده به دیوار مشترک

]]>
1511180319
<![CDATA[بیمه عدم النفع شکست ماشین آلات]]>این بیمه نامه یکی از انواع بیمه نامه های مهندسی  می باشد ، که همه خسارات فیزیکی که غیر قابل پیش بینی باشد و ناشی از شکست ماشین آلات و شکست ابزارهای مکانیکی و الکترونیکی داخل آن ها را تحت پوشش قرار می دهد.
پوشش های بیمه عدم النفع شکست ماشین آلات در جبران خسارت:
مبنای انجام بیمه بر اساس ارزش جایگزینی ماشین آلات بیمه شده می باشدو بر اساس نوع و ظرفیت آن دستگاه و ارزش جایگزینی شامل کرایه، حقوق و عوارض گمرکی و هزینه نصب آن ها می باشد.
اگر چنانچه مبلغ بیمه شده کمتر از ارزش واقعی آن ثبت شده باشد، خسارت بر اساس همان مبلغی که در بیمه نامه آمده شده است پرداخت می شود.
در زمان خسارت اگر آسیب وارد شده به هر کدام از ماشین آلات  بیمه شده قابل تعمیر باشد ، شرکت  بیمه همه هزینه های بازگرداندن ماشین آسیب دیده به حالت اولیه به همراه هزینه پیاده کردن و نصب مجدد آن به اضافه کرایه ای که برای انتقال از محل تاسسات تا تعمیرگاه و بالعکس را پرداخت می نماید.  اگر تعمیر وسیله در کارگاه فرد بیمه گذار انجام بگیرد، شرکت بیمه ارزش لوازم و دستمزد تعمیر به اضافه درصد معقولی برای هزینه­های بالاسری به بیمه­گذار پرداخت می کند.
اگر یکی از اجزای ماشین بیمه شده دچار خسارت کلی شود ، شرکت بیمه بر اساس ارزش واقعی آن قبل از حادثه که در بیمه نامه آمده شده است بر اساس هزینه های عادی حمل و هزینه نصب و گمرکی مربوطه را جبران می کند. شرکت بیمه هزینه های جداسازی قطعات آسیب دیده با احتساب ارزش بازیافت آن را خواهد پرداخت. همه هزینه های اضافی از جمله اضافه کاری ، کار در شب و یا کار در روزهای تعطیل و هزینه حمل و نقل سریع اگر در بیمه نامه آورده می شود تحت پوشش قرار می گیرد.
نکته مهم: همه هزینه های اضافی و یا تغییرات اضافی و یا بازدیدهای اضافی فنی تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.
نکته مهم شماره 2: معیار پرداخت همه خسارات ارزشی می باشد که در بیمه نامه آمده است.

استثنائات بیمه نامه:
شرکت بیمه هیچ تعهدی نسبت به خسارات زیر ندارد:
-اگر در یک حادثه بیش از یک قلم آسیب دیده باشد، فقط بیشترین رقم شامل فرانشیز می باشد، و فرانشیز بر عهده خود بیمه گذار می باشد.
-همه خساراتی که در اثر بلایای طبیعی از جمله صاعقه و انفجار و سیل و ... تحت پوشش این بیمه نامه نمی باشد.
-هزینه هایی که در اثر استهلاک و فرسودگی باشد نیز تحت پوشش نمی باشد.
-هرگونه خساراتی که در اثر  واکنشهای هسته‌ای، تشعشعات یا آلودگی­های رادیواکتیو، اتلاف یا آسیب­دیدگی که نتیجه مستقیم کار ممتد و از آثار آن باشد.

 

]]>
1514373600
<![CDATA[بیمه فساد کالا در انبار سردخانه]]>تمام کالاهایی که در انبار و یا سردخانه ها انبار می شوند، در خطر فاسد شدن می باشند. با داشتن این بمیه نامه تمامی خسارت هایی که به مواد یا کالاهای انبار شده در سردخانه در اثر خرابی در سیستم تبرید یا همان سرمایشی سردخانه ایجاد می شود تحت پوشش قرار می گیرد.
شرایط و پوشش های بیمه نامه فساد کالا در انبار سردخانه:
-مدت این بیمه نامه معمولا یکساله می باشد و برای ادامه می توانند بیمه نامه خود را تمدید نمایند.
-شرکت بیمه دقیقا بر اساس همه شرایطی که در فرم پیشنهاد توسط بیمه گذار تکمیل شده است ارائه خدمات بیمه ای را انجام می دهد.
-فرد بیمه گذار باید همه اقدامات لازم در جهت محافظت از کالای بیمه شده را انجام دهد
-در زمان انجام کارشناسی بیمه ، بیمه گذار باید همه مواردی که خطر و یا ریسک بیمه ای دارند را به شرکت بیمه اعلام نماید.
-اگر هر گونه تغییری در موضوع بیمه شده انجام گرفته باشد، فرد بیمه گذار موظف است که که هر گونه تغییر را به شرکت بیمه اطلاع دهد ، ممکن است که به علت تغییرات اتفاق افتاده افزایش و یا کاهشی در حق بیمه وجود داشته باشد که شرکت بیمه باید این موارد را در نظر داشته باشد.
-در زمان خسارت هم بیمه گذار باید در اولین فرصت خسارت را به شرکت بیمه اعلام نماید و عملیات لازم در جهت جلوگیری از گسترش خسارت انجام دهد و چنانچه موضوع خسارت دیده ای وجود داشته باشد ، فرد بیمه گذار باید آن مورد را برای تحویل به شرکت بیمه در نزد خود نگه دارد .
این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت بیمه برای خساراتی که 14 روز از خسارت گذشته است و به شرکت بیمه خبر داده نشده ، هیچ گونه تعهدی را نخواهد داشت.

 

برخی از شرایط بیمه فساد کالا در انبار سردخانه
د راین بیمه نامه برخی از شرایط خصوصی نیز آورده می شود.
-همه ماشین آلات سرد کننده که در لیست ماشین آلات که به ضمیمه بیمه نامه آمده ، باید دارای بیمه نامه شکست ماشین آلات می باشد.
-همه ماشین آلاتی که در فهرست بیمه نامه آمده است ، باید تحت نظارت دائم کارکنان متخصص باشد و یا دارای سیستم اعلام خطر خودکار به محلی که افراد همیشه حاضر بودند وصل باشد.
-کالاهای بیمه شده باید در محفظه های کنترل اتمسفر انبار نشده باشد مخصووصا در زمان زیان یا آسیب کالا.
-فرد بیمه گذار باید دفتری را که نشان دهنده موجودی روزانه باشد ه به صورت کامل بر اساس نوع و مقدار کالا، ارزش کالای بیمه شده و شروع و پایان انبار داری برای هر محفظه به طور جداگانه تهیه شده و نگهداری شود.
-بیمه گذار موظف است که در طول مدت انبارداری همه شرایط کالای انبار شده را به صورت روزانه ثبت کرده و مخصوصا و هر 2 هفته یکبار (14 روز یکبار) درجه حرارت تثبیت شده را از طریق دماسنج مستقل و تنظیم شده را مورد بررسی قرار دهد.
محاسبه خسارت بیمه فساد کالادر انبار
همه خساراتی که در زمان داشتن بیمه نامه اتفاق می افتد ، فرد بیمه گذار موظف به اعلام خسارت به شرکت بیمه می باشد. در پرداخت خسارت معیار تمامی مواردی می باشد که در فرم پیشنهاد آورده شده است. در زمان خسارت شرکت بیمه برای تعیین خسارت ، وجوه حاصل از فروش کالا و هزینه های انبارداری برای جلوگیری از افزایش هزینه های انبارداری مزبور می باشد.

 

]]>
1514718187
<![CDATA[بیمه عیوب پنهان ساختمان]]>این بیمه نامه یکی از انواع بیمه نامه های مهندسی می باشد که تمامی خسارات وارد شده به سازه های اصلی و جانبی ساختمان را تحت پوشش می باشد ، همه خساراتی که ناشی از مواد یا مصالح و اجرای نادرست کار و یا طراحی غلط که بر خلاف استاندارد و قوانین و مقررات و یا حتی محاسبات نادرست را تحت پوشش قرار می دهد.
این بیمه نامه کدام قسمت سازه ها تحت پوشش قرار می دهد؟
بر اساس شرایط این بیمه نامه همه سازه های اصلی و جانبی ساختمان تحت پوشش می باشند.
سازه های اصلی شامل: پایداری یا استحکام ساختمان شامل پی‌ها، ستونها، تیرها، بادبندها، تمام دیوارها و سقفها.
سازه‌های جانبی نیز عبارتند از:کلیه اجزای غیر باربر ساختمان مانند درب‌ها و پنجره‌ها، اندودها، کاشی‌کاریها، کف‌پوشها، عایقکاریها و تأسیسات الکتریکی و مکانیکی ثابت
توضیح آنکه خسارات وارد به سازه های جانبی ساختمان در صورتی توسط این بیمه نامه پوشش داده می‌شود که ناشی از وقوع خسارت در سازه اصلی ساختمان باشد

پوشش های کامل سازه های اصلی و جانبی بیمه نامه
-سازه های ساختمان شامل اسکلت ، سقف، سفت کاری و پی را تا ده سال
-نمای ساختمان 5 سال
-عایق های رطوبتی ساختمان تا 5 سال
-تجهیزات و تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی و آسانسورها تا 3 سال
این بیمه نامه برای هر ساختمان به صورت جداگانه صادر می شود، اگر چند بلوک به صورت همزمان بخواهند که بیمه شوند معمولا برای هر ساختمان یک بیمه نامه جداگانه صادر می شود.
همچنین این پوشش به درخواست بیمه گذار برای موارد زیر نیز می باشند
- هزینه های پاکسازی و برداشت ضایعات
-هزینه های حرفه ای
-هزینه های جلوگیری از تخریب و برداشت ضایعات

]]>
1515569264
<![CDATA[جدول مقایسه بیمه های عمر]]>در خرید بیمه عمر همه به دنبال خرید بهترین بیمه عمر هستند، این که بین این همه شرکت بیمه ، انتخاب بهترین بیمه نامه کار سختی نیست، بهترین شرکت بیمه شرکتی است که از لحاظ توانایی مالی در سطح بالایی باشد و به اصطلاح توانگرترین شرکت بیمه می باشد.
شرکت بیمه ای توانگر است که بتواند در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود موفق بوده و بتواند تعهدات مالی خود را تاکنون  برآورده سازد. از کجا بدانیم که کدام شرکت در چه سطح توانگری قرار دارد؟ برای دانستن این موضوع می توانید از گزارش بیمه مرکزی که هر ساله منتشر می شود استفاده نمایید. در ادامه آخرین گزارش شرکت های بیمه را به صورت کامل برای شما ارائه می کنیم تا بتوانید یک مقایسه کامل در بین بیمه های عمر انجام دهید.
 

 

نسبت توانگري شركت هاي بيمه در سال هاي ۱۳۹۱ لغايت ۱۳۹۵

مجوز فعاليت

شركت بيمه

نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۱

نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۲

نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۳

نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۴

نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۵

 
 
 

سرزمين اصلي

ايران

۹۷

۱۱۹

۸۲

۵۱

۴۰

 

آسيا

۵۵

۱۰۴

۹۰

۱۰۰

۱۰۰

 

دانا

۶۳

۱۱۱

۱۰۲

۱۱۱

۸۶

 

البرز

۱۵۹

۱۴۳

۱۰۱

۱۰۷

۱۰۲

 

معلم

۳۵

۴۰

۱۰۱

۷۸

۷۶

 

پارسيان

۶۷

۹۲

۱۰۲

۱۰۸

۱۰۰

 

ملت

۲۷۲

۲۴۱

۲۰۴

۲۱۷

۲۳۲

 

رازي

۱۴۶

۹۴

۱۶۶

۱۳۸

۱۰۰

 

سامان

۱۰۸

۱۱۴

۱۱۳

۱۳۲

۱۴۶

 

نوين

۸۶

۷۱

۹۱

۷۸

۳۳

 

پاسارگاد

۲۵۱

۱۱۳

۱۰۵

۱۱۵

۱۱۸

 

كارآفرين

۱۲۰

۱۳۰

۱۰۳

۱۰۰

۱۱۳

 

سينا

۱۰۲

۱۵۹

۹۱

۸۴

۷۷

 

دي

۱۶۷

۴۲

-۷۴

۱۳

۷۱

 

ميهن

۴۴۶

۱۱۸

۵۶

۴۳

۵۸

 

كوثر

۵۰۱

۹۲

۶۳

۷۶

۱۰۴

 

آرمان

---

---

---

۱۳۰

۸۷

 

ما

---

---

---

۳۳۹

۱۹۴

 

سرمد

---

---

---

---

۳۶۶

 

تعاون

---

---

---

۹۵

۱۷۹

 

اتكايي ايرانيان

۱۲۸۴

۱,۲۸۸

۸۴۰

۸۷۰

۷۳۸

 

مناطق آزاد

حافظ

۲۰۸

۱۹۳

۱۴۱

۱۰۵

۳۶

 

اميد

۸۰۳

۴۹۲

۲۳۵

۱۰۸

۱۳۵

 

ايران معين

۵۷۵

۵۲۰

۵۸۶

۵۷۷

۵۸۹

 

آسماري

---

---

---

۱۷۷

۱۵۰

 

اتكايي امين

۱۶۳۳

۱,۵۰۹

۱,۵۱۶

۱۶۳۶

۱,۸۰۱

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش فوق یک معیار بسیار موثق برای انتخاب برترین شرکت بیمه است. پس  اگر در مقایسه جدول های بیمه عمر شرکت های بیمه مختلف به سوال برخوردید می توانید به راحتی با مطالعه این گزارش به یک انتخاب درست برسد.

]]>
1515929367
<![CDATA[مزایای بیمه عمر]]>بیمه عمر بیمه نامه ای است که با پرداخت حق بیمه می توانید هم پوشش بخرید و هم سرمایه گذاری داشته باشید. پوشش های بیمه عمر و برخی از مزایای بیمه عمر از برترین ویژگی های این بیمه نامه می باشند. بیمه عمر از همان ابتدای خرید پوشش های آن برقرار می باشد و فرد بیمه شده می تواند از همه مزایای بیمه نامه خود استفاده نماید.
پوشش های بیمه عمر
-اولین و مهمترین پوشش بیمه ای این بیمه نامه ، پوشش فوت می باشد که از همان ابتدای قرارداد روی بیمه نامه برقرار است و فرد بیمه شده تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. میزان سرمایه فوت بر اساس حق بیمه پرداختی فرد بیمه شده محاسبه می شود. حداکثر تا 400 میلیون تومان به فرد بیمه شده پرداخت می شود. فوت حادثی و فوت طبیعی هر دو دارای پوشش های بیمه ای جداگانه می باشد. در زمان فوت بر اساس نوع فوت وی سرمایه فوت به او پرداخت می شود. پرداخت این سرمایه به همراه اندمخته بیمه نامه انجام می پذیرد.
-پوشش دوم این بیمه نامه برای 5 دسته از بیماری های خاص از جمله سرطان ، سکته قلبی و سکته مغزی ، جراحی باز قلبی و پیوند اعضای اصلی بدن می باشد. میزان پوشش برای بخش بیماری ها بر اساس سرمایه فوت بیمه نامه محاسبه می شود.
-پرداخت ازکارافتادگی به افرادی که دارای این پوشش می باشد در صورت از کارافتادگی دائم و موقت انجام می پذیرد. میزان غرامات ازکارافتادگی بر اساس حق بیمه پرداختی دو سرمایه فوت وی می باشد و زمانی که فردی از طرف شرکت بیمه ازکارافتاده معرفی می شود ، از پرداخت حق بیمه معاف شده و شرکت بیمه به جای وی همه حق بیمه را تا پایان قرارداد به  وی پرداخت می کند.
-دریافت وام بدون نیاز به ضامن می تواند یکی از برترین مزایای بیمه عمر باشد. وام بدون ضامن شاید یک مزیت مالی این بیمه نامه باشد که برای برخی از دارندگان این بیمه نامه انگیزه خرید باشد.
-برداشت از اندوخته زمانیکه نیاز اضطراری به اندوخته این بیمه نامه داشته باشید، از پایان سال دوم و تا 90درصد اندوخته می باشد.
-انتخاب ذینفع بیمه نامه توسط بیمه بیمه گذار وحتی امکان تغییر ذینفعان از ویژگی های انعطاف پذیری بیمه نامه می باشد.
-معاف بودن از پرداخت مالیات ، کل سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه از دیگر ویژگی های بیمه نامه می باشد که دسترسی همه افراد جز ذینفعان بیمه نامه را به این سرمایه را می بندد.
اگر نیاز به داشتن اطلاعات بیمه عمر دارید می توانید از مشاوران بخش بیمه عمر استفاده نمایید.
 

 

]]>
1516170289
<![CDATA[انواع بیمه عمر]]>بیمه عمر و سرمایه گذاری ، یکی از انواع بیمه نامه ها می باشد که دارای مزایای بیمه ای و پوشش های بیمه ای می باشد. بخش سرمایه گذاری صرفا به صورت سرمایه اندوخته نیست، اما سایر مزایای سرمایه گذاری را نیز نباید نادیده گرفت، دریافت وام بدون نیاز به ضامن ، پرداخت سود تضمینی و مشارکتی ، امکان برداشت از اندوخته و ... ولی نباید سایر مزایای بیمه ای این بیمه نامه را نادیده گرفت. این بیمه نامه انواع مختلف دارد، انواع این بیمه نامه را که شرکت های بیمه ارائه می کنند را در ادامه توضیح می دهیم.
 

پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری:

اگر به طور نسبی با بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری آشنایی داشته باشید، می دانید که پوشش های بیمه ای بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری از برتری های این بیمه نامه می باشد. برخی از پوشش های این بیمه نامه بارتند از:
-پوشش سرمایه فوت طبیعی: سرمایه فوت اصلی ترین پوشش این بیمه نامه می باشد، میزان این سرمایه به حق بیمه پرداختی فرد بستگی دارد، البته میزان ضریب این پوشش در شرکت هیا مختلف متفاوت می باشد. در اکثر شرکت های بیمه حداکثر میزان این پوشش 400 میلیون تومان بوده و در برخی از شرکت ها از جمله بیمه سامان میزان این پوشش بدون سقف می باشد.
-پوشش سرمایه فوت حادثی: ممکن است فرد بیمه شده در اثر حادثه جان خود را از دست بدهد، در این صورت فوت حادثی چندین برابر فوت طبیعی می باشد.
-پوشش بیماری های خاص: این بیمه نامه برای 5 دسته از بیماری ها از جمله سرطان ، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن می باشد. میزان این پوشش بر اساس میزان سرمایه فوت محاسبه می شود.
-پوشش از کارافتادگی: این پوشش در برخی از شرکت های بیمه ارائه می شود، افرادی می توانند از این پوشش استفاده نمایند که شاغل بوده و سن بالای 65 سال می باشند.
سایر مزایای بیمه عمر
- دریافت وام بدون نیاز به ضامن، برداشت از اندوخته، معاف بودن از پرداخت مالیات، امکان انتخاب و تغییر ذینفعان بیمه نامه ، دریافت سود مرکب به صورت روز شمار برخی دیگر از انواع مزایای بیمه عمر می باشند.


انواع بیمه عمر
انواع بیمه عمر عبارتند از:

-بیمه عمر و سرمایه گذاری
-بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
-بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک
-بیمه عمر و مستمری
-بیمه  عمر و مستمری زنان خانه دار
-بیمه عمر طرح خودپرداخت
-بیمه ازدواج
-بیمه عمر خانواده
 همه انواع بیمه نامه ها به صورت کامل پیشتر توضیح داده شده است.
 

 

]]>
1516521537
<![CDATA[بیمه عمر یا بانک]]>همه ما در سرمایه گذاری هایی که انجام می دهیم به دنبال بهترین گزینه هستیم، اولین مورد و معمول ترین روش برای سرمایه گذاری ، پس انداز بانکی است که از قدیم هم برای پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایمان نیز مکان مطمئن  برای سرمایه گذاری را بانک می دانستند.
اما هم اکنون گزینه های دیگری هم در سرمایه گذاری مطرح شده اند از جمله بیمه عمر و سرمایه گذاری. بحث سرمایه گذاری در بیمه نامه های عمر گزینه ای است که باید با اطلاع کامل از همه شرایط بیمه عمر و شرایط فرد بیمه شده و پوشش های بیمه ای و سایر موارد انجام پذیرد.
یکی از متداول ترین سوالاتی که برای سرمایه گذاری در زمینه بیمه عمر مطرح می شود بیمه یا بانک، کدام سود بیشتری برای من دارد، یا این که من حساب طلایی بانک مسکن دارم و یا گنجینه سچهر صادرات، کدام بهتر است؟ پاسخ این سوال تاحدی روشن است، آن هم این است که بانک و بیمه دو معقوله متفاوت می باشند. در ادامه به تفضیل به برتری های بیمه عمر می پردازیم.
سود بیمه عمر
سود دهی در بیمه های عمر بر اساس سود تضمین و سود مشارکتی و سود مرکب روز شماری می باشد که به حق بیمه های عمر پرداخت می شود. سود تضمین در واقع سودی می باشد که در جدول بیمه های عمر شرکت های مختلف بیمه آورده می شود و  حداقل سودی است که به همه بیمه نامه های عمر پرداخت می شود. میزان این سود تقریبا در همه شرکت های بیمه یکسان می باشد. سود تضمینی تعریف شده برای دو سال اول 16 درصد، برای دو سال بعد 14 درصد و برای سال های باقی 10 درصد می باشد .
سود مشارکتی ، سودی می باشد که شرکت های مختلف بیمه از سرمایه گذاری های انجام شده به بیمه گذاران خود می پردازد. تقریبا همه شرکت های بیمه 85درصد از سود بدست آمده از سرمایه گذاری ها را به بیمه گذاران خود پرداخت می کند. میزان عددی این سود در شرکت های مختلف بیمه ای متفاوت می باشد.
سود مرکب روز شمار، سودی است که به صورت مرکب به مجموع سود های تضمینی و سود های مشارکتی به صورت روز شمار پرداخت می شود. سود مرکب در واقع همان گزینه مهم در سیستم سرمایه گذاری می باشد. پرداخت سود مرکبی به حق بیمه های عمر اندوخته قابل توجهی را برای بیمه گذاران فراهم می کند.

مقایسه بیمه عمر و بانک در دریافت وام
در همه سیستم های بانکی پروسه اداری دریافت وام بسیار زمان بر بوده و نیاز به داشتن ضامن و دردسر های دیگر زیادی را دارد. اما یکی از مزایای بیمه عمر ، امکان دریافت وام بدون نیاز به ضامن می باشد . هر فرد بیمه شده می تواند بر اساس اندوخته خود بدون نیاز به ضامن وام دریافت نمایدو در ضمن همه پوشش های بیمه ای وی نیز برقرار باشد.

گزینه مهم دیگر معاف بودن سرمایه گذاری بیمه عمر از پرداخت مالیات می باشد. هم خود سرمایه فوت بیمه عمر و هم اندوخته ریالی این سرمایه گذاری هر دو معاف از پرداخت مالیات می باشند و هیچ فرد دیگری جز ذینفعان بیمه نامه امکان دسترسی به این سرمایه را نخواهد داشت حتی طلبکاران.
مزایای بیمه عمر:
از دیگر برتری های بیمه عمر داشتن پوشش های بیمه ای می باشد که سرمایه گذاری در بانک این پوشش ها را ندارد. از جمله این پوشش ها :
-داشتن پوشش برای امراض خاص از جمله سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن .
- داشتن پوشش ازکارافتادگی دائم و یا موقت که با برقراری این پوشش خود شرکت بیمه ادامه پرداخت حق بیمه را انجام داده و پوشش های بیمه ای نیز برقرار می باشد.
-با توجه به منعطف بودن بیمه نامه عمر ، امکان تغییر در برخی از موارد وجود دارد از قبیل کاهش و یا افزایش حق بیمه ، تغییر ذینفعان بیمه نامه و یا کاهش و یا افزایش مدت قرارداد.

می توانید برای انتخاب بهترین نوع بیمه نامه از مشاوران بخش عمر ما راهنمایی بگیرید.
 

]]>
1516700929
<![CDATA[جدول بیمه عمر]]>بیمه عمر و سرمایه گذاری  در همه شرکت های بیمه در ارائه خدمات بیمه ای می توانند در ارائه خدمات خود برخی از پوشش های خاص داشته باشند. البته جدول بیمه عمر می تواند یکی از مهمترین معیارهای انتخاب شرکت بیمه عمر باشد. در جدول بیمه عمر هر شرکتی یک سری اعداد و ارقام  می بینید که شاید در نگاه اول فهمیدن معیار محاسبه هر کدام برایتان سخت باشد ولی بدانید چنین نیست و هر اگر کمی دقت کنید معنی و مفعموم هر یک از اعداد و ستون های بیمه نامه را خواهید فهمید.

سن بیمه شده: اولین ستون در هر جدولی ستون سن بیمه شده می باشد. چراکه تمامی موارد و پوشش های بیمه عمر بر اساس سن بیمه شده محاسبه و آورده می شود. می توان گفت که مهمترین قسمت بیمه نامه که سرمایه گذاری و اندوخته سازی بیمه نامه می باشد نیز بر اساس سن بیمه شده محاسبه می شود.

حق بیمه پرداختی:
ستون بعدی بیمه نامه میزان حق بیمه پرداختی می باشد ، هر فردی بر اساس شرایط مالی و اقتصادی خود می تواند هر حق بیمه ای را انتخاب و پرداخت کند. که فرد می تواند حق بیمه ثابت و یا افزایشی را انتخاب نماید که با داشتن حق بیمه افزایشی اثر تورم را در میزان سرمایه گذاری  بریا سال های آتی کاهش می یابد.

پوشش سرمایه فوت طبیعی
میزان سرمایه فوت ، ضریبی از حق بیمه بوده و میزان سرمایه فوت طبیعی در شرکت های مختلف بیمه متفاوت می باشد . در برخی از شرکت های بیمه سقف این پوشش تا 200 میلیون تومان و در برخی از شرکت ها تا 400 میلیون تومان می تواند تعریف شود.

پوشش سرمایه فوت حادثی
میزان سرمایه فوت حادثی کاملا وابسته به سرمایه فوت طبیعی می باشد که البته برای فوت حادثی نیز در شرکت  های مختلف بیمه سقف های مختلفی را دارد که می توانید در زمان مقایسه شرکت های بیمه این مورد را نیز بررسی نمایید.

پوشش بیماری ها
یکی از پوشش های بیمه عمر پوشش برای5 دسته از بیماری ها می باشد. پوششی که در هر شرکت بیمه دارای مبالغ متفاوتی می باشد. میزان  پوشش بیماری ها در زمان محاسبه بر اساس سرمایه فوت تعریف می شود ، میزان پوشش در برخی از شرکت ها برای همه بیماری ها پرداخت می شود و در برخی از شرکت ها هم برای هر بیماری پوشش جداگانه ای پرداخت می شود.


پوشش از کارافتادگی
یکی از پوشش هایی که ممکن است در برخی از شرکت های بیمه پوشش داشته باشد، از کارافتادگی دائم و یا موقت می باشد. میزان این پوشش نیز بر اساس سرمایه فوت فرد تعریف می شود .


پوشش های اضافی
در برخی از شرکت ها، پوشش های دیگری از جمله پوشش آتش سوزی منزل و موارد مشابه به صورت یک آفر به وی تعلق می گیرد. که در جدول بیمه عمر نیز تمامی این موارد آورده می شوند.
 

خرید بیمه عمر:
اگر می خواهید بیمه عمر بخرید می توانید از مشاوره بیمه رسمی استفاده کنید، هر شرکت بیمه ای که می خواهید برای بیمه عمرتان انتخاب کنید ما کنار شما هستیم.
 

]]>
1517221032
<![CDATA[سود بیمه های عمر]]>
این که هر بیمه عمر و سرمایه گذاری که هر فردی خریداری می کند  می داند که این بیمه نامه  دارای سرمایه گذاری و پوشش های بیمه ای است ، همه افراد ی که مطالعه مختصری درباره بیمه عمر داشته باشند می دانند که سود پرداختی به بیمه نامه های عمر به صورت سود مرکب می باشد که مجموع سود های تضمینی و سود مشارکتی با هم می باشند.  

سود تضمینی بیمه عمر

سود تضمینی در واقع همان ضمانت بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه های عمر می باشد. از آنجاییکه بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری یک قرارداد بلند مدت می باشد و اندوخته این بیمه نامه برای بیمه گذارانش بسیار ارزشمند می باشد. از همان ابتدای قرار داد این سود به صورت روز شمار و مرکب به حق بیمه های عمر پرداخت می شود.
میزان سود تضمینی در همه شرکت های بیمه  تقریبا یکسان می باشد ، این سود برای دو سال اول 16 درصد و برای دو سال بعد 14 درصد و برای سال های بعد 10 درصد تعریف شده است.
در صورت بازخریدی بیمه نامه ، بر اساس سود تضمینی اندوخته شما محاسبه شده و به بیمه گذار پرداخت می شود. میزان سود تضمینی در جدول بیمه عمر کاملا مشخص می باشد و حتی قبل از خرید هم می توانید میزان این سود را در جدولتان مشاهده نمایید.
 

سود مشارکتی  در بیمه عمر
همه شرکت های بیمه از محل اندوخته بیمه نامه های عمر ، سرمایه گذاری هایی را انجام داده و سود های کسب شده در این سرمایه گذاری را به بیمه گذاران خود پرداخت می کند. میزان سود مشارکتی بیمه های عمر در شرکت های بیمه مختلف متفاوت بوده و اگر می خواهید از میزان سود های پرداخت شده در هر شکت بیمه آگاه شوید می توانید به بیمه مرکزی مراجعه کرده و عملکرد بیمه ها را بررسی کنید.
عملکرد سودهای پرداختی  برخی از شرکت های مختلف به بیمه نامه های عمر عبارتند از ، بیمه کار آفرین 21 درصد، بیمه ما 24 درصد، بیمه سامان 23 درصد و ... می باشد.
 

سود مرکب بیمه نامه های عمر
سود مرکب ، همان نکته طلایی در تشکیل سرمایه های بیمه عمر می باشد ، سود مرکب در واقع مجموع سود تضمینی و سود مشارکت و سود های روز شماری است که بیمه نامه های عمر پرداخت می شود و باعث شکل گیری یک اندوخته قابل توجه برای بیمه گذاران می شود.
میزان سود نهایی بیمه های عمر:

در محاسبه سود نهایی بیمه  نامه های عمر همه گزینه های فوق بررسی و محاسبه می شوند و در محل اندوخته جمع می شوند. اما آنچه مهم است این مورد می باشد که میزان اندوخته نهایی به چند فاکتور مهم دیگر هم وابسته است ، از قبیل میزان پوشش های انتخابی، میزان حق بیمه های پرداختی ، یا حتی زمینه هایی که شرکت بیمه در آن زمینه ها سرمایه گذاری انجام می دهد که اگر پر ریسک و پر سود می باشند می توانند به راحتی سود بالایی را به بیمه گذارانش پرداخت کند. حتی ممکن است سرمایه گذاری اولیه ای مه روی بیمه نامه های عمر انجام می شود بالا بوده و نهایتا در میزان سرمایه گذاری تاثیر گذار باشد.
 

هر آنچه که گفته شد خلاصه ای بود از کل سرمایه گذاری و سود دهی بیمه نامه های عمر که می تواند بخشی از سوالات شما را پاسخ گو باشد.

 

]]>
1517403445
<![CDATA[خرید بیمه عمر]]>خرید برای هر زمان و هر مکانی که اتفاق می افتد می تواند هیجان انگیز باشد اما زمانی که یک خرید تبدیل به یک سرمایه گذاری می شود می تواند کار  انتخاب را سختر نماید. خرید بیمه عمر می تواند یکی از گزینه هایی باشد که قبل از خرید حتما باید اطلاعات جامعی درباره شرایط و پوشش های این بیمه نامه داشته و بعدا به خرید آن اقدام نماییم.
بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نامه ای است با یک تیر و دو نشان، بیمه نامه ای که دیگر فقط هزینه نیست و در کنار پوشش های بیمه ای سرمایه گذاری را انجام می دهید.
این را بدانید که بیمه عمر برای هر سنی و با هر شرایط اقتصادی لازم است. اگر هم تاکنون بیمه عمر ندارید می توانید با مطالعه این نوشته به ارزش داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری خود پی خواهید برد.
خرید بیمه عمر خود را از کجا شروع کنم؟
خرید بیمه عمر دارای شرایط خاصی است، هر فردی بیمه عمرش را باید بر اساس شرایط سنی و اقتصادی خود خریداری نماید. در مورد پوشش های بیمه عمر هم باید بر اساس نیاز های بیمه ای خود این پوشش ها انتخاب و خریداری شود.
اگر مشاوره ای در زمینه خرید بیمه عمر داشته اید، حتما هر بیمه عمر را از هر شرکت بیمه ای دارید همه پوشش های بیمه ای خود را بررسی نمایید . پوشش ها مهمترین قسمت بیمه نامه است در کنار سرمایه گذاری که انجام می شود. شاید اندوخته نهایی بیمه نامه های عمر شرکت های مختلف بیمه متفاوت باشد ولی در شرایط مساوی با پوشش های بیمه ای یکسان.
حق بیمه عمر، میزان پوشش ها و سرمایه فوت و بیماری ها و از کارافتادگی همه بر اساس نیاز های هر فرد بیمه گذار می تواند انتخاب شود. از آنجاییکه این بیمه نامه یک قرارداد بلند مدت است توصیه و پیشنهاد همه ما به بیمه گذاران بررسی همه شرکت ها و شرایط بیمه عمر و انتخاب بهترین بیمه نامه می باشد.
قدم اول: از همان اول حق بیمه خود را مشخص نمایید که چه مقدار از درآمدتان را می خواهید در بیمه عمر سرمایه گذاری کنید. البته این نکته را نباید فراموش کنیم که حق بیمه عمر می تواند در طول قرارداد افزایش و یا کاهش پیدا کند. پس می توانید با مبالغ بسیار کم این بیمه نامه را شروع کنید و در ادامه حق بیمه عمرتان را افزایش دهید.
قدم دوم: بررسی جداول شرکت های بیمه در زمینه بیمه عمر ، در بررسی جدول بیمه عمر دقت نمایید که همه جدول ها در شرایط یکسان باشند و این مقایسه در شرایط یکسان انجام بگیرد.
قدم سوم: بررسی پوشش های بیمه نامه، پوشش های بیمه نامه های عمر با حق بیمه های یکسان متفاوت است، می توانید در جدول بیمه عمر پوشش های بیمه عمرتان را بررسی کنید. همه پوشش های بیمه عمر تان را می توانید به صورت کامل در همه جدول ها بررسی کنید. پوشش بیماری ها ، پوشش از کارافتادگی و پوشش سرمایه فوت همه مواردی هستند که می تواند در بررسی بیمه نامه های عمر کمکتان نماید. البته می توانید از یک مشاور راهنمایی بگیرید.

خرید نهایی بیمه عمر: اگر همه موارد فوق را بررسی کرده و یک تجمیع و تصمیم گیری رسیده اید می توانید از کارگزار یا نماینده بیمه تان درخواست صدور بیمه نامه خودتان را بدهید. اگر در انتخاب نهایی باز هم فکر می کنید که نیاز به کمک دارید می توانید از مشاوره مشاوران بیمه رسمی کمک بگیرید.

 

]]>
1517824962
<![CDATA[برترین شرکت بیمه کدام است؟]]>همه افراد در خرید همه رشته های بیمه ای به دنبال انتخاب برترین شرکت بیمه هستند که هم  خدمات خوبی را برای من بیمه گذار داشته باشد و هم پاسخگوی بیمه گذارانش در زمان خسارت و نیاز بیمه ای آن ها باشد. مخصوصا که هم اکنون تعداد شرکت های بیمه زیاد می باشد و انتخاب یک شرکت می تواند  گزینه سختی باشد، ولی اگر انتخاب شما آگاهانه باشد دیگر نگران نباشید.
 اولین پیشنهاد ما در این انتخاب، بررسی سطح توانگری شرکت های بیمه می باشد ، که به صورت گزارش سالانه هر ساله توسط بیمه مرکزی اعلام می شود. سطح توانگری شرکت های بیمه یک گزارش جامع می باشد که در واقع همه موارد ضروری را ارزیابی و محاسبه کرده و به همه بیمه گذاران اعلام می دارد. توصیه ما این است که حتما این گزارش را مطالعه نمایید.
در محاسبه سطح توانگری فاکتورهای گوناگونی دخیل هستند ، از جمله توانایی آن شرکت بیمه در برآورده کردن تعهدات بیمه گذاران، ارائه خدمات کامل به بیمه گذاران، نحوه پرداخت خسارت ، سابقه بیمه ای آن شرکت بیمه ، شفافیت آن شرکت در خدمات بیمه ای که به بیمه گذاران ارائه می شود ، میزان فروش بیمه نامه ها و مشتری مداری شرکت در زمینه همه شرکت های بیمه می باشد .
دسته بندی سطح توانگری شرکت های بیمه:
1-سطح یک توانگری مالی که میزان توانگری مالی ها 100 درصد می باشد.
2-سطح دو توانگری مالی برای شرکت هایی می باشد که توانگری مالی آن ها 70 درصد تا 100 می باشد.
3-سطح سه توانگری مالی برای شرکت هایی که توانگری مالی آن ها بیت 50 درصد تا 70 درصد می باشد .
4-سطح چهار  توانگری مالی  برلای شرکت هایی که توانگری مالی آن ها کمتر از 50درصد بوده و بیش تر از 10 درصد می باشد.
5-سطح پنجم توانگری مالی که شرکت ها دیگر سطح توانایی کمتر از 10 درصد است و در این سطح اوضاع شرکت بسیار وخیم می باشد و شاید در این سطح بیمه مرکزی در مورد فعالیت لین شرکت بیمه دخالت نمایدو اجازه فعالیت را دیگر به این شرکت بیمه ندهد.
پس در انتخاب برترین شرکت بیمه حتما شرکتی را انتخاب کنید که در سطح توانگری یک باشد تا خیالتان از بابت شرکت بیمه تان راحت باشد.
-پوشش های بیمه ای که آن شرکت برای بیمه گذارانش ارائه می کند می تواند گزینه دیگری در مقایسه شرکت های بیمه باشد. بالتبع تعداد و میزان پوشش های بیمه ای بیشتر باشد می تواند گزینه بهتری برای انتخاب باشد.
-قدمت شرکت بیمه دولتی و یا خصوصی ، در این گزینه باید یادآور باشیم که همه شرکت های بیمه تحت نظر بیمه مرکزی بوده و مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی دریافت می نمایند.
-سرمایه شرکت بیمه ، سرمایه فعالیت در همه شرکت های بیمه از اطلاعاتی می باشد که همواره در دسترس بیمه گذارانش می باشد و بالا بودن سرمایه فعالیت در هر شرکت بیمه می تواند در پرداخت وعده هایی که در زمینه سرمایه گذاری انجام می گیرند باشد. مخصوصا در شرکت های بیمه ای که تازه وارد بازار بیمه شده اند میزان سرمایه اولیه آن شرکت باید در حد قابل قبولی باشد .
-تعداد شعب و نمایندگان آن شرکت بیمه هر میزان بیشتر باشد در دسترس همه بیمه گذاران خواهد بود ، مخصوصا در دریافت خسارت در شهر های مختلف در سراسر کشور گزینه خوبی می تواند باشد. تعداد نمایندگان و شعب هر شرکت بیمه ، شاخه های اصلی آن شرکت در سراسر کشور می باشد. هم در زمان خرید بیمه نامه و هم در زمان خسارت.
-سطح رضایت مشتریان یا همان بیمه گذاران آن شرکت در استفاده از خدمات می باشد.
-تنوع در خدماتی که در حال ارائه می باشد. تعداد خدمات در بیمه بسیار مهم بوده و شرکتی که خدماتی بیشتر و بهتر به مشتریان و بیمه گذاران خود می دهد می تواند گزینه بهتری باشد. 3 شاخه اصلی بیمه نامه های اشخاص ، اموال و مسئولیت در همه شرکت های بیمه مهم بوده و ارزشمند هستند توانایی هر شرکت بیمه در همه این شاخه های بیمه ای از برتری آن شرکت بیمه خبر می دهد.
-واحدهای پرداخت خسارت: پرداخت خسارت در همه رشته های بیمه ای از معیارهای مهم برای همه بیمه گذاران می باشد، هر میزان تعداد واحد های پرداخت خسارت بیشتر باشد، دسترسی بیمه گذاران به این واحد ها در زمان خسارت راحتر می باشد. پس شرکتی در انتخاب ارجح تر است که تعداد واحد های خسارت بیشتری دارد.
-گزینه آخر هم دسترسی آنلاین به خدمات بیمه ای می باشد، با توجه به آنلاین شدن همه خدمات مالی از جمله خدمات بیمه ای ، هر شرکت بیمه ای که خدمات آنلاین بیشتر و راحتری را داشته باشد، گزینه بهتری خواهد بود.


 

 

 

]]>
1518072902
<![CDATA[محاسبه بیمه عمر]]>اگر کمی مطالعه درباره بیمه عمر داشته باشید می دانید که بیمه عمر همانند سایر بیمه نامه ها دارای ارزش و قیمت خاصی نیست و هر فردی بر اساس شرایط اقتصادی خود و پلن اقتصادی که دارد ، حق بیمه خود را انتخاب می نماید. مشاهده نحوه سرمایه گذاری در بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری بر اساس جدول محاسبه و استعلام بیمه عمر مشخص می شود. در محاسبه میزان سرمایه گذاری و جدول بیمه عمر عوامل زیر موثرند:
-جدول بیمه عمر بر اساس سن افراد محاسبه می شود، هر میزان سن فرد کمتر باشد ریسک بیمه ای کمتر خواهد داشت و سرمایه گذاری انجام گرفته پر سود تر خواهد بود.
-مدت بیمه نامه ، این بیمه نامه یک بیمه نامه بلند مدت بوده و معمولا برای 30 سال می باشد. البته فرد می تواند برای سال های کمتر از 30 سال هم این بیمه نامه را داشته باشند. ولی از لحاظ سرمایه گذاری به صرفه است که یک بیمه نامه بلند مدت انتخاب و خریداری شود.
 -انتخاب روش پرداخت سالانه برای برخورداری از همه مزایای بیمه عمر بسیار مهم می باشد. 
-انتخاب روش پرداختی به صورت افزایشی 
-انتخاب پوشش های کامل بیمه ای از جمله پوشش حادثه ، نقص عضو و هزینه پزشکی
-داشتن پوشش بیماری های خاص روی بیمه نامه
-انتخاب شرکت برتر بیمه ای
 

 


 

]]>
1518438488
<![CDATA[بهترین بیمه عمر]]>انتخاب بهترین بیمه نامه در همه انواع بیمه نامه ها کار سختی نیست، اما دقت و بررسی بالایی را می خواهد. وقتی هم که صحبت از بیمه عمر می شود کار حساس تر هم می شود. که بیمه عمر هم بیمه نامه است و هم سرمایه گذاری. از آن جاییکه بیمه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است، برای بازه بلند مدت نتیجه سرمایه گذاری قابل بررسی است. 
مهمترین معیار در انتخاب بهترین بیمه عمر ، توانگری شرکت بیمه است، هر قدر میزان توانگری شرکت بیمه بالاتر باشد، آن شرکت از نطر بیمه برتر می باشد. توانگرترین شرکت، شرکتی است که بتواند در برآورده کردن درخواست های بیمه گذاران و مشتریان خود هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ خدماتی بالاتر باشد. خب از کجا بفهمیم که آن شرکت بیمه توانگر است، هر ساله بیمه مرکزی گزارشی را اعلام می کند که رتبه بندی شرکت های بیمه را اعلام می کند. شرکت بیمه ای که در سطح رتبه بندی بالاتر باشد ، تواناتر می باشد، شرکت هایی از جمله بیمه کارآفرین، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان و ... بر اساس این گزارش در سطح بالایی قراردارند. متاسفانه برخی از شرکت های بیمه از نظر بیمه مرکزی در خطر هستند و این ریسک به همه شرکت های بیمه  مورد خطر اعلام شده است.
در کنار انتخاب بهترین شرکت بیمه ، بیمه نامه ای باید انتخاب شود که باید بر اساس مشخصات شخصی وی باشد، بر اساس سن بیمه شده، میزان حق بیمه ای که پرداخت می شود و بر اساس مدت بیمه نامه و نحوه پرداخت حق بیمه، همه مواردی هستند که می توانند در انتخاب بهترین بیمه عمر و خرید بهترین بیمه عمر به بیمه گذاران کمک نماید.
بخاطر بلند مدت بودن مدت قرارداد ، انتخاب شرکت مطمئن برای بیمه عمر می تواند خیال شما را از نظر سرمایه گذاری راحت نماید. حتما قبل از خرید بیمه عمر همه موارد و شرایط بیمه عمر ، جدول بیمه عمر و سایر موارد لازمه را بررسی نمایید. مقایسه بیمه عمر کار بسیار راحتی است، اگر سوال دارید و می خواهید بدانید که کدام شرکت بیمه در شرایط کنونی برتر است ، حتما از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

]]>
1518599650
<![CDATA[بیمه عمر پاسارگاد]]>بیمه عمر پاسارگاد از بیمه نامه های عمری است که توانسته در طول فعالیت خود بهترین شرایط بیمه ای را از نظر مزایای بیمه عمر و شرایط بیمه عمر به همه بیمه گذاران خود ارائه نماید. این بیمه نامه نیز همانند سایر بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری هم جنبه ای داشته و هم سرمایه گذاری.
مزایای بیمه عمر پاسارگاد
با داشتن این بیمه نامه ، بیمه گذار بیمه نامه می تواند از مزایای بیمه عمر استفاده نماید
-پوشش فوت در اثر حادثه
هر فرد ی که بیمه عمر پاسارگاد دارد بر اساس حق بیمه پرداختی وی ، میزان پوشش فوت در اثر حادثه محاسبه می شود.
-پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی
با داشتن این بیمه نامه ، فرد بیمه شده چنانچه دچار نقص عضو و یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود می تواند از غرامت این بیمه نامه استفاده نماید.
-هزینه پزشکی دراثر حادثه
در این پوشش، بیمه گذار می تواند برای جبران صورت حساب درمانی که در اثر حادثه اتفاق افتاده است استفاده نماید
بیماری های خاص
بر اساس شرایط این بیمه نامه برای 5 دسته از بیماری ها ، برای هر کدام از این بیماری ها تا مبلغ 40 میلیون تومان می تواند کمک هزینه درمان دریافت کند.

پوشش بیمه آتش سوزی رایگان
ارائه پوشش بیمه اتش سوزی رایگان مسکونی به بیمه گذاران عمر از دیگر مزایای بیمه عمر پاسارگاد می باشد.
د رکنار همه مزایای گفته شده سایر مزایای بیمه عمر نیز برای بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری برقرار می باشد. از جمله:
-دریافت وام بدون نیاز به ضامن
-معاف بودن از مالیات
-انتخاب  وتغییر ذینفعان بیمه نامه در طول بیمه نامه

 

]]>
1519040540
<![CDATA[بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت]]>شاید وقتی از سرمایه گذاری حرف می زنیم، کنار گذاشتن مبالغ بسیار زیاد به ذهنمان بیاید ولی بدانید که با پرداخت حق بیمه بیمه نامه های جزئی هم سرمایه گذاری برای شما شکل می گیرد و هم پوشش بیمه ای. یکی از انواع بیمه نامه های عمر، بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت می باشد.
معرفی بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت
بیمه زندگی و سرمایه گذاری به عنوان یک پشتوانه مالی مهم برای زمانی که حتی در دوران بازنشستگی و یا حتی در زمان ازدواج و ... همراه شما باشد.
مزایای بیمه زندگی و سرمایه گذاری ملت
این بیمه نامه نیز همانند سایر بیمه نامه های عمر دارای پوشش بیمه ای و سرمایه گذاری بیمه ای می باشد.
سرمایه گذاری در بیمه زندگی ملت
سرمایه گذاری بلند مدتی که با بیمه نامه عمر شکل می گیرد با پرداخت حق بیمه های کم شروع می شود، این سرمایه گذاری با پرداخت سودهای روز شما و مرکب شکل می گیرد. سود های پرداخت شده به دو صورت سود تضمینی و سود مشارکتی می باشد . سود تضمینی برای دو سال اول 16 درصد، برای دو سال دوم 13 درصد و از سال پنجم به بعد 10 درصد خواهد بود. در واقع همه این سود ها تضمین شرکت بیمه ملت بر روی بیمه نامه های عمر است.
 

سایر مزایای بیمه عمر ملت
-امکان دریافت وام بدون نیاز به ضامن از محل اندوخته بیمه عمر
-امکان برداشت از اندوخته بعد از پایان سال دوم
-معاف بودن از پرداخت مالیات بر درآمد و ارث

پوشش های بیمه ای بیمه زندگی ملت
-پوشش سرمایه فوت :اولین پوشش بیمه ای که در هر بیمه عمر برای بیمه گذاران مطرح می باشد. این پوشش به صورت ضریبی از حق بیمه می باشد که سالانه پرداخت می شود. این سرمایه فوت به ذینفعان بیمه گذار پرداخت می شود. ذینفعان بیمه نامه را خود بیمه گذار مشخص می کند. ضریب سرمایه فوت 5 تا 25 برابر می باشد.
-پوشش سرمایه فوت ناشی از حادثه:
چنانچه فرد بیمه گذار در اثر حادثه فوت کند، بیمه ملت 5 تا 125 برابر حق بیمه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می کند.

-پوشش ازکارافتادگی
این پوشش فقط در برخی از شرکت های بیمه به بیمه گذاران پرداخت می شود. بیمه زندگی ملت از جمله شرکت های بیمه ای است که این پوشش را ارائه می کند.میزان این پوشش  تا 200 درصد از سرمایه فوت بوده و تا سقف 100 میلیون تومان می تواند باشد.

-پوشش سرمایه هزینه های پزشکی

بیمه زندگی ملت برای 5 دسته از بیماری های خاص از جمله سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی و انواع سرطان پوشش هایی را اعمای می کند. با داشتن این پوشش ، تا سقف 50 میلیون تومان خسارت هزینه های پزشکی به بیمه گذار پرداخت می شود. میزان سرمایه پوششش هزینه های پزشکی بر اساس سرمایه فوت و تا 50 درصد سرمایه فوت می باشد.
-پوشش پرداخت هزینه در بیمارستان در اثر حادثه
اگر خسارتی داشته باشید که  از 4 تا 90 روز باشد، می تواند تا سقف 100 هزار تومان باشد.
 

طرح های بیمه زندگی ملت

-طرح بیمه سپرده زندگی ملت
-طرح تحصیل فرزندان ملت
-بیمه مستمری زنان خانه‌دار ملت
-بیمه بازخرید سنوات ملت

خرید بیمه زندگی ملت

برای خرید این بیمه نامه کافی است که با مشاوران بیمه عمر تماس گرفته و بیمه نامه ای اختصاصی بر اساس شرایط خودتان خریداری نمایید.

  

]]>
1519555415
<![CDATA[مزایای بیمه عمر پارسیان]]>داشتن بیمه نامه عمر برای برخورداری از مزایای سرمایه گذاری و بیمه ای می تواند یکی از چالش های مهم می باشد. سود سرمایه گذاری به همراه همه پوشش های بیمه ای می تواند یک گزینه عالی باشد که هم سرمایه گذاری داشته باشید و هم خیالتان از بیمه نامه تان راحت باشد. 
مزایای بیمه عمر پارسیان
بررسی مزایای بیمه عمر در زمینهارائه پوشش های مناسب می تواند کمکی در جهت انخاب بهترین بیمه عمر باشد. 
پرداخت سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت
سود تضمینی درواقع تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه می باشد که برای دو سال اول 16 درصد ، برای دو سال دوم 131 درصد و از سال پنجم به بعد 10 درصد می باشد. اما سود مشارکتی حاصل از سود سرمایه گذاری هایی می باشد که شرکت بیمه در زمینه های مختلف انجام می دهد. مجموع دو سود به حساب بیمه گذاران به صورت روز شمار و مرکب پرداخت می شود. 
پوشش سرمایه فوت عادی و حادثی
با توجه به این که این پوشش از جمله پوشش های مهم بیمه ع مر می باشد ، معمولا در مقایسه بین شرکت های بیمه در جدول بیمه عمر این گزینه مقایسه می شود. 
پوشش بیماری های خاص
برای 5 دسته از بیماری های خاص از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی ، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن را شامل می شود. سقف این پوشش تا 200 میلیون تومان می باشد. 
پوشش سرمایه از کارافتادگی
اگر در طول قرارداد بیمه شده از کار افتاده شود ، شرکت بیمه پارسیان سرمایه ازکارافتادگی وی را پرداخت می کند. 

استثنائاتی که بیمه هیچ تعهدی در قبالش ندارد
-خودکشی
-مشاغل و فعالیت‌های پر خطر
-محیط‌های آلوده هسته‌ای
-فوت بیمه‌گزار به دست ذی‌نفعان یا بیمه‌شده‌ها
-فوت در اثر بیماری‌های صعب‌العلاج
-شرایط جنگی
 

 

 

 

 

]]>
1519731906
<![CDATA[بیمه عمر نوین]]>انتخاب یک شرکت به عنوان شرکت بیمه گر در بیمه نامه های عمر شاید یکی از مهمترین گام های خرید بهترین بیمه عمر است.  بیمه عمر نوین می تواند یکی از گزینه های برتر شما در خرید بیمه عمر باشد. هم از لحاظ پوشش های بیمه ای و هم از لحاظ سرمایه گذاری همراه بیمه گذاران خود می باشد. 
مزایای بیمه عمر نوین
-پوشش سرمایه فوت: از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش سرمایه فوت است که بعد از فوت بیمه گذار سرمایه فوت بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود. میزان سرمایه فوت از روی حق بیمه مشخص می شود و فرد می تواند تا 25 درصد حق بیمه می تواند سرمایه فوت داشته باشد. 
-پوشش ازکارافتادگی: چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت بیمه نامه از کارافتاده موفت یا  دائم شود می تواند از پوشش سرمایه فوت استفاده نماید. میزان این پوشش بر اساس سرمایه فوت می باشد.
-پوشش بخش امراض: این پوشش برای 5 دسته امراض خاص از جمله سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن و برای انواع سرطان می باشد. میزان این پوشش نیز 30 درصد سرمایه فوت بوده و تا 35 میلیون تومان می باشد. 
-پوشش هزینه های پزشکی: از برتری های بیمه نامه نوین داشتن پوشش هزینه های پزشکی است که 20 درصد سرمایه فوت می باشد.
-پوشش سرمایه فوت حادثی: این بمیه نامه برای زمانی است که بیمه گذار در اثر حادثه فوت نماید می باشد و می تواند از 1 تا 4 برابر سرمایه فوت عادی می باشد. 
برخی دیگر از شرایط بیمه عمر نوین
-حق بیمه عمر نوین: میزان حق بیمه می تواند از مبالغ بسیار کم شروع شده و با توجه به شرایط درآمدی و اقتصادی وی افزایش پیدا کند
-مدت زمان بیمه نامه: می تواند از 10 تا 30 سال به انتخاب وی باشد. 
-پرداخت سود تضمینی و مشارکتی به حق بیمه ها از ابتدای شروع بیمه نامه به صورت روز شمار و مرکب
شما می توانید بر اساس نیازهای بیمه ای خود بیمه نامه تان را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید ، با داشتن اطلاعات کامل می توانید بهترین بیمه عمر را  داشته باشید. 

]]>
1520145195
<![CDATA[بیمه رسمی]]>هدف بیمه رسمی همراهی بیمه گذار در انتخاب بهترین بیمه نامه از برترین شرکت بیمه است. انجام مشاوره بیمه در همه شاخه های بیمه ای، از مهمترین  و خطیر ترین وظایف کاری هر نماینده و کارگزار بیمه است. گرفتن مشاوره از طرف متخصصان بیمه ای مخصوصا در خرید برخی از بیمه نامه ها بسیار ضروری است. ازجمله خرید بیمه عمر و بیمه مسئولیت که نیاز به گرفتن کمک و مشاوره تخصصی دارد.
در خرید بیمه از چه کسی مشاوره بگیریم؟
بیمه رسمی با توجه به داشتن سابقه چندین ساله خود در صنعت بیمه همواره، همراه بیمه گذاران خود بوده است. مشاوره و راهنمایی بیمه رسمی  قبل از خرید بیمه نامه شروع شده و با مقایسه انواع بیمه نامه و مزایای هر کدام از شرکت های بیمه می تواند کمک شایانی در انتخاب بهترین بیمه بر اساس نیازهای بیمه ای فرد را خریداری نماید.
اگر نیاز به مطالعه و بررسی در مورد انواع بیمه نامه ها و مقایسه مزایای بیمه ای هر کدام از شاخه های بیمه ای دارید، می توانید در سامانه بیمه رسمی به مطالعه درباره انواع بیمه بپردازید و یااز مشاوره بیمه تلفنی ما کمک بگیرید. در صورت داشتن هرگونه سوال و درخواست مشاوره می توانید با بخش پشتیبانی بیمه رسمی تماس گرفته  و از ما مشاوره رایگان بیمه را  دریافت نمایید.
در پاسخ به سوال شما درباره این که بیمه نامه مان را از کارگزاری بیمه بخریم یا نماینده بیمه ، پاسخ این است که  خرید بیمه از کارگزاری بیمه بسیار عاقلانه است چراکه کارگزار بیمه با داشتن ماهیت کارگزاری با تمامی شرکت های بیمه همکاری داشته و در انتخاب شرکت بیمه کاملا بیطرفانه عمل می نماید، و همواره بهترین شرکت بیمه را با برترین خدمات به بیمه گذاران خود معرفی می نماید.
چرا مشاوره بیمه :
بیمه رسمی بر این باور است که داشتن بیمه نامه به تنهایی کافی نیست، بلکه خرید بیمه نامه از شرکت بیمه ای که توانا بوده و بتواند بهترین خدمات را در طول مدت داشتن بیمه نامه و مخصوصا در زمان خسارت به بیمه گذاران ارائه دهد مهمتر است. اینجاست که نقش مشاور بیمه اهمیت خود را بیشتر از قبل خواهد داشت.  شاید خرید ارزانترین بیمه  هدف بسیار از بیمه گذاران باشد که چنین نیست و فقط ارزش ریالی یک بیمه نامه نباید معیاری برای خرید بیمه باشد.
شاید ارائه خدمات مشاوره قبل از خرید بیمه ارزش ریالی برای بیمه گذار نداشته باشد ولی وقتی بهترین بیمه نامه انتخاب شود ارزش بیمه نامه چندین برابر ارزش ریالی خود خواهد بود. بیمه رسمی در همه مراحل خرید بیمه می تواند همراه شما باشد.

]]>
1520316501
<![CDATA[جدول بیمه عمر ما]]>بیمه عمر و سرمایه گذاری ما از بیمه نامه هایی می باشد که توانسته در طول فعالیت خود در سال های اخیر سود تضمینی و سود مشارکتی بالایی را برای بیمه گذران خود پرداخت  کند. اگر از خرید بیمه عمر از شرکت بیمه ما مطمئن شدید، می توانید قبل از خرید جدول بیمه عمر خود را بررسی کنید در ادامه به همه مواردی که در جدول بیمه عمر ما آمده است پرداخته ایم. 

سن بیمه گذار: یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در جدول بیمه عمر سن بیمه گذار است، چرا که هر قدر سن بیمه گذار کمتر باشد از لحاظ بیمه ای بهتر می باشد. برای افراد بالای 40 سال معموالا بیمه نامه ای بالاتر از 30 سال نمی باشد. 
مدت بیمه نامه : بیمه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است که هر قدر تعداد سال های مدت بیمه نامه زیادتر باشد ، سود دهی بیمه نامه نیز بالاتر خواهد بود. 
حق بیمه پرداختی: هر بیمه گذاری به انتخاب خود می تواند هر مقدار حق بیمه ای را بر اساس توان خود خریداری نماید. 
انتخاب ضریب افزایش حق بیمه: برای حفظ  ارزش میزان سرمایه گذاری در مقابل تورم می توانید ضریبی را برای پرداخت حق بیمه انتخاب کنید که با توجه به این ضریب هر ساله حق بیمه افزایش پیدا می کند. 
نحوه پرداخت حق بیمه: پرداخت سالانه و یا ماهانه در حق بیمه نیز در جدول بیمه عمر آورده می شود. 
اندوخته هر ساله بیمه نامه: در یک ستون اندوخته بیمه نامه به صورت کامل قابل مشاهده است. 
پوشش سرمایه فوت به هر علت و پوشش سرمایه فوت حادثی: دو نوع پوششی هستند که بر اساس حق بیمه تعریف می شوند و بر اساس ضریب مشخص شده در  شرکت بیمه ما مشخص است. 
معافیت از پرداخت و از کار افتادگی: از پوشش های بیمه عمر است که توسط شرکت بیمه عمر ما برای بیمه گذاران ارائه می شود. 
پوشش امراض خاص: برای 5 دسته از بیماری های خاص از قبیل  سرطان سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن می باشد. که 30 درصد سرمایه فوت است. 
برای خرید بیمه عمر می توانید با کارشناسان بیمه عمر بیمه رسمی تماس بگیرید و مشاوره کامل را دریافت نمایید. 
 

]]>
1520772642
<![CDATA[بیمه عمر و بازنشستگی ایران]]>دوران بازنشستگی از بازه های زمانی زندگی هر فرد است که می خواهد آرامش خاطری را داشته و از لحاظ اقتصادی نیز دیگر درگیری های ذهنی دیگری را نداشته باشد. بازنشستگی برای بسیاری از افراد یادآور دورانی است که به علت کم شدن توانایی جسمی نیاز به حمایت های بسیاری را دارد. داشتن بیمه عمر و بازنشستگی می تواند همراهی مطمئن برای همه افراد باشد.
شرایط بیمه بازنشستگی ایران
حق بیمه پرداختی: برای داشتن هر بیمه عمری باید حق بیمه ای جداگانه پرداخت شود، برای برخورداری از بازنشستگی بالا بهتر است که حق بیمه بالاتری نیز پرداخت شود.
میزان ضریب افزایش حق بیمه : این که هر ساله میزان پرداخت حق بیمه با یک ضریب مشخصی افزایش یابد می تواند راهکاری برای بهتر کردن میزان سرمایه گذاری باشد تا در نتیجه اندوخته بالایی را هم داشته باشد.
میزان سرمایه فوت: در هر بیمه نامه عمر ایران ، بر اساس حق بیمه پرداختی ، سرمایه فوت روی بیمه نامه محاسبه می شود، چنانچه فرد فوت نماید سرمایه فوت به همراه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود. این پوشش برای ذینفعان بیمه نامه بسیار مهم می باشد. البته شما می توانید برای سرمایه فوت خود نیز ضریب افزایش سرمایه فوت تعریف کنید که باعث بالا رفتن بیمه عمر می شود.
در بیمه عمر ایران میزان سرمایه فوت تا 400 میلیون تومان می باشد.
داشتن پوشش سرمایه ازکارافتادگی
با داشتن این پوشش در صورت از کارافتادگی ، شرکت بیمه در کنار معافیت از پرداخت حق بیمه ، به بیمه گذار تا 3 برابر حق بیمه پرداختی وی تا 10 سال از پزداخت مستمری معاف می شود. .
پوشش برای امراض خاص: بیماری های خاصی که با داشتن بیمه عمر ایران تحت پوشش می ی باشند، برای 5 دسته از بیمار ها از جمله عمل باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن، سکته قلبی و سکته مغزی، سرطان می باشند.

جدول بیمه بازنشستگی ایران را می توانید به همراه نحوه محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران از مشاوران بخش کارشناسان عمر بیمه رسمی را دریافت نمایید.
  

 

]]>
1521373870
<![CDATA[انصراف از بیمه عمر]]>انصراف دادن از بیمه عمر توسط بیمه گذاران بیمه عمر از جمله مواردی است که همه دارندگان بیمه عمر  ابهاماتی در این باره دارند. که ایا من می توانم بیمه عمرم را بازخرید کنم؟ در این صورت چقدر از پولی که بابت بیمه عمر پرداخت کرده ام را می توانم از شرکت بیمه پس بگیرم، همه حق بیمه هایی که برای بیمه عمر پرداخت می شود، به عنوان اندوخته بیمه ای برای بیمه گذار پس انداز می شود.معمولا همه بیمه های عمر در همه شرکت های بیمه در 5 سال اول سود دهی ندارند. سوددهی بیمه نامه های عمر معمولا با توجه به حق بیمه پرداختی و سن فرد بیمه شده متفاوت می باشد. هر میزان سن فرد بیمه شده کم تر باشد و حق بیمه پرداختی وی بیشتر باشد سوددهی بیمه های عمر هم بالاتر خواهد بود. برای اینکه اطمینان خود را از داشتن بیمه عمری که خریده اید را بالا ببرید در انتخاب شرکت بیمه ای خود از شرکت های بیمه توانگر بیمه ای بیمه عمر را خریداری نمایید. 
با انتخاب شرکت توانگر بیمه ای، در زمان خرید بیمه دیگر نگران بازگرداند سرمایه ای که پرداخت کرده اید نیستید چراکه شرکت بیمه ای که توانگری بالایی دارد در براورده کردن رضایتمندی مشتریان توانا بوده است. اما در حالت کلی ما برای همه بیمه گذارن توصیه می کنیم که هیچ وقت از بیمه عمر انصراف ندهید، اگر حق بیمه ای که پرداخت میکنید زیاد است می توانید حق بیمه خودتان را کاهش دهید، یا از محل اندوخته تان وام بگیرید و پوشش های بیمه ای خودتان را حفظ کنید. در هر صورتی داشتن بیمه عمر با حداقل مبلغ و حداقل پوشش ها بهتر از نداشتن بیمه عمر است. برای خرید بیمه عمر می توانید از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. 

]]>
1524719163
<![CDATA[تاریخچه بیمه عمر]]>داشتن نیاز به یک اظمینان و آرامش خاطر همواره از نیازهای ابتدایی همه انسان ها بوده، به خاطر همین موضوع راه های مختلفی را برای برطرف کردن این نیاز اندیشیده شده است. یکی از همین راه کارها داشتن بیمه عمر است، با ارتقا دانش و اگاهی افراد بیمه عمر به صورت ابتدایی شکل گرفت، بیمه عممر در ایران نیز از سال 1389 با شروع فعالیت های شرکت های بیمه در ایران کم کم رنگ گرفت. اولین بیمه عمر به شکل رسمی از سال 1314 توسط بیمه ایران ارائه شد. این بیمه عمر توسط شرکت بیمه ویکتوریا ارائه شده است. البته در سال 1353 یک شرکت بیمه به صورت تخصصی به بیمه عمر پرداخت و فعالیت خود را در این زمینه شروع کرد. بعد از انقلاب سال 1357 نیز بیمه های عمر همچنان ارائه می شد. با شکل گیری شرکت های خصوصی در بیمه ایران، فصل جدیدی در  ارائه بیمه های عمر در ایران شکل گرفت. از ان سال شرکت های مختلف ، انواع بیمه های عمر را ارائه می کنند و افراد می توانند در باره بیمه عم رو مزایای بیمه عمر مطالع کرده و بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایند.البته هم اکنون با پسرفت هایی که د رزمینه بیمه عمر و صنعت بیمه شکل گرفته به راحتی می توانید به صورت انلاین و به صورت تلفنی استعلام بیمه عمر را دریافت نمایید. 

]]>
1524116684
<![CDATA[بیمه عمر گروهی]]>انجام بیمه عمر چه به صورت انفرادی و چه به صورت گروهی مزایای خود را دارد. هر کدام از بیمه های عمر انفرادی و گروهی شرایط مربوط به خود را دارد. معمولا بیمه نامه های گروهی از طرف سازمان ها و ادارات و شرکت ها به صورت گروهی برای تمامی کارکنان و کارمندان به صورت هماهنگ انجام می شود. معمولا پرداخت حق بیمه های عمر به صورت کسر از حقوق می باشد و ماهانه از حقوق کارکنان حذف شده و بیمه نامه های عمر برای انها جاری می شود.


مزایای بیمه عمر گروهی
-برخورداری از سرمایه فوت طبیعی از همان ابتدای قرارداد
-برخورداری از سرمایه فوت حادثی به بیمه نامه های عمر
-داشتن پوشش امراض برای 5 دسته از بیماری های خاص
-امکان دریافت وام بدون نیاز به ضامن
-امکان بازخریدی و یا برداشت از اندوخته
-امکان داشتن پوشش از کارافتادگی
-امکان تعریف ذینفعان بیمه نامه و امکان تغییر ذینفعان در طول مدت بیمه نامه
-امکان افزایش و یا کاهش مبلغ حق بیمه در طول مدت بیمه  نامه

شرابط بیمه عمر گروهی
همانند بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی بیمه عمر و سرمایه گذاری گروهی نیز دارای شرایط خاصی می باشد. 
-شرایط عمومی بیمه نامه عمر انفرادی برای بیمه نامه های عمر گروهی نیز صادق می باشد.
- هر بیمه گذار بیمه عمری همه پوشش ها ی بیمه عمر انفرادی را دارد و می تواند از همه مزایای بیمه عمر انفرادی استفاده نماید.

خرید بیمه عمر گروهی
برای خرید بیمه عمر گروهی هر سازمان و یا شرکتی با هماهنگی لازمه با شرکت بیمه بعد از انتخاب شرکت بیمه ، می تواند همه کارکنان خود را بیمه عمر گروهی نماید.  پیشنهاد ما به عنوان مشاور بیمه ای برای شما ، قبل از خرید بیمه عمر ،انجام  مطالعه و مقایسه در مزایای بیمه نامه می باشد .

]]>
1525673168
<![CDATA[بیمه عمر و بازنشستگی ایران]]>دوران بازنشستگی بخشی از زندگی است که نیاز به ارامش اولین نیاز این زمان می باشدداشتن امنیت مالی برای همه افرادی که وارد این دوره شده اند نگرانی هایی از فراهم نبودن شرایط زندگی شان دارند. یکی از راهکارهایی که می توان ارائه کرد داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری است. بیمه عمر و سرمایه گذاری دارای طرح های مختلف بیمه ای است از جمله این طرح ها بیمه عمر و بازنشستگی ایران است

بیمه عمر و بازشنستگی ایران
بیمه نامه عمر یک قرارداد بلند مدت است که با پرداخت حق بیمه در طول مدت قرارداد اندوخته ای به شکل سرمایه گذاری شکل می گیرد. بیمه عمر و بازنشستگی ترکیبی است از بیمه عمر و  مستمری که هر فرد دارنده این بیمه نامه خود انتخاب می کند که مستمری پایان قرارداد را انجام دهد یا بیمه عمر و سرمایه گذاری ساده را. تجربه نشان داده که داشتن بیمه مستمری طرفداران زیادی دارد تا بیمه عمر عادی، میزان مستمری که دریافت خواهد شد بستگی به حق بیمه پرداختی و اندوخته شکل گرفته می باشد. شاید هر فردی یک درآمد برای بازنشستگی خودش دارد ولی میزان این درآمد جوابگوی نیازها و هزینه های دوران بازنشستگی را نداشته باشد. از این رو داشتن یک مستمری دیگر در کنار حقوق بازنشستگی کمک شایانی می تواند باشد

مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران
دریافت وام بدون نیاز به ضامن: د ربیمه عمر و بازنشستگی فرد بیمه گذار بعد از پایان سال دوم م یتواند تا 90 درصد اندخته بیمه نامه اش وامد دریافت نماید . دریافت این وام نیاز به هیچ ضامنی ندارد.

پرداخت سود تضمینی: سود تضمینی در بیمه نامه های عمر در واقع ضمانت بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه های عمر می باشد که هر ساله به اندوخته ها و حق بیمه های عمر پرداخت می شود. در کنار سود تضمینی ، سود مشارکتی نیز به بیمه نامه های عمر پرداخت می شود

داشتن امکان بازخریدی: از جمله شرایط بیمه عمر امکان بازخریدی بیمه عمر است. می توانید با استفاده از استعلام بیمه عمر امکان بازخرید بیمه عمر در سال های مختلف بیمه عمر وجود دارد. میزان مبلغ بازخریدی بیمه نامه در جدول بازخریدی بیمه عمر وجود دارد

پوشش های مختلف بیمه عمر و بازنشستگی بیمه عمر
پوشش سرمایه فوت طبیعی
پوشش فوت حادثی
پوشش بیماری های خاص 
پوشش ازکارافتادگی  

 

]]>
1526533658
<![CDATA[سود وام بیمه عمر]]>گرفتن وام دردسرهای خودش را دارد و پرداخت وام هم دردسرهای دیگری را دارد. اگر بیمه عمر دارید می دانید که با داشتن بیمه عمر ،می توانید از  مزایای بیمه عمر خود استفاده کنید . از مهمترین مزایای داشتن بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری امکان گرفتن وام بدون نیاز به ضامن می باشد. 
تشکیل سرمایه گذاری با پرداخت حق بیمه نامه های سالانه و پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی شروع می شود. هر سال با پایان یافتن سال بیمه ای شما اندوخته شما نسبت به سال قبل افزایش پیدا می کند.  به این ترتیب در پایان مدت بیمه نامه یک اندوخته بسیار ارزنده ای را خواهید داشت. بر اساس شرایط بیمه عمر، بعد از پایان سال دوم می توانید 90 درصد از اندوخته بیمه تان وام بگیرید. باز پرداخت این وام می تواند 12 یا  ماهه باشد. بعد از پایان اقاساط وام دوباره می توانید روی بیمه نامه تان وام بگیرید. 

]]>
1527145172